A101 18 Ekim 2018 Kataloğu

Bir önceki kataloğundaki zengin içeriği müşterilerin büyük oranda memnun olmasını sağladı. Özellikle elektronikte Televizyon ve Cep telefonunu son günlerde alternatif olarak bir çok model getirilmesi ayrı şekilde müşterileri sevindirdi. Katalogda çamaşır makinesi görmek biraz şaşırtı ama diğer sayfalara devam ettikçe A101 18 Ekim 2018 kataloğunun gerçekten büyük indirimler sunduğuna şahit olduk.

 İKİNCİ SAYFA İÇİN –
SAYFA ÜZERİNE TIKLAYIN

18 Ekim 2018 tarihinden itibaren satışa sunulacak olan ürünlerin hepsi belli oldu. Dolu dolu bir katalog ile karşımıza çıkan ürünlerde güzel bir hafta bizi bekliyor.

A101 18 EKİM 2018 ÜRÜNLERİ
YAYINLANDI

İndirimlerine hiç hız kesmeden devam eden A101 marketi kaldığı yerden ekim ayında da tüm hızıyla devam ediyor. Bir önceki katalog tarihinde büyük indirimler sunan market bu katalogda neler beklediği tamamen muamma. Geçtiğimiz bütün haftalarda cep telefonundan televizyona kadar. Kadın giyimden, erkek ilgili ürünlerine kadar neredeyse bütün ürünlere değindi. Bu hafta hangi ürünleri zirveye taşıyacağına biz karar veremedik. Kış döneminin yaklaşması ile kadın giyim ve erkek giyim üzerinde tekrar yoğunlaşabilir diye düşünüyoruz. A101 18 Ekim kataloğu belliki kataloglar gelmeden öğrenilemez bir şekilde. Müşterileri bu hafta büyük merakta bırakan A101’in bu kataloğunun 9 Ekim tarihinde yayınlanmasını bekliyoruz.

A101 mağazasında yayınlanan aktif olarak bulabileceğiniz katalogları bulmak için A101 AKTÜEL sayfasını ziyaret edin.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan Puan verebilirsiniz.
Loading...

Her hafta perşembe günleri olduğu gibi a101 marketi yeni bir hafta ile karşımızda. Son günlerde ürünlerini çok fazla zenginleştirdiğini gördüğümüz a101 yeni ürünlerinde biraz daha orta segment ürünler seçiyor.

A101 18 EKİM 2018 KATALOĞU

Ama yinede uygun fiyatı ile bir çok müşterinin tercihi hâla A101’den yana. Her hafta olduğu gibi yine A101 18 Ekim 2018 kataloğunda da büyük indirimler bekleniyor. Bekleniyor ama hangi üründe ne indirimi olur bilinmiyor. Çünkü son haftalarda o kadar fazla ürün geldiki gelmeyen ürün kalmadı gibi. Bir bilgisayar ve tablet vs eksik onlar gelebilir belki. Televizyon, Cep Telefon vs her zaman zaten a101’de var. Mutfak elektroniği ve bir çok kişinin beklediği yemek çatal kaşık seti de geldi. A101 18 Ekim bizim tahminlerimizin dışında kalacağını söylemekte fayda var. Ama ne olursa olsun hiç bir hafta kimseyi mağdur etmediğinide biliyoruz.Arda TUNAHAN
Arda TUNAHAN
“Ben büyük bir denizde, su damlasıyım.” ardatunahan@desifre.netFacebook

Bir cevap yazın

Buraya 2 kez yorum yapılmış “A101 18 Ekim 2018 Kataloğu