A101 11 Ekim 2018 Kataloğu

A101 dolar artışına ve fırsatçı artışlara dayanmaya devam ediyor ve elinden geldiği kadar müşterilerine uygun fiyatlı ürünleri sunmaya çalışıyor. İlk artış dönemlerinde kısa süreli indirimler olsada kendisini düzeltmiş ve fiyatlarında düzeltmeler en kısa zamanda olmuştur. Büyük indirimlerine yeni ayda da devam ediyor ve A101 11 Ekim 2018 kataloğu ile indirimlerine devam ediyor.  A101 Katalog sayfaları en kısa zamanda eklenecektir bu süre içerisinde bir öneki kataloğu incelemenizi ve kataloglar hakkında yorum yapmanızı öneririz.

 İKİNCİ SAYFA İÇİN –
SAYFA ÜZERİNE TIKLAYIN

Televizyon ürünlerinde artık Hi-Level markasına ara veren A101 tercihini bir süre Toshiba televizyonlardan dolayı kullandı. Uzun süre boyunca her hafta getirilen Hi-Level ürünleri aralarında bir anlaşma veya ortaklık olduğu düşüncelerini oluşturmuştu. Ama gördüğümüz kadarıyla sadece uygun fiyatı ile bir süreliğine tercih edilmiş. Sonrasında üst segment ürün isteyen müşteriler için sunulan Toshiba televizyonlar bir çok televizyon izlemeyi seven müşteriler için tercih oldu. 11 Ekim 2018 gelecek a101 ürünleri arasındada yine düşük segmentte bin tl altında bir televizyon görebileceğimizi düşünüyoruz. Tabiki dolar kurundan etkilenmeden temin etmelerine bağlı bir durum birazda.

Telefon bir önceki katalogda sunulmadı, çokta eksikliğinin fark edildiği söylenemez çünkü zaten haftalar boyunca bir çok telefon modeli alındı. Hatta eylül son kataloglarında 2 adet cep telefonu a101 müşterilerine yeterince telefon sunduğunu düşünüyoruz. Küçük şehirlerde marketlerde kalan cep telefonları olduğuda biliyoruz. A101 aktüel indirimlerinin gündem stratejisine uygun şekilde müşterilerin daha rahat şekilde alışveriş yapmaları için ihtiyaçları doğrulduğunsa atılan adımlar ile seçilmesi a101 müşterilerinin dönemsel ihtiyaçlarını karşılamalarını kolaylaştırmıştır.

. . .

A101 11 EKİM 2018 TAHMİNLERİ

Son zamanlarda ev hanımlarına büyük önem veren a101 bu davranışı ile çok iyi bir karar aldığını düşünüyoruz. Alışveriş denildiğinde akla gelen ev hanımlarının ihtiyaçlarına kulak vererek mutfak ürünleri ve ev elektroniğinde bir çok ürün sundu. Bu ürünlerin üst segment olması ve özellikle ev hanımlarının tercih ettiği markalar olması 101 ürünlerinin satışlarını daha da artırdı. Bir önceki katalogda sunulan Blender, Süpürge ve Tost makinesine kadar bir çok ürün neredeyse ilk gün bittiğini söyleyebiliriz.

Özellikle Nehir Çatal bıçak setini isteyen ev hanımları 27 Eylül kataloğunda özellikle erken saatlerde bu indirimi kaçırmamak için büyük çaba gösterdiler. Mutfak ürünlerine ev hanımları bu kadar önem verirken A101 11 Ekim 2018 tarihinde gelecek olan ürünlerde de a101’in büyük önem vermesini ve bu şekilde devam etmesini umuyoruz.

 

A101 mağazasında yayınlanan aktif olarak bulabileceğiniz katalogları bulmak için A101 AKTÜEL sayfasını ziyaret edin.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan Puan verebilirsiniz.
Loading...

A101 11 EKİM 2018 KATALOĞU

Biribirinden sürpriz ürünleri ile her hafta bir çok müşterisine indirimler sunan a101 mükemmel indirimlerine ekim ayında da devam ediyor. Güncel indirimlerine hiç ara vermeden ilerleyen a101 yeni aydada doların artışına aldanmadan en iyi ürünleri en ucuz şekilde müşterine sunmayı hedefliyor. A101 11 Ekim 2018 kataloğu içerisine eklenecek olan indirim ürünleri genellikle yine ev hanımlarının beklentilerini karşılamasını bekliyoruz. Yaklaşık 2 haftadır indirimlerinde ev hanımlarını hedef alan a101 yurtdışı elektroniğini tercih etmemesi hem ürünler hemde fiyat olarak düşüşlerde artış yokmuş gibi hissettirdi. Normalde kalite olarak düşüş olsada bu etiketlerde fark edilmediği için kimse açısından sorun yaratmadı.

Elektronikten tutun bir çok kategoride müşterilerine en iyi ürünleri sunmayı hedeflemiş olan A101, indirim broşürlerini size daha sağlıklı sunabilmemiz için sürekli daha da ilerlemeye çalışıyoruz. A101 ürünlerini size sunarken bize yorumlar yaparak destek olabilirsiniz.Arda TUNAHAN
Arda TUNAHAN
“Ben büyük bir denizde, su damlasıyım.” ardatunahan@desifre.netFacebook

Bir cevap yazın

Buraya 2 kez yorum yapılmış “A101 11 Ekim 2018 Kataloğu

    1. Bim 12 Eylül 2018 ürünlerinde BlueHouse marka el blender gelecek. Acil ihtiyacınız için tercih edebilirsiniz. Kataloğu incelemek için tarihe tıklayarak inceleyebilirsiniz.