A101 9 Nisan 2020 Kataloğu

Nisan ayının ikinci kataloğu olarak hayatımıza girecek olan A101 9 Nisan 2020 Aktüel kataloğu çok yakın bir zaman sonra satışa başlayacak. Onlarca teknoloji ürünü ile gelen bu 9 Nisan kataloğunda gelmesi muhtemel olan ürünleri değerlendireceğiz. Gelecek ürünler kesinleştiği zaman asıl kataloglar paylaşılacaktır.

A101 9 Nisan 2020 Kataloğu
Televizyon ve Telefon indirimleri!.

Eğer A101 indirimlerini sürekli takip ediyorsanız bir düşük segment ve bir üst segment ürünler getirdiğini biliyorsunuzdur. Her hafta düzenli olan televizyon ürünlerini kataloğa ekleyen A101 bu haftada aynı şekilde Üst segment tahminimiz Samsung marka bir televizyonu 9 Nisan 2020 A101 Kataloğunda sunacağı yönündedir. Bazı durumlarda ikinci bir Hi-Level düşük segment ürün eklemeside olsada bu katalogda böyle bir şey beklenmiyor.

Diğer Elektronik ürünler arasında Kulaklık, Hoparlör benzeri ürünlerin yer alması beklenirken Hafıza kartı ve Flash bellek ürünleride eklenebilir düşüncesindeyiz. En ağırlıklı ürünlerin başında gelen Cep telefonu ürünü beklenmektedir, aylardır devam eden Honor cep telefonu modelleri yine bu haftada gelmeye devam edecek gibi duruyor ama geçen haftalarda düşük model gelen Honor 7S A101 9 Nisan 2020 Kataloğunda yerini daha üst segment bir cep telefonuna bırakacak gibi duruyor.

Sizde gelmesini beklediğiniz ürünleri ve katalog hakkındaki düşüncelerinizi yorumlara yazabilirsiniz!. A101 9 Nisan 2020 tarihinde hangi ürünleri bekliyorsunuz?

Puan ver post

Cevap yaz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Site haritası ve Haber haritası yolu gösterir.
| We ❤ Google | A101 Aktüel | Şok Aktüel | Singapur Hakkında Bilmeniz…
Google Haberler