A101 6 EYLÜL 2018 AKTÜEL KIRTASİYE KATALOĞU

Uzun zamandır beklediğimiz katalog sonunda yayınlandı ve tamamen beklediğimiz gibi tam bir kırtasiye aktüel ürünleri olarak karşımıza çıkıyor. 6 Eylül’den itibaren A101 marketlerinde satışa sunulacak olan ürünleri biraz inceleyelim. Kalemlerinden çantasına kadar bir öğrencinin bütün ihtiyaçlarını karşılayabilecek derecede hazırlanmış olan bu kataloğu aşağıdaki sayfalardan inceleyebilirsiniz. Geleceğini düşündüğünüz ürünler hakkında yorum yapmayı unutmayın, bu yorumlar bizim size daha iyi hizmet verebilmemiz için çok önemli olduğunu bilmelisiniz. A101 6 Eylül 2018 Aktüel ürünleri listesinde yer alması muhtemel ürünlerin başında beklenti kırtasiye ürünleri olacaktır.

Okul sezonu olması nedeniyle bir çok aile çocukları için alışveriş hazırlığına başlıyor. Tabiki hal böyle olunca masraflarda büyüyor. Her ders için ayrı defteri, kalemi silgisi falan derken küçük parçalar büyük masraflar çıkarıyor. A101‘in bu kataloğunda bu ağırlığa biraz yardımcı olunması bekleniyor.

A101 6 EYLÜL 2018 KATALOĞU YAYINLANDI!

Kataloglardan haberdar olmak için A101 Kataloğu sayfamızı takip edebilirsiniz. Sayfa bağlantısını yazı altından bulabilirsiniz. Kataloglardan ilk haberdar siz olabilmeniz için takipte kalın. Kataloglar ve ürünler hakkında düşüncelerin ve teknik özelliklerin sunulduğu çalımamızda ilk etapları verimli bir şekilde geçiriyoruz. Daha başarılı ve ileri seviyelere ulaşabilmemiz için bize önerilerde bulunabilirsiniz. Bize yapmış olduğunuz önerileriniz size daha iyi bilgi aktarabilmemiz ve A101 alışverişlerinizde daha bilinçli olabilmeniz ve alternatif ürünlerdende haberdar olmanız için gelişmeye çalışıyoruz. A101 6 Eylül 2018 tarihinde gelecek olan ürünler listesi yayınlandığında ürünler hakkında genel açıklamalar donanım bilgisi ve öneriler şeklinde size bilgilendirmeler verilecektir.

A101 KIRTASİYE ÜRÜNLERİ 6 EYLÜL 2018‘DE MAĞAZALARDA

Uzun zamandır beklenen ve neredeyse yeni tarihine yakın bir zamanda yayınlanan katalog özellikle okul döneminde olması öğrencisi olan aileler için büyük bir bekleyiş oluşturmuştu. Beklendiği gibi de oldu Elektronik olarak ve kırtasiye ürünleri ile tam bir öğrenci kataloğu karşımıza çıktı. Daha öncede sunulan General Mobile GM8 Cep telefonu yine katalogda yerini almış.  Buna ek olarak Acer Notebook’da bir çok kişinin beklediği A101 Laptop alımları için çok tercih edilecek bir ürün niteliğinde. A101 6 Eylül 2018 ürünleri tarihinden itibaren mağazalardaki raflarda yerini alacak.

6 Eylül kataloğunun en kısa zamanda yayınlanması beklenirken bu süre içerisinde bir önceki katalogdaki indirimleri inceleyebilirsiniz. . .

GELECEK ÜRÜNLER HAKKINDA YORUM YAPMAYI UNUTMAYIN!.

A101 6 Eylül 2018 Katalogunda büyük bir sayfayı sadece kalem indirimlerine ayırması markette ne kadar çok ürün göreceğimizin aslında bir kanıtı gibi. Bir çok ürünü listelemiş ve farklı olarak herkesin ihtiyacına uygun şekilde sunmuş gibi gözüküyor. İlkokul öğrencilerinden üniversite öğrencilerinin kullanımına uygun olan bir çok ürünü bulmak mümkün.

İlk öğretim için temel ihtiyaçların başında tabiki okul çantaları geliyor. A101 okul döneminde çocuklar için birbirinden farklı çeşitleri ile bir çok çanta çeşiti sunuyor. 6 Eylülden itibaren a101 mağazalarından ulaşabilirsiniz.

 

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan Puan verebilirsiniz.
Loading...


Arda TUNAHAN
Arda TUNAHAN
“Ben büyük bir denizde, su damlasıyım.” ardatunahan@desifre.netFacebook

Bir cevap yazın

Buraya 5 kez yorum yapılmış “A101 6 EYLÜL 2018 AKTÜEL KIRTASİYE KATALOĞU

  1. Takım nevresimleri gelsin ve okul için kırtasiye ürünleri bu hafta pek güzel birşey bulamadım hepsi bitmişti okulların açılmasına az kaldı 6 eylül a101 gelecekleri bekliyorum artık erkenden gideceğim bu sefer