10 En iyi kurumsal wordpress tema önerisi

2016 WORDPRESS KURUMSAL MOBİL UYUMLU TEMALAR

WordPress her sektör gibi kurumsal sektörde, kurumsal işyeri temalarındada kendini kanıtlamıştır. Sizin için en iyi kurumsal wp temalarını derledik. Sektörünüze uygun halde aktif edebileceğiniz bu temalar ile daha kaliteli bir izlenim sunabilecek ve müşterilerinize kendinizi daha kolay anlatabileceksiniz.

CAST KURUMSAL SİTE TEMASI

tema1

Cast sağlam ve güvenilir ciddi ve profesyonel, modern ve avantajlı kolayca duyarlı WordPress inşaat ve yapı web sitesi tema. Cast müteahhit veya serbest marangozlar ve masonlar gelen mühendislik veya mimarlık peyzaj çözümleri işletmelere, tasarlanmış ve genel olarak inşaat sektöründe profesyoneller için tam teşekküllü bir web sitesi oluşturma platformu olarak uygulamaya konmuştur. Cast zarif, akıcı, sezgisel sayfa için yapım, birlik içinde devine eklentileri Görsel Besteci, Devrim Slider ve Uçucu Grid usta dağıtım yapma, ya da kesinlikle onlar aklınıza gelebilecek eşsiz düzenleri her türlü tekne için herhangi bir önceki geliştirme deneyimi olmadan yöneticileri güçlendirir tasarım ve inşaat deneyimi.

Cast tek bir tıklama alma sürecinde anlık dağıtım için hazır uygun, zaman kazandıran anasayfa şablonları onlarca ve demo siteleri ile birlikte, aynı zamanda son derece esnektir. Kaputun altında, Cast Alt oluşturucu, özelleştirilebilir başlıkları, bloglar ve sonrası stilleri, her vesileyle sadece doğru şekilde kendinizi ifade etmek için harika ve Retina hazır simgeleri, elementlerin ve yazı yüzlerce, ve çene benzersiz bir sürükle ve bırak özellikleri kamufle ve potansiyel müşterilerinizi etkileyecek muhteşem donanım destekli Paralaks görsel efektler -dropping. senin portföyleri gösterin ve Cast, taze ve modern bir tarzda yeni iş çekmek.

 

Massive Dynamic KURUMSAL SİTE TEMASI

kurumsal-isyeri-temasi

Massive Dynamic ciddi ve başarılı temiz ve berrak, çekici ve dostane, duyarlı WordPress yaratıcı amaçlı web kurucusudur. Massive Dynamic Canlı Website Builder özelliği sayesinde gerçek zamanlı önizleme mevcut tüm profesyonel kalitede web sitesi oluşturma araç, geliştirme araçları, önceden tasarlanmış şablonlar ve düzenleri, yapılandırılabilir kısa kod ve özelleştirilebilir gelişmiş ayarlar iddialı bir dizi vardır. Massive Dynamic nedeniyle canlı oluşturucu ve özel olarak tasarlanmış, güzel ve şık bir şablon web siteleri ve sayfaları onun hazinesi kombinasyonuna yüce esneklik elde kolayca farklı niş pazarlar ve uygulamalar ton için özelleştirilmiş. Bu tür şablonlar birçok inşaat web sitelerinin gelişimi için olarak kullanıldığında Massive Dynamic, özellikle parlak parlar nedeni vardır.

Massive Dynamic örneğin hizmetler için, yaratıcı cazip ve dinamik fiyatlandırma planları üreten kısa çalışma yapar Git Fiyatlandırma gibi eklentileri yumruk paketleri olmasıdır. Eğer şık bir şekilde sergileyebilecekleri ve müşterilerinizin işinizi tanımak olabilir bu yüzden o da, muhteşem portföy seçenekleri ve düzenleri bir dizi içerir. Portföy Canlı Yeniden düzenle birlikte, yeniden boyutlandırmak ve en iyi parçaları kadar dilediğiniz gibi pop yapmak için, gerçek zamanlı olarak portföylerini yeniden düzenlemek. Massive Dynamic, web siteleri için gerçek kaya temelidir!

KALLYAS KURUMSAL SİTE TEMASI

kurumsal-isyeri-temasi

KALLYAS akıllı ve kullanımı kolay, zengin özellikli ve görsel olarak çekici, masif ve WordPress amaçlı web sitesi tema kolayca duyarlı.KALLYAS etkili kod kendiniz tek bir satır yazmak zorunda kalmadan, tasarım ve birkaç dakika içinde tam teşekküllü fonksiyonel, modern web siteleri oluşturmak için gereken tüm araçları vardır ve bir kusursuz profesyonel bitirmek. KALLYAS ile, tüm görsel marka ve stil gereksinimleri mükemmel bir araya geldi emin olmak için güç merkezi özelleştirme araçları bir dizi üstüne, sofistike, profesyonelce tasarlanmış, hazır demo siteleri ve şablon sayfalarının büyük bir koleksiyona erişim olsun.

Entegre, eklenti-ücretsiz Görsel Oluşturucu sürükle ve bırak sayfa editörü ile, düzenleri özelleştirme sıfırdan veya KALLYAS ‘şablonlardan biriyle yola çıkarak gelen, her zamankinden daha kolay ve Devrim Slider sizin için özel kaydırıcı stilleri büyük bir çeşitlilik vermektedir ndan şeçmek. KALLYAS keskin portföyleri, çekici ve modern galeri seçenekleri, Fiyatlandırma Tablolar ve benzeri uygun iş dostu özellikleri ile, diğer ilgili alanlarda ve sektörler arasında inşaat sektöründe web siteleri, müteahhitler, masonlar, marangozlar, peyzaj ve tasarım stüdyoları, ihtiyaçlarına hizmet için mükemmel MailChimp abonelik bülten entegrasyonu eklentisi platformu ve yakışıklı Paralaks görsel stil. Bugün KALLYAS deneyin ve tüm inşaat web ihtiyaçlarını kapalı kare!

Construction WordPress İnşaat Teması

construction-premium-wordpress-theme

Bu mimari firmaları, inşaat şirketleri ve serbest mimarların web siteleri için uygundur bir WordPress teması. Sayfanız ne olursa olsun ekran çözünürlüğü, mobil cihazlar ve masaüstü bilgisayarlarda görülebilir. Bu tema pek çok özellikleri vardır ve birçok özelleştirme seçenekleri içeriyor. İnşaat ile, şaşırtıcı bir web sayfası oluşturmak edebiliyoruz. Yükleme hızları üstün bir müşteri deneyimi ile sonuçlanan, mükemmel. Eğer mal veya hizmet ticarileştirmek isterseniz, WooCommerce ile kişisel online mağaza oluşturabilirsiniz. Bu WordPress en üretken eklentileri biridir.

Görsel özelleştirme nedeniyle mevcut renklerin sınırsız miktarda kolaydır. Kullanıcılar kendi vizyonunu uyan bir site tasarımı edebiliyoruz.İnşaat tema çeviri ve inşa WPML içinde eklenti desteği çok dilli hazır sayesinde. Bu çok dilli sayfaları daha görünümleri çekmek göz önüne alındığında, sitenizin büyümesini kolaylaştıracaktır. Herhangi bir sorunuz varsa, müşteri desteğine başvurun emin olun. Onların temsilcileri iyi huylu ve size yardımcı olmak için istekli. Bu tema Devrim Slider ile entegre edilir ve 15 HTML dosyaları içermektedir. Buna ek olarak, 11 PSD dosyalarını dahildir. Hizmetler, Müşteriler, Projeler, Personel, kaymak ve Görüşler: 6 farklı mesaj türleri vardır. Bu içerik sınıflandırmayı kolaylaştıracaktır. İnşaat 9 çoklu Widget alanları ile widget’lar ve pratik Açılır Menüsünü sahiptir. İleride birçok tema yükseltmeleri bekleyebilirsiniz. İnşaat işiniz için tema kullanımı, profesyonel ve kolay arıyorsanız doğru bir tema.

 

BuildPress İnşaat Sektörü Teması

buildpress-popular-construction-company-template

BuildPress büyüklükleri ne olursa olsun, inşaat şirketleri için özel olarak tasarlanmış bir temadır. geliştiriciler kalitesi gurur ve onlar bugüne kadar onların en iyi çabalarına biri olduğunu iddia ediyor. herkes için yapıldığı gibi kullanarak, tüm zor değildir. Hiçbir kodlama veya gelişmiş programlama bilgisi demo içeriği almak mümkün olacak sadece tek bir tıklama ile, gerekli ve kurulumu başlatmak edilir. Eğer sıfırdan bir web sayfası başlatmak için bu ihtiyacı ortadan kaldırır. Bu tema ThemeForest sayfasında özeldir, bu yüzden ziyaret edin ve onların canlı önizleme kontrol ediniz.

geleneksel bir şekilde bir web sitesi inşa çok zor olabilir, ama teşekkürler entegre sayfa oluşturucu, aracı karmaşık işlerin çoğunu sorumludur olabilir. Bu tüm süreç daha sezgisel ve eğlenceli hale getirir. Eğer ne yaptığınızı nefret ediyorsan, sonuç büyük bakacağız çünkü daha hoş bir deneyim, bir güzel sayfasında sonuçlanır. yüksek çözünürlüklü içeriğini görüntülemek için geldi Tarihsel olarak, mobil platformlar sık sık sorunlar yaşadı. Bu tema retina hazır ve tam duyarlı hem de olduğu gibi bu sorunu, ortadan kalkmıştır. Siteniz diğer cihazlar ile hiçbir sorunları olacaktır.

Şirketinizin kapsamı daha geniş bir tek ise, size uygun çeviri ihtiyacını göz önünde bulundurulmalıdır. Geliştiriciler son derece yararlı WPML eklentisi dahil gibi BuildPress, tamamen çeviri-hazırdır.

 

ReBuild WordPress Tamirci Teması

rebuild-construction-company-wp-website-template

Rebuild marvelously temiz ve şaşırtıcı, modern, etkili ve teknolojiye meraklı, kolayca duyarlı WordPress inşaat ve yapı iş web sitesi tema. inşaat şirketleri, inşaatçılar, marangozlar, müteahhitler ve iş tüm benzer, ilgili alanlarda en kolay ve en sezgisel bir platform sağlamak için, özellikle aklında tek bir amaç ile profesyonel mühendis ve geliştiriciler özel bir ekip tarafından oluşturuldu yeniden.

Onların en gelişmiş bir güzel, etkileyici bir görünüm sağlamasının bir web sitesinin gerekli her şeyi yapabilir web üzerinde ev aramak için bir yer oluşturmak için şık, verimli bir şekilde arıyoruz firmalar, kurumlar veya bağımsız yükleniciler için mükemmel REBUILD gelişmiş alıntı istekleri ve iletişim bilgileri ile müşterilerine ve potansiyel yeni iş mobilya için, yüksek çözünürlüklü, animasyon, temiz ve parlak portföyler yoluyla çalışır, bu yüzden kolayca gelecekte size ararlar. Güçlü prim eklentileri, Devrim Slider kullanıcılarınızın, size usta yapar Temel Izgara eklenti deneyimleri çekici, güzel zanaat her zaman Görsel Besteci prim sayfa oluşturucu dahil doğru iş için doğru aracı, böylece, yeniden inşa dahil edilmiştir görsel etki ve WooCommerce e-Ticaret eklenti paketi. Bugün yeniden ve bu müşterileri etkilemek için başlayın!

 

Constructzine PRO İnşşat Sektörü İçin WordPress Teması

constructzine-pro-construction-theme

Constructzine PRO inşaat sektörüne ilgili işletmeler veya kurumlar için minimalist ve basit bir WordPress teması. Böyle bilgisayarlar, tabletler ve el cihazları gibi tüm modern cihazlarda kusursuz akarsu son derece duyarlı ve mobil hazır düzen tasarımı ile dizayn edilmiştir.Bu temiz ve canlı tema, sen herkese göstermek potansiyel müşterilerinize sunabilir profesyoneller ve hizmet ekibinizin tanıtmak sağlar.Bu tema daha kurşun oluşturmak ve inşaat iş için daha fazla müşteri elde etmek için yaratılmıştır. ana özelliklerinden biri tırnak, oranları, hizmet ve şirket hakkında diğer bilgiler için sizinle iletişim ziyaretçilerin bir çok teşvik web sitenizin “bize ulaşın” sayfası.

PRO sürümüne Constructzine yükselterek, sınırsız renk seçeneği, özel resim, paralaks etkilerini ve birinci sınıf destek olsun. Bu tema aynı zamanda kolayca sadece birkaç tıklama ile web sitenizin içeriğini düzenlemenize yardımcı olmak için özel aletler ile birlikte geliyor.Constructzine PRO ayrıca, logo, sosyal bağlantıları, renkler ve düzeni gibi belirli tema öğeleri değiştirmenizi sağlayan çok güçlü bir tema seçenekleri paneli içerir. Bu tema aynı zamanda kolayca HTML / PHP temel bilgileri herhangi bir kişi tarafından düzenlenmiş olabilir temiz ve geçerli kod kullanılarak geliştirilmiştir. Bu tema test edilmiş ve web üzerinde tarayıcılar her türlü tamamen uyumludur. Eğer gerçekten web sitenizin ziyaretçileri maksimize bir web sitesi şablonu arıyorsanız, o zaman bu tema sizin için mükemmel bir seçimdir.

 

 

StructurePress

structurepress-creative-building-company-wordpress-theme

StructurePress tam, teknolojik yeterlilik ve sezgisel, harika besteledi ve profesyonelce tasarlanmış ve geliştirilmiştir, ciddi ve kararlı özellikli ve becerikli, akıllıca kodlanmış ve verimli bir şekilde inşa edilmiş, modern ve kapsamlı, son derece duyarlı WordPress mühendislik, inşaat ve yapı web sitesi tema. StructurePress bir olan ciddi ve iş dostu tema BuildingPress, gerçekten StructurePress ile kendilerini altta yetenekli geliştiriciler bir ekip arkasında aynı geliştiriciler tarafından getirildi.

StructurePress hala sağ hedef kitlenizi etkilemek hem de kutunun dışında güçlü özellikleri ve gelişmiş işlevsellik geniş bir yelpazede sunarken son derece, mühendislik profesyoneller için web sitesi inşaat yapımı basitleştirilmesi yönünde amaçlı araçlar, eklentileri ve sayfa şablonları eşsiz ve tamamen etkileyici paketi ve birkaç dakika içinde inanılmaz parlak görünüme sahip tam özellikli, WooCommerce uyumlu web siteleri oluşturmak için izin verir. prim Görsel Besteci eklentisi tasarımı ve hiç bir kod tek bir satır olarak çok ve her zaman mükemmel şık sunumu giymiş yazmak zorunda kalmadan web sitenizi ve web sayfalarını dışarı atarken gibi görevleri kısa çalışma yapar.StructurePress için yararlı ve kullanışlı sayfa şablonları içerir sadece profesyonel yapı her türlü konusunda çok daha fazla fiyatlandırma planları, müşterilerin kolayca teklifi isteyin sağlayan İletişim Formu entegrasyonu ile birlikte, sezgisel ve bilgilendirici iletişim sayfalarına yakışıklı portföylerinden, karşılaşma olabilir ve ihtiyaç ! Şimdi StructurePress deneyin!

 

Artcore

artcore-modern-construction-company-theme

Artcore derin estetik rafine ve derinden yaratıcı ve yaratıcı, harika iyi inşa ve cesur ve etkileyici, renkli ve canlı, ciddi ve profesyonel profesyonelce grafiksel olarak tasarlanmış verimli geliştirilmiş ve son derece modern ve kesme kenarı, oldukça tepkili WordPress bina, mimarlık ve mühendislik web sitesi tema. Artcore yöneticileri için bir düşünceli ve sağlam bir platform özellikle yaratıcı alanlarda yaratıcı her şeyi uzmanlaşmış, tecrübeli ve zahmetsizce ve hızlı bir şekilde gelişmiş ve modern, yaratıcı ve profesyonel görünümlü tek bir kod satırı yazmak zorunda kalmadan web sitelerini oluşturmak için hem deneyimsiz kurum ve tasarımcılar, mühendisler, inşaat ve mimarlık.

Artcore yanı sıra, size derhal kapalı alıyorsanız bilmek, böylece canlı ile tipografilerden, renk düzenleri ve ayarlar size keman ve denemenin bir servet teklif genişletilmiş ve güçlü WordPress Canlı Özelleştirici seçenekleri ile, bir çok kullanıcı dostu bir tema tamamen görsel ve herhangi bir gerçek kodlama yapmak zorunda kalmadan muhteşem yeni düzenleri oluşturma izin veren bir özel Page Builder olarak. Eğer güzel, pürüzsüz sürgü ile hedef kitlenizi şaşırtmak için, ve bu hafif ve modern bir tema da tüm inşaat veya tasarım projeleri sekmeleri tutmak için mükemmel bir sofistike arka uç Proje Yöneticisi sistemi içerir için Devrim Slider Artcore ile birlikte gelir.

Recover

recover-construction-company-website-wp-template

Kurtar sağlam ve güvenilir, görsel, sezgisel ve çok teknoloji meraklısı, kullanıcı dostu ve kolay duyarlı WordPress inşaat iş web sitesi tema. Böyle peyzaj iş web siteleri gibi özel ihtiyaçları ve inşaat ve yeniden şekillenme sektörünün gereksinimlerine ve ilgili işletmeler ve alanları için özel bir çözüm olarak geliştirilmiştir Kurtar. Bu amaçla, Kurtar kolayca ve hızlı bir şekilde Kurtar ile profesyonel kalitede sonuçlar almak için tüm geçmişleri ve deneyim düzeyleri gelen yöneticileri güçlendirmek araçlar ciddi dağıtır.

Yeni başlayanlar için, Görsel Besteci, esnek sürükle ve bırak sayfa oluşturucu, kendi düzenleri el sanatları ya da kutunun dışında tamamen işlevsel bütün bunlar sağlanan sayfası ve demo sitesi şablonları onlarca, üzerinde herhangi bir değişiklik izin dahil edilmiştir ve içerik ve canlı gitmek için görsel marka başka bir şey gerektirir. detaylandırma tamamen sizindir yere kadar kurtarma web görünüm ve izlenimini kendi böylece 300’den fazla benzersiz tema seçenekleri içinde yapılandırmak Kurtar mevcuttur. 53 özelleştirilmiş görsel Besteci elemanları inşaat sektörü için özel kurtarma dahil edilmiştir. 90’ın üzerinde üstbilgi ve altbilgi seçenekleri ve stilleri bir tema bu katı paketi tamamlamaktadır. Bugün Kurtar alın ve bazı işler yapmak!

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan Puan verebilirsiniz.
Loading...

Bir cevap yazın