A101 1 Kasım 2018 Aktüel Kataloğu

 İKİNCİ SAYFA İÇİN –
SAYFA ÜZERİNE TIKLAYIN    

A101 1 KASIM 2018
HENÜZ YAYINLANDI

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan Puan verebilirsiniz.
Loading...

Yeni ayda yeni ürünler bekleniyor. Doların son zamanlarda alıp başını gittiği ve herkesi büyük bir alım gücüne soktuğunu biliyorsunuz. Ülkemizde A101 alışverişlerinde bile sorun yaşandığına ve abartı fiyat artışlarının görüldüğüne göre büyük bir sorun vardı. Rahip Brunson’ın tahliye edilmesinden ve ülkesine geri dönüş yapmasından sonra hızla düşüşe geçen Dolar ve Altın bir çok birikimciyi ve fırsatçıyı üzmüş olsada ülkenin büyük bir kısmı olan ay sonunu getiren vatandaşlar için çok iyi olduğunu söylememiz gerekiyor. Umarız 1 Kasım 2018 tarihinden itibaren a101 indirimlerine daha çok yansıyacak bu durumu bizde sizin gibi bekliyoruz. Kasım a101 indirimlerinde beklenen ürünleri yorumalarda belirtmeniz rekabetlerimiz için büyük önem taşımaktadır.

A101 1 KASIM 2018 KATALOĞU

Fiyatlardaki büyük artışlara rağmen A101 ürünlerindeki fiyatlar müşteriyi zorlamayacak şekilde olduğunu biliyoruz. A101 müşterileride 1 kaç günlük fiyat sorununu zaten erken fark edip tepkilerini gösterdiklerinde a101 bu durumu düzeltmek için kendi yol haritasını çizerek geçici bir yöntem bulmuştu. A101 1 Kasım 2018 kataloğundada göreceğimiz çözümlerinin ülkemizdeki bir çok ürün ve gıda satıcısının tercih etmesini öneriyoruz. Müşteri memnuniyeti bağlayıcıdır. Fiyat memnuniyeti her zaman satın alamaz.Kasım ayının ilk günü satışa sunulacak olan bütün müşterilerin dört gözle beklediği yeni bir katalog ürünleri daha yakında bekleniyor. Geçen hafta sunulan uzun zamandır beklenen Hi-Level marka televizyon ve GM8 Akıllı Telefon müşterilerin iki üründe ihtiyaçlarını karşılamış oldu. Televizyonda taksit imkanı bir çok müşteriyi sevindirirken Cep Telefonu taksit sınırlandırılması nedeniyle A101 GM8 Cep Telefonunu peşin olarak satmak zorunda kaldı. Belkide son yünlerde Samsung'da dahil olmak üzere bir kaç ürünün kalmasındaki neden bir çok müşterinin taksitli alışveriş yapmak zorunda olmasıdır diyebiliriz. A101 1 Kasım 2018 Kataloğunda gelecek olan elektronik ürünlerin belli olmasını bekliyoruz.

Kataloğun en kısa zamanda yayınlanması bekleniyor. Bu süre içinde bir önceki katalogu inceleyebilirsiniz. Birbirinden sürpriz ürünleri ile Ekim ayının son kataloğu Flash Bellek indirim fırsatı müşterilerin tercih ettiği ürünler arasında oldu diyebiliriz. Dolar kurunun artması ile yükselen elektronik ürünler bu günlerde 5 lira civarını gören dolarda etki edecek gibi. 32GB Flash belleğin 60 TL kadar etiket fiyatı görüldüğü dönemlerde Hi-Level Smart 32 GB Flash Bellek 27.95 TL ile a101'de satıldı. Günümüzde neredeyse herkesin işine yarayan ve çift taraflı OTG girişli flash bellek alınan ilk ürünlerden birisi oldu diyebiliriz.

1 KASIM 2018 A101 BİLGİSAYAR BEKLENİYOR

Uzun zamandır kataloglarda göremediğimiz ve nedenini dolar kurundan kaynaklandığını düşündüğümüz bilgisayar ürünlerini göremedik. En azından tabletin bile 3 kat fiyat arttığı elektronik marketlerde A101 bir zamanlar yüz TL sattığı tabletleri 350 400 TL civarında koymamakta çok iyi bir karar vermişti. Doların düşmesi ile beklediğimiz elektronik ürünlerdeki fiyat düşmesi bilgisayar olarak yansıması bekleniyor. 2'in 1 veya tablet minimum ürünler arasında olabilir. Laptop için daha çok erken olduğunu düşünüyoruz ve A101 müşteri kitlesinin bu dönemlerdeki bilgisayarları satın almayacağından da emin gibiyiz. Bundan 1 yıl öncesinde 749 TL satılan Asus marka bilgisayarlar gördük. Ama şimdiki satışa sunulacak bilgisayarlar en az 1.750 TL civarında olacaktır. Gelecek olan ürünleri hep birlikte bekleyip göreceğiz. Umarız A101 1 Kasım 2018 kataloğu tamamen dolar kurundan ve ekonomik sıkıntılardan kurtulmuş bir şekilde karşımıza çıkar.

Arda TUNAHAN
Arda TUNAHAN
“Ben büyük bir denizde, su damlasıyım.” ardatunahan@desifre.netFacebook

Bir cevap yazın