A101 2 Ağustos 2018 Kataloğu

A101 2 AĞUSTOS 2018 KATALOĞU YAYINLANDI

A101 KURBAN BAYRAMI HAZIRLIKLARI BAŞLADI

Kurban bayramına yaklaşık olarak 1 ay olmasına rağmen A101 şimdiden kurban hisse ürünlerini sunmaya başladı. Tam olarak nasıl çalıştıklarını ve nasıl yollar izlediklerini bilmesekte fiyat olarak bakıldığında etin kilosu mantığı satış yapıyorlar sanırım.

A101 2 Ağustos 2018 HONOR 9 LİTE CEP TELEFONU

Honor son yıllarda çıkan ve ismini iyi olarak duyurmuş bir telefon. Huawei’in alt ürünü olan Honor markası 9 Lite ile orta segment kullanıcılar gözü ile görülebilir. 5.65″ Full HD+ ekranı ile büyük ve kaliteli bir ekranı var.

3GB ram bir çok orta segment telefon ile aynı özelliklerde sunulmuş. 32 GB depolama hafızası ile 13MP + 2 MB çift ön ve arka kamerası kaliteli bir görünüm sunuyor.

Telefonun daha önce detaylı inclemesi yapılmış bir videosunu bulduk ve sizin için ekledik. Çok daha kolay şekilde telefonu tanıyabilirsiniz. Orta bütçeye uygun telefon arayışında olanlar için uygun bir telefon diyebiliriz ve tercih edilebilir.

A101 2 AĞUSTOS Kataloğu Hakkında Ne düşünüyorsunuz?

Kataloglar ve dijital ortamlar a101’in müşterileri ile geri dönüş ve yorum alabildikleri en güçlü ortamlardır. Burada yapacağınız yorumlar bir süre sonra değerlendirmelere alınması mümkündür. Aldığınız ürünler ve ürünler hakkında yorumlarınızı paylaşabilir, diğer müşteriler ile bu kataloglar hakkında fikir alışverişi yapabilirsiniz. Bu sayede daha bilinçli bir alışveriş ortamı yaratmamıza yardımcı olmuş olursunuz. Yorumlarınız bizim için çok değerli. 

Yorumlarınız bizim yaptığımız çalışmalar ve sizin bu çalışmalardan memnun olup olmamanız konsunda bize fikir vermektedir. Bunun için sayfanın altındaki yorum bölümünden bize yorumlar yapın. A101 2 Ağustos 2018 kataloğu eklendi ve ürünleri listelendi. Ürünler hakkında ne düşünüyorsunuz? Beklentilerinizi karşıladı mı?

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan Puan verebilirsiniz.
Loading...


Arda TUNAHAN
Arda TUNAHAN
“Ben büyük bir denizde, su damlasıyım.” ardatunahan@desifre.netFacebook

Bir cevap yazın