A101 15 Kasım 2018 Kataloğu Yayınlandı

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan Puan verebilirsiniz.
Loading...


Yeni bir katalog ile A101 indirimleri karşımızda. Deşifre ekibi olarak çalışmalarımızı biraz daha hızlandırmaya karar verdik ve ara verdiğimiz katalog yayınlarını tekrar artırarak ara katalog ve hafta sonu kataloglarını da eklemeye başladık. Bu hafta yayınlanacak olan ve satışına başlayacak olan A101 15 Kasım 2018 indirim ürünleri yine bomba gibi geliyor.

A101 15 KASIM 2018 İNDİRİMİNDE NELER VAR?

Sizin için hazırladığımız yeni katalog sistemi ile mobil uyumluluk ile çok daha verimli bir çalışma yapabilirsiniz. Özellikle elektronik ürünlerin ön planda olacağı 15 Kasım a101 kataloğunda uzun zamandır beklediğimiz, gelmesi için yorumlar ve iletişim yolları ile bildirdiğimiz bilgisayar kategorisi ürünler bulunmaktadır. Ama yine de doların açtığı zarar kapanmadığı için yurtdışı kaynaklı olarak gelen bilgisayarları getirmek belki de bizim düşündüğümüz kadar mantıklı değildir. Ürünlerin Türkiye’nin 8 bin mağazasına sunana A101 belirli bir limit altında ürün getirme şansı olmadığı için laptop getirmeyi belli ki hiç mantıklı bulmuyor. Yani tamam bekliyoruz 15 Kasımda bilgisayar gelsin laptop gelsin tablet gelsin diye ama buna kendimizde pek inanmıyoruz. Doların düşüşü devam etmeli ve laptop fiyatlarının en azından zemin fiyat olarak Bin lira civarını bulması gerek. Belki o zaman insanlarında alım gücü artabilir ve ürünler satılır. Aksi taktirde şu an için insanlar tablet almakta bile zorlandığı bu dönemlerde çok zor. Nehir Çatal Bıçak seti bekleyen ve özellikle çok çok yorumlarda gördüğümüz ürünü ele alırsak kontrol ettiğimiz mağazalarda tükenmemişti bile. İsteklere ve yorumlara bakıldığı zaman ilk aklımıza gelen gelen bütün ürünler geldiği gibi bitecek kapılarda kuyruk olacak falan sanıyoruz ama öyle olmuyor işte sizin düşündüğünüz gibi de olmuyor. İlk önce o ürünler gelecek, insanlar onu kurcalayacaklar bozacaklar sonra bu güzelmiş deyip almaya çalışacaklar. A101 15 Kasım 2018 tarihinde gelecek olan ürünlerde de öyle olacak. Hepimiz kendimize uygun olan ve işimize yarayacak olan ürünlerin gelmesini istiyoruz. Ucuz olsun, büyük fırsat olsun büyük indirimler ile alın ama hiç olmadığı kadar kaliteli olsun. Teknoloji ve insan yapısı ürünler henüz sizin hayal gücünüz kadar ilerlemedi. Sen rengini beğenmiyorsun diğeri bir başka şeyden şikayetçi. Bu insanlar sizin hanginizi memnun edecekler acaba merak ediyoruz. Tamam biz burada farklı bir hizmet içindeyiz sadece hobi olarak bizim ilgimizi çeken şeyleri sizinle paylaşıyoruz ama biraz da hoşgörülü olmak gerekli. Yorumları falan incelediğimiz zaman bir bakıyoruz sanki sen o ürünü görüp elinle almamışsın gibi orası kırıldı burası büzüldü falan. Yapanların hiç mi suçu yok. Konu bilgisayardan geldi buraya tamam topluyorum. Bilgisayarlar geldiği zamanda böyle olacak. Bin TL ile satılan bilgisayardan 20 bin tl kalitesi beklemeyin. Her şeyde olduğu gibi elektronik ürünlerde de malzeme senkronizasyonu vardır. Düşük özelliklerde malzemeler takıldığında düşük kalite ucuza mal edilmiş olur falan burada herkesin bildiği şeyleri yazmayayım, mantıklı düşünün zaten anlayacaksınız. Her neyse 15 Kasım 2018 A101’da gelecek ürünler hakkında yorumlarınızı ve isteklerinizi bizimle paylaşın. Aldığınız ürünler hakkında düşüncelerinizi de yazabilirsiniz. Böylelikle kişiler arası bilgi alışverişi güçlenecektir. Ürün önerileri ve şikayetleri o a101 ürününü başkalarından korumanın en kolay yoludur.

Arda TUNAHAN
Arda TUNAHAN
“Ben büyük bir denizde, su damlasıyım.” ardatunahan@desifre.netFacebook

Bir cevap yazın

Buraya 2 kez yorum yapılmış “A101 15 Kasım 2018 Kataloğu Yayınlandı

  1. Tablet bilgisayar gelsin nolur 15 kasım da bekliyorum bütün markalar çok pahalı oldu önceden 129tl gelen tabletlerden olsun