A101 27 Aralık 2018 Kataloğu

A101 27 Aralık 2018 Kataloğu Yayınlandı

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan Puan verebilirsiniz.
Loading...


A101 27 Aralık 2018 KATALOĞU BEKLENİYOR

A101 son yıllarda ülkemizde açılmış olan başarılı marketlerden birisi. Özellikle ucuz fiyatla kaliteli ürünler sunma amacı taşıyan A101 marketleri son zamanlarda çok daha tercih edilir bir hal aldı. Bunun en önemli sebebi ekonomik kriz. Ekonomik krizin etkisiyle ülkemiz marketlerinin çok büyük çoğunluğu fiyatlarda artış yapmaya başladı ancak A101 gibi marketlerde bu durum daha az görülüyor. Çünkü A101 ve türevi market zincirleri reklam masrafı, market dekorasyon masrafı gibi masraflardan kaçınarak müşteriye ucuz mal aktarımı sağlamaktan yana tercihler yapabiliyor. Tüm bu etkenlerin sonucu olarak A101 marketleri şu an Türkiye’de en çok bulunan market olarak biliniyor. Çok küçük bir kasabada bile A101 marketleriyle karşılaşmanız mümkün ve bu büyüme hızla devam ediyor. Ülkemizde bu denli hızlı yayılan ve ürünlerin bir kısmını kendi üreten bir firmayla daha önce hiç karşılaşmamıştık. Tüm bu durumların yanında insanlar A101’i tercih ederken aynı zamanda ürün yelpazesinin geniş olmasını da göz önünde bulunduruyorlar.

Bize kalırsa teknolojik ürünler için bile A101 çok ideal bir market.

Telefonlar için kulaklıktan tutun da Laptoplara kadar bu marketlerde bulabiliyorsunuz. Üstelik teknoloji marketlerinden çok daha ucuz bir fiyat karşılığında bu ürünleri satın alabiliyorsunuz. Genel itibariyle market zincirleri arasında en popüler yere sahip olan A101’i tercih etmek çok mantıklı ve zekice olacaktır. Bu market zinciri böylesine hızla büyürken insanların ilgisini daha çok çekmeye başladı. Bunu anlamanın en kolay yolu insanların A101 20 Aralık 2018 kataloglarına duyduğu yoğun ilgi. Bu yoğun ilginin sonucunda market zincirinin yöneticileri yeni indirimlere, yeni fırsatlara yöneliyor. Özellikle de teknolojik olarak farklı yeni cihazlar getiriyorlar ve bu cihazları indirimli olarak satıyorlar. Örneğin geçen hafta Samsung Galaxy Duo’yu sadece 1499 TL karşılığında alabiliyordunuz. Bu hafta da benzer teknolojik avantajlar çıkacağını düşünüyoruz. Sonuçta A101 insanları memnun ediyor ve katalog olarak en çok ilgi çeken marketlerden birisi. Gelecek dönemde de bu ilgi devam edecek gibi görünüyor.

A101 27 Aralık 2018 KATALOĞU . SÜRPRİZLER İLE GELİYOR .

A101 marketlerinin en çok sevildiği diğer alanlarda meyve ve sebze reyonları. Son zamanlarda ülkemizde meyve ve sebze üretiminin düşmesiyle birlikte meyve ve sebze fiyatları çok ciddi oranda artmış bulunuyorlar. Bu artışın devam etmesiyle vatandaş gerçekten zor durumda kalıyor. Özellikle de ülkemize yurt dışından dolar endeksli gelen ürünleri incelediğimizde fiyatları son derece yüksek. Sadece meyve ve sebze reyonları için değil bu söylediklerimiz. Aynı zamanda kuruyemiş reyonları da aynı şekilde çok pahalı. Son zamanlarda kajuyu görmek neredeyse olanaksız, bir anda ortalıktan kayboldu. Ancak A101 kataloglarını incelediğinizde güzel bir çözüm bulmuş olacaksınız. A101 27 Aralık 2018 Kataloğunun genel itibariyle meyve ve sebze, kuruyemiş gibi yiyeceklere yönelik olduğunu söyleyebiliriz. Bu birçoğumuzu gerçek anlamda çok sevindiriyor çünkü bu şekilde evimize fındık, fıstık gibi kuruyemişler girebiliyor. Aksi takdirde çerez satan bir yerden bu tip yiyecekleri aldığımızda yüzlerce lira ödeyebiliriz. Alım gücünün özellikle düştüğü şu günlerde bize kalırsa 27 Aralık A101 gibi ucuz ürünlere yönelik marketlerden alışveriş yapmak çok mantıklı olacaktır. Bu marketin bir dahaki kataloğunu da inceleyeceğiz ve o katalogla ilgili de tahminler yapacağız ancak şunu bilmeliyiz ki A101 ‘e olan ilgi gün geçtikçe artıyor ve katalog indirimleri zamanla daha da popüler oluyor. Takipte kalmayı unutmayın çünkü A101 indirimleri ciddi anlamda artarak devam edecek ve birçoğumuzu memnun edecek seviyelere yükselecektir.

KATALOĞUNDAN BEKLENTİLERİNİZ?

Sizin bu katalogdan ve Genel olarak a101'den beklentileriniz neler? Neler gelebilir bizimle paylaşın. Gelecek ürünler hakkındaki düşünceleriniz ve ürünlerin kalitelerini diğer kullanıcılara bahsederek daha yararlı alışverişler yapılmasını sağlayabilirsiniz. Yorum yaparak bize ve diğer kullanıcılara yardımcı olabilirsiniz.

A101 mağazasında yayınlanan aktif olarak bulabileceğiniz katalogları bulmak için A101 AKTÜEL sayfasını ziyaret edin.

Arda TUNAHAN
Arda TUNAHAN
“Ben büyük bir denizde, su damlasıyım.” ardatunahan@desifre.netFacebook

Bir cevap yazın