A101 13 EYLÜL 2018 AKTÜEL KATALOĞU

A101 13 EYLÜL 2018 KATALOĞU
YAYINLANDI

Her hafta birbirinden mükemmel ürünleri ile bizi şaşırtan a101 okulların açılması sürecindede bir çok müşterinin ilgisini çekmeyi başardı. Özellikle kırtasiye ürünlerinde başarı elde eden ve öğrenciler için gerekli ürünleri gerekli dönemlerde getirmesi a101’i diğer marketlerden ayıran ve müşterilerin marketi sevmesini büyük oranda arttıran en önemli şeylerden birisi diyebiliriz.

Okul döneminde özellikle kırtasiye ürünlerinin aramasının çok fazla olduğu dikkatimizi çekmişti. Son iki hafta boyunca kırtasiye ağırlık veren A101 bu hafta için kırtasiye ürünü getireceğini sanmıyoruz. Onun yerine 3 katalog önce en son hatırladığımız otomobil temizlik ve mutfak setlerinin A101 13 Eylül 2018 broşüründe daha çok yer alacağını düşünüyoruz.

DÜŞÜK SEGMENT TELEVİZYONLAR BEKLENİYOR

Son 2 katalogda Toshiba televizyonlara yer veren A101'in bu hafta düşük kalite olmasada markası nedeniyle fiyatı uygun olan televizyonlar sunacağını bekliyoruz. Belkide hiç aktüel kataloğuna sokmaması daha mantıklıdır. Televizyon diğer ürünler gibi her zaman aktif olan bir ihtiyaç olarak görülmediği için gereksiz yere sunuluyor diyebiliriz. Yorumlarda hiç televizyon getirin diyen bir kullanıcı ile karşılaşmadık. Genel kitle mutfak eşyaları ve mobilya oluyor. A101 13 eylül kataloğunda da görülmek istenenler bunlar olacaktır. A101 açısından en çok sorun oluşturacakların başında dolar nedeniyle fiyatlarında aşırı artışlar olmuştur. Beklentilerin çok çok üzerinde olan bu artış müşterileri a101 tarafında biraz şüpheye düşürdür. Dolara bir süre daha dayanabilseydi muhtemelen "A101'de daha ucuz" sözlerini kullanan müşteri potansiyeli kat ve kat artabilirdi.

GELECEK ÜRÜNLER HAKKINDA YORUM YAPMAYI UNUTMAYIN!.

A101 mağazasında yayınlanan aktif olarak bulabileceğiniz katalogları bulmak için A101 AKTÜEL sayfasını ziyaret edin.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan Puan verebilirsiniz.
Loading...


Arda TUNAHAN
Arda TUNAHAN
“Ben büyük bir denizde, su damlasıyım.” ardatunahan@desifre.netFacebook

Bir cevap yazın

Buraya 2 kez yorum yapılmış “A101 13 EYLÜL 2018 AKTÜEL KATALOĞU

  1. Beyler telefon alınmaz boşuna 750 liranızı harcamayın fiyat ucuz gibi gözüksede 1gb ramli telefon en fazla kendini çalıştırır ucuz alayım derken 750 liranızı çöpe atarsınız aynı zamanda bilgisayardanda uzak durabilirsiniz a101 13 eylül kataloğu tamamen doların etkisinde kalmış flash bellek alabilirsiniz mesela kırtasiye ürünlerini bilmem işim teknoloji ile ama pek sağlıklı gözükmüyor. Sadece 13 eylül değil a101, bim ve şok gibi bir çok yer aynı sıkıntıları çekiyor ve çekecek gibi kur düzene girmeden buralar düzelmez boşuna beklemeyin mecbur kalmadıkça alınmaması gereken bir dönem