Arayıcının Efsanesi 3. Sezon

DİZİ HAKKINDA DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ

Arayıcının Efsanesi 3. Sezon Yayınlandı mı?

Legend Of The Seeker adıyla 1 kasım 2008 televizyon dizileri arasına katılmıştır. FOX TV’nin Türkçe Dublaj olarak yayınladığı 1 Sezonu ile büyük bir kitleye ulaşmıştır ve gerçekten hayranlıkla izleyen kişileri ekrana bağlamışlardır.

İzleyicilerin ilk hayal kırıklığı  sadece 11 bölümlük 1. sezonu Türkçe Dublaj olarak yayınlanmış olmasıydı. Ama Arayıcının Efsanesi severleri bunuda dert etmedi ve ikinci sezon olan 22 bölümü Türkçe altyazı olarak izlemeye başladılar.

Hayatta altyazı izlemem diyen insanları bu diziyi izlerken gördük. Sonrasında ikinci büyük hayal kırıklığı geldi. 3. Sezon çekilmedi.

Hayranlarını büyük bir üzüntüye boğan bu karara bir çok kişi inanmadı çünkü izleyicileri filmin gerçekten güzel olduğundan emindi ve devamının olmaması gibi bir şey olmayacağından emindi sabırla beklendi. Ama yaklaşık 10 yıl geçti başlangıcından bu zamana kadar.

En son yayınlanan bölümün tarihi, 22 Mayıs 2010 Arayıcının efsanesi 3. sezon çekilmiş olsaydı bu 8 yılda kesinlikle yayınlanmış olurdu. 

. . .

. . .

22. Mayıs 2018 tarihi Arayıcının Efsanesinin en son yayınlanan bölümünün 8. yıl dönümü olacaktır. Takipçilerin ve izleyicilerinin 3. Sezonun yayınlanmaması hakkında ve dizi hakkında genel düşüncenizi, duygularınızı bu konu altına yorum yapabilirsiniz.

Duygularını buraya boşalt, buradaki herkes senin gibi!.

. . .

Arda TUNAHAN
Arda TUNAHAN
“Ben büyük bir denizde, su damlasıyım.” ardatunahan@desifre.netFacebook

Bir cevap yazın

Buraya 4 kez yorum yapılmış “Arayıcının Efsanesi 3. Sezon

  1. Aslında 3. sezon değil de Yeni bir devir yazılabilir. Ben 4 defa Arayıcının Efsanesini bitirdim ve en son tutuldum. Bir devir 600 yıl sonrasını yazmaya karar verdim. Şuanda bir kaç bölüm yazdım ama yazılarım yetersiz. Bunu ilerleyen zamanda Arayıcının Efsanesi yazarından telif hakkı almam gerekli ve bunun için çok zamanım olmasına rağmen bir kaç bölüm yazdım ne kadar iyi ne kadar kötü bilmiyorum ama gün geçtikçe yazmaya devam edeceğim adını Son Arayıcının Efsanesi yaptım. Bana ulaşabilirseniz sizinle bu konu hakkında görüşmek isterim

    1. aslında 3. sezon olsa çok güzle olurdu ama yeni bir devir yazmaya hiç gerek yok çünkü seri bir kitaptan dönüştürmedir. kitabın adı büyücünün ilk kuralı