A101 12 Temmuz 2018 Kataloğu

. . .

. . .

A101 12 TEMMUZ 2018 İNDİRİMLİ ÜRÜNLERİ

Sanırım bu katalogda sadece General Mobile GM 5 Plus telefonunu tanıtsak kotayı doldurmuş olurum. Bu telefon hakkında yazmak kolay olacak çünkü bende ilk çıkış zamanlarında dual modelini almıştım ve hala kullanıyorum. GM 5 Plus tamamen görsellik olarak İphone 6 benziyor diyebilirim. Bir çok kişinin ilk yaklaşımı ‘Aaa ayfon mu aldııın’ oluyor sonra General Mobile olduğunu anlayınca yüzlerinde küçük bir ekşime tiksinti falan oluyor ama bunu dert etmeyin. Orta segmentte çok güzel bir telefon, bir çok kişiden duyabileceğiniz şikayetleri var tabiki, her akıllı telefonda olduğu gibi çok çabuk şarjı bitiyor 3100 mah batarya sanırım biraz az gibi. Ve büyük bir ısınma sorunu var. A101 12 Temmuz 2018 kataloğu içinde GM5 Plus dışında anlatacak ürün bulamadım başka artık buda böyle olsun. Akülü arabamı anlatayım ne yapayım. Bununla şimdilik idare edin diğer kataloglarda daha fazla şaaparız.

. . .

Bir çok oyunu rahatlıkla oynayabilirsiniz, kasılma vs altta aşırı zorlayacak uygulama bırakmazsanız olmaz. Oyunları rahatlıkla oynayabilirsiniz tabiki ama bazı büyük denilecek oyunlarda ısınma ile karşılaşılmazken en basit bir oyunda ısınma sorunuyla karşılaşıldı. Bu birazda uygulama kaynak tüketimi ile alakalı olabilir. Bunu oyununuzu test etmeden söylemek zor. GM5 Plus  1920 HD ekran çözünürlüğüne sahip, güzel bir ekran kalitesi sunuyor, ama tabiki bu kaliteyi tam almak için ekran ışığını biraz açmanız gerekli, ben iki yıldır açık şekilde kullanmaya cesaret edemedim.

. . .

Orta seviye kullanıcılar için çok kaliteli bile gelebilir cihaz, 799 TL sunulması gerçekten çok uygun olmuş muhtemelen ilk saatte satılacaktır. Benim aldığım dönemlerde 1.000TL olarak çıkışı vardı. Sonra 1.299 TL vs olmuştu. Tabiki GM6’nın çıkışı 5’in fiyatlarını etkilemesi çok normal. Şarj sorunu sürekli üzerinde durdum ama bilmiyorum belkide benim kullanımımdan kaynaklı olarak aşırı tüketim oluyor olabilir. Bunu baz alarak karar vermeyin desemde 799TL telefon bulmuşsun almayıp napıcan birde nasıl diyemi bakacaksın. Taş gibi telefon, al gitsin düşünme.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan Puan verebilirsiniz.
Loading...


Arda TUNAHAN
Arda TUNAHAN
“Ben büyük bir denizde, su damlasıyım.” ardatunahan@desifre.netFacebook

Bir cevap yazın