A101 27 EYLÜL 2018 AKTÜEL KATALOĞU » Deşifre

A101 27 Eylül 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

A101 27 EYLÜL 2018 KATALOĞU
YAYINLANDI

Bir çok müşterinin dile getirdiği Nehir Çatal Kaşık seti sonunda geldi ve 27 Eylül kataloğunda yerini aldı. Farlarda yerini alması ve satışa sunulması için tarih bekleniyor. Kalitesi ve kullanışlı yönleri ile bir çok ev hanımının özellikle beklediği daha önceki zamanlardan kaçırdığı çatal kaşık seti sonunda müşterilere sunuluyor. A101 27 Eylül 2018 tarihinden itibaren satın alabilirsiniz. Katalogdaki diğer ürünlerden biraz bahsedelim.

Elektronik ürünler olarak kaliteli bir katalog karşımızda Toshiba televizyondan, General Mobile ve Samsung Cep telefonuna kadar. Flash bellek ve Hafıza kartı gibi elektronik olarak fazlaca dolu dolu bir a101 kataloğu karşımızda.

A101 27 Eylül 2018 İKİNCİ SAYFA İÇİN –
SAYFA ÜZERİNE TIKLAYIN

TOSHİBA FULL HD SMART LED TV 1.999 TL

Bütçe olarak bir çok kişiye göre pahalı gelebilecek bir ürün. 124 ekranı ile kaliteli bir televizyon olsada ülkemizdeki bu son zamanlardaki ekonomik sıkıntılar kimsenin 2 bin lira ile televizyon alacağını düşünmüyoruz. Daha düşük segment ve ucuz televizyonlar ile işini görebilecek orta bütçeli aileler bekleyecektir. Ama film zevkine düşkün müşterilerin tercih edebilecekleri bir Televizyon diyebiliriz. A101 27 Eylül 2018 Televizyon, Toshiba 124 Ektan Smart Led TV televizyon severler için geliyor.

A101 NEHİR ÇATAL KAŞIK TAKIMI

Bir çok müşteri ve ziyaretçimiz sürekli istekte bulundular ve sordular. Nehir marka çatal bıçak kaşık takımları sonunda kataloglarda gözüktü. Anladığımız kadarı ile tek tek satışları olacak olan ürünler inşallah müşterilerin isteklerini karşılar. Yine 27 Eylül‘den itibaren marketlerden satın alabilirsiniz.

KATALOĞUNDAN BEKLENTİLERİNİZ?

Sizin bu katalogdan ve Genel olarak a101’den beklentileriniz neler? Neler gelebilir bizimle paylaşın. Gelecek ürünler hakkındaki düşünceleriniz ve ürünlerin kalitelerini diğer kullanıcılara bahsederek daha yararlı alışverişler yapılmasını sağlayabilirsiniz. Yorum yaparak bize ve diğer kullanıcılara yardımcı olabilirsiniz.

A101 mağazasında yayınlanan aktif olarak bulabileceğiniz katalogları bulmak için A101 AKTÜEL sayfasını ziyaret edin.

ڧ ZLine »
ڧ ZLine »
“Ben büyük bir denizde, su damlasıyım.”

Bir cevap yazın