A101 8 Kasım 2018 Aktüel Kataloğu

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan Puan verebilirsiniz.
Loading...

Yıllardır her sokakta şubeleri ile bir çok kişiye ve dar gelirli aileye sundukları uygun fiyatlı ürünleri ile bizimde sık sık ziyaret ettiğimiz mağazalardan birisi olan A101 son zamanlarda 8bin mağazası ile reklamlarında duyurmaya başladı. Yaklaşık 1 yılda bin mağaza sayısına ulaşan a101 hızına hız katıyor. Bu duruma tabiki aktüel ürünler de büyük oranda desteği var. Her hafta düzenlediği ürünler ile bir çok kişinin mutfak ürünlerinden tutun otomobil parçalarına kadar bir kişinin veya ailenin ihtiyacı olabilecek ürünlerin neredeyse tamamını sunuyor. Yeni ayın ikinci kataloğu olan A101 8 Kasım 2018 indirim Kataloğu ile size gelecek olan ürünleri sunmayı hedefliyoruz. Tamamen tahmin üzerinde yazacağımız bu yazıya pek itibar etmeyin. Bende bıkmış durumdayım, yapmış olduğum ve yapacağım bir çok şeyin saçmalığından daha çok kazancına odaklanmış büyük hata yaptığını düşünmüş bir insan oldum. Nerede o eski psikolojik sorunlarını yazan adam, şimdi sadece kazanmaya odanlanmışım. A101 kataloğu hakkında yapılan onca çalışma bir yere kadar sonuç veriyor. Sonrasında başka başka sorunlar ile karşılaşıyorum. Peki şimdi ne olacak ikisini aynı anda kontrol edebilecek miyim?

Ne kadar ucuz ürün sattığı bir yana ne kadar çok mağazası olduğunu düşünmek gerek. Ne kadar geniş bir kitleye hitap ettiğini düşünün a101’in her mahallede bir şubesi ile dev bir gıda zinciri. Biz bunun için çalışmayalımda ne için çalışalım. Yapılabileceklerin en iyisi bu değil mi? Sürekli çalışmak ve daha daha iyi çalışmak. En verimli haliyle yeni katalogları sunmak. Size en güncel haliyle katalogları sunmaya çalışıyoruz, A101 marketlerin kaliteli ürünleri en uygun fiyatlara sunması gibi bizde hiç bir ücret talep etmeden size en indirime sunulacak olan ürünleri, A101’e gelecek olan ürünlerin kataloglarını en hızlı şekilde ulaştırmayı hedefliyoruz. 8 Kasım 2018 A101 kataloğunda gelecek ürünleri tahmin etmek çok zor olsada sizin için geçmiş kataloglar inceleniyor. İncelemeler sonrasında yayınlanan ürünler kesin olmasada sizinle paylaşılıyor. Fikir alışverişi sonrasında gerçekten satışa sunulacak ürünlerin kataloğu ve listesi bekleniyor. Sosyal medya kanallarında size aktarılan bu ürün bilgileri ile en kısa zamanda alabileceğiniz ürünlere ulaşabilirsiniz.A101 sürpriz ürünleri ile 8 Ekim'de market raflarında yerini alacak. Doların birden düşmesi sonrasında katalog ürünlerinde büyük oranda artış yapan ve daha zengin katalog içeriği hazırlayan a101 uzun zamandır kataloğuna koymadığı cep telefonu ürünlerini son bir kaç katalogda kullanmaya başladı. GM8 ve Honor bu ürünlerin en çok göze çarpanlarından. A101 8 Kasım 2018 Kataloğu'nda artık televizyon veya telefondan farklı olarak bir bilgisayar bekleniyor.

A101 8 KASIM 2018 İNDİRİMİNDE NELER VAR?

Henüz katalog yayınlanmamış olsada herkesin aklında bu soru var. İçeriklerini çoğalttığı bu dönemde A101'den alışveriş yapan müşterilerin odak noktası gelecek ürünleri en kısa zamanda almaya çalışmak oldu. Her mağazaya belirli sayıda gelen ürünleri alabilmek için özellikle ev hanımları erken saatlerde sevdikleri mutfak ürünlerini alabilmek için sıra oluyorlar. Erkeklerde aynı durumda elektronik ürünleri yada otomobil ürünleri için aynı şekilde sıra oluyorlar. Gelecek ürünler arasında özellike A101'den bir laptop beklentisi ilk olarak müşterilerden geldi. Dolar yüksekliği nedeniyle yüksek oranda katlanmış olan maliyetlerden dolayı tablet fiyatları bile iki üç kat arttı. A101 bu durumda müşterilerine sunacağı uygun fiyatlı tabletler yada laptoplar ile bir çok müşterinin ihtiyaçlarını karşılayabileceği düşüncesindeyiz. Peki siz A101 8 Kasım 2018 tarihinde gelecek ürünler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Arda TUNAHAN
Arda TUNAHAN
“Ben büyük bir denizde, su damlasıyım.” ardatunahan@desifre.netFacebook

Bir cevap yazın

One thought on “A101 8 Kasım 2018 Aktüel Kataloğu

  1. kaliteli ve ucuz bir tablet gelsin istiyorum 8 kasımda a101 gelecek ürünler arasında olursa en çok sevineceğim ürünlerden bir başkasıda portatif makyaj çantası olabilir