A101 19 Temmuz 2018 Kataloğu

Türkiye’nin En Büyük Mağaza Zinciri Olan A101 Market’in Haftalık indirim Kataloğuna Aşağıdan ulaşabilirsiniz.

A101 19 Temmuz 2018 Kataloğu

A101 Bu kataloğunda elektronik ürünlerine biraz daha ağırlık vermiş gibi gözüküyor. Alt ve orta performans statüsünde iki cep telefonu sunması bir çok kişi için alternatif olacaktır. Yaz döneminin çıkmasına yakın zamanda spor aletlerini sunmasını pek anlamadık.

  • SEG 48″ FULL HD SMART LED TV

48″ Yani 122 ekranlı SEG marka televizyon a101 marketlerinde 1.499 TL ile raflarda yerini almış gözüküyor. Normalde elektronik ürünlerde marka takıntısı olmasına karşıyım ama bu durum 5 bin liralık bir telefon performansını 1000 TL klasında bir telefondan da alabileceğiniz konulardadır. Bu ürünün bu fiyatı ne kadar uygundur sizin takdirinize bırakmak daha mantıklı olacak. Kredi kartı ile taksitli satın alma şansınız olan Televizyonun taksitli fiyatı 1.559 TL olarak sunulmuş.

  • NOKİA 2 CEP TELEFONU

5″ Ekranı ile büyük ve güzel bir telefon imajı vermeye çalışmış tasarımı ile standart bir telefon olan Nokia 2’nin özelliklerine baktığınızda 1 GB ram görüyorsunuz ve hemen geçiyorsunuz. Kısaca bunun performansını anlatmak gerekirse 1 GB ram sistemi 3 sene önce kalktı diye biliyordum. Android bu sistemde açılıyorsa Facebook’a girerken zaten pişman olursunuz. Kesinlikle önermiyoruz, Birde Nokia 2 599 TL fiyat ile sunmaları bildiğiniz hakaret olmuş. Bir önceki hafta GM5 Plus 200 TL farkla 3 katı özelliklerindeydi.

  • SAMSUNG GALAXY J7 DUO

Kataloglarında yer verdikleri 2. Telefon olarak Samsung J7 DUO modelini tercih etmişler. Özellik olarak bakıldığında ve Samsung kalitesinide ekleyince orta segmentin tercih edeceği telefonlardan birisi olabilir. 5.5″ ekranı, 3 GB Ram ve 32 GB Hafızası ile bir çok kişinin ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayacak gibi duruyor. 1.379 TL fiyatı bu telefon için uygundur.

Aynı ürünün GALAXY J7 DUO HepsiBurada’da 1.387 TL olarak satıldığını da bildirmekte fayda var. Yani A101’de büyük indirim var diye almak için acele etmenize gerek yok. Standart fiyatları bu şekilde gibi gözüküyor.

  • A4TECH G3-200N KABLOSUZ MOUSE

İş için kullanıma pek uygun olmayan başka marka satışı olsa 15 TL alabileceğiniz bir kablosuz mouse diyebiliriz. Eğer hayatınızın çoğunu bilgisayar başında geçiriyorsanız ve bu mouse ile daha rahat etmeyi planlıyorsanız. Yapmayın hayal kırıklığı yaşarsınız, ortopedi bu kadar ucuz olamaz.

  • TOSHIBA 32 GB HAFIZA KARTI

Markası kaliteli, boyutu güzel, fiyatta uygun. Telefonunuz için gerekli olduğunu düşündüğünüz hafıza kartı için tercih edebilirsiniz ortalama GB’tı 1 liraya geliyor. Günümüzde 16 GB altı hafızaya sahip telefon kalmadı ama size kalmış. Eğer boş yere lazım olur diye alıyorsanız almayın bence müsrüflük yapmayın, herkes alınca gerçekten ihtiyacı olanlara kalmıyor.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan Puan verebilirsiniz.
Loading...


Arda TUNAHAN
Arda TUNAHAN
“Ben büyük bir denizde, su damlasıyım.” ardatunahan@desifre.netFacebook

Bir cevap yazın