A101 29 Ağustos 2019 Kataloğu

A101 29 Ağustos 2019 Tarihinde
Gelecek Aktüel Ürünler Listesi

Her hafta yeni bir katalog ile hayatımıza giren a101 ürünleri arasında yeni bir katalog daha satış tarihini beklemeye başladı. Özellikle elektronik ürünler ve ev hanımlarının ilgisini çekecek ürünler olan bu katalog ürünlerini sakın kaçırmayın. 29  Ağustos 2019 a101 marketlerinde satışa sunulan ürünleri sizin için listeledik. Küçük ev elektroniğinden tutun mutfak ürünlerine kadar otomobil aksesuarlarından nevresim takımlarına kadar dolu dolu 8 sayfalık bir aktüel kataloğu sizi bekliyor.

Ayın son kataloğu olan bu kataloğu kaçırmayın. Bir sonraki eylül kataloğunda yeni ürünler listeleniyor olsada a101 genellikle mevsimsel çalışmalar yaptığı için bu ürünleri yaklaşık 2 3 ay boyunca a101 29 ağustos 2019 tarihinden sonra marketlerde bulmanız çok zor diyebiliriz.

İki haftadır üst üste derin dondurucu ve buz dolabı ürünlerini katalogları arasında koyan A101 kurban bayramı dolayısıyla ilgi odağı olacağını tahmin ediyordu. Sizinde büyük ilgileriniz ile A+ sınıfı seg marka kaliteli ucuz fiyatlı buz dolabı modelleri kısa sürede bitti.

Ev hanımlarının evlerini ne kadar çok sevdiğini biliyoruz, onlar için eklenmiş olan yüzlerce ürün var bu katalogda nevresim takımları birbirinden farklı kalite ve renkler ile her kadın için ilgi çekici. Plastik ürünler arasında banyo ve tuvalet askı aparatları yer alıyor, havlu ve tuvalet kağıdı asma aparatı gibi bir çok ürün yine A101 29 ağustos 2019 tarihinde a101 marketlerde satışa sunulacak.

 

 

Puan ver post

Cevap yaz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Site haritası ve Haber haritası yolu gösterir.
| We ❤ Google | A101 Aktüel | Şok Aktüel | Kadın İç Giyim…
Google Haberler