A101 27 Eylül 2018 Aktüel İndirimi Başlıyor!

A101 27 EYLÜL 2018
YAYINLANDI

Bir çok kişinin beklediği o katalog çok yakında market raflarında yerini alacak. Bir çok kişi katalogdaki elektronik ürünler için özellikle cep telefonları, ev hanımlarıda aylardır bekledikleri ve yorumlarda bildirdikleri Nehir Çatal kaşık ürünleri için sabah erkenden mağazaya akın edecekleri bir katalog karşımızda.Kalitesi ve kullanışlı yönleri ile bir çok ev hanımının özellikle beklediği daha önceki zamanlardan kaçırdığı çatal kaşık seti sonunda müşterilere sunuluyor. A101 27 Eylül 2018 tarihinden itibaren satın alabilirsiniz.

Elektronik ürünler olarak kaliteli bir katalog karşımızda Toshiba televizyondan, General Mobile ve Samsung Cep telefonuna kadar. Flash bellek ve Hafıza kartı gibi elektronik olarak fazlaca dolu dolu bir a101 kataloğu karşımızda.

A101 27 Eylül 2018 İKİNCİ SAYFA İÇİN –
SAYFA ÜZERİNE TIKLAYIN

TOSHİBA FULL HD SMART LED TV 1.999 TL

Bütçe olarak bir çok kişiye göre pahalı gelebilecek bir ürün. 124 ekranı ile kaliteli bir televizyon olsada ülkemizdeki bu son zamanlardaki ekonomik sıkıntılar kimsenin 2 bin lira ile televizyon alacağını düşünmüyoruz. Daha düşük segment ve ucuz televizyonlar ile işini görebilecek orta bütçeli aileler bekleyecektir. Ama film zevkine düşkün müşterilerin tercih edebilecekleri bir Televizyon diyebiliriz. A101 27 Eylül 2018 Televizyon, Toshiba 124 Ektan Smart Led TV televizyon severler için geliyor.

GENERAL MOBİLE DİSCOVERY CEP TELEFONU

Bir zamanların uygun fiyatıyla çok kişinin kullanımına sunulan, özellikleri ve ekran kalitesiyle kullanıcılara hem general mobile hemde android işletim sistemini sevdiren bir telefon olarak hatırlıyoruz. A101 yeni kataloğu çok yakında aktif olacak ve mağazalarda yerini alacak. Ama bir çok kişi henüz neler alacağını düşünmedi. Tam olarak planlamasını yapmadı. İşte telefon ihtiyacı olanlar için bir döneme damgasını vurmuş bir telefon tekrar sahalarda gözüküyor 699 TL gibi çok uygun bir fiyata düşük segment telefonlar arasında tercih edilebilir bir telefon. Düşük segment olduğunu tekrar yinelemekte fayda var çünkü büyük özellikler beklenmemesi gerekiyor.

A101 NEHİR ÇATAL KAŞIK TAKIMI

Bir çok müşteri ve ziyaretçimiz sürekli istekte bulundular ve sordular. Nehir marka çatal bıçak kaşık takımları sonunda kataloglarda gözüktü. Anladığımız kadarı ile tek tek satışları olacak olan ürünler inşallah müşterilerin isteklerini karşılar. Yine 27 Eylül‘den itibaren marketlerden satın alabilirsiniz. Bir çok ziyaretçimiz özellikle yorumlarda defalarca belirttikleri, sabırla bekledikleri Nehir Çatal Kaşık seti sonunda a101 marketlerinde yerini alacak. Ama özellikle söylememiz gerekiyorki çok fazla talep olacaktır. Mağaza açıldıktan çok kısa bir süre sonra biteceğinden eminiz. Bunun için çok ihtiyacınız varsa erken saatlerde yerinizi almanız önerilir.

KATALOĞUNDAN BEKLENTİLERİNİZ?

Sizin bu katalogdan ve Genel olarak a101’den beklentileriniz neler? Neler gelebilir bizimle paylaşın. Gelecek ürünler hakkındaki düşünceleriniz ve ürünlerin kalitelerini diğer kullanıcılara bahsederek daha yararlı alışverişler yapılmasını sağlayabilirsiniz. Yorum yaparak bize ve diğer kullanıcılara yardımcı olabilirsiniz.

A101 mağazasında yayınlanan aktif olarak bulabileceğiniz katalogları bulmak için A101 AKTÜEL sayfasını ziyaret edin.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan Puan verebilirsiniz.
Loading...


Arda TUNAHAN
Arda TUNAHAN
“Ben büyük bir denizde, su damlasıyım.” ardatunahan@desifre.netFacebook

Bir cevap yazın