Son Yayınlanan A101 Kataloğu!.

A101 29 Ağustos 2019 Kataloğu

A101 29 Ağustos 2019 Tarihinde Gelecek Aktüel Ürünler Listesi Her hafta yeni bir katalog ile hayatımıza giren a101 ürünleri arasında yeni bir katalog daha satış tarihini beklemeye başladı.

A101 15 Ağustos 2019 Kataloğu

Ağustos aynın fırsatlarla dolu yeni kataloğu A101 15 Ağustos 2019 tarihinde müşterilerini çok güzel ürünler ile bekliyor. Yazın gelmesiyle tam da yaza uygun ürünler bu tarihte A101 reyonlarında

A101 Çikolataları Alınır mı?

İç ses: Eminim bu savaş olumlu sonuçlanmazda meydanda uzanmış kalırsa cansız bedenim bu yaptıklarımın hepsi boşa gidecek ve boş yere yapılan şeyler için büyük pişmanlık duyacağım. . .

A101 Şikayet ve Olumsuz Yorumlarınız

Sayfa sonunda bulunan yorum kısmından yorum yaparak satın aldığınız ürün hakkındaki olumsuz düşüncelerinizi bizimle ve diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz. Bu durum diğer müşterilerinde mağduriyet çekmemesi için yararlı olacaktır.

 – A101 AKTÜEL KATALOĞU
GÜNCEL FIRSATLARINI TAKİP EDİN

Türkiye’nin en büyük mağazalar zinciri olan a101 müşterilerine haftalık olarak ek ürünler sunmaktadır. Bu ürünler mağazada bulunmayan ve genellike o dönemin en çok tercih edilen ürünleridir. A101 kataloğunda özellikle Televizyon, Telefon, Bilgisayar gibi elektronik ürünler ilk sıraları almaktadır. Sürekli ihtiyaç ve satılabilir ürün olarak görülmesinden dolayı ilk tercih diyebiliriz. A101 aktüel listesinde ek olarak mutfak ürünlerinde ve diğer şarküteri ürünlerinde büyük indirimlerde gözükmektedir.

A101 döneme uygun ürünleri getirmesi Türkiye’nin her tarafındaki orta gelirli ailelere güncel ihtiyaçlarını en uygun fiyatla sunması gerektiği düşüncesidir. Okul dönemlerinde kırtasiye ihtiyaçları, kış döneminde ise araç zincir seti getirmeleri buna örnektir.

Getirilen ürünler bazen bilinmeyen bazense dünyada en çok bilinen markalar olabilir. Her bütçeye hitap etmeye çalıştığınıda buradan anlayabiliriz. A101 aktüel ürünler bunun için herkes tarafından takip edilen bir katalog listesidir.

A101 Aktüel ürünler olarak sunulan haftalık olarak indirime giren ürünlerin listelendiği bir katalog bulunmaktadır. Bu ürünler haftalık olarak diğer ürünlere göre daha uygun fiyatlara satılmasının yanında normalde alınmayacak ve her hafta sürpriz olarak sunulan ürünlerdir. Şok indirimler olarak sunulan bu ürünler A101 Müşterilerinin büyük ilgisini çekmektedir

A101 AKTÜEL ŞİKAYET SAYFASI AÇILDI!.

A101 AktüelMarketlerde yaşadığınız olayları bizimle paylaşabilirsiniz, ürünler hakkında veya farklı düşüncelerdeki sorunlarınızı bizimle yorum yaparak paylaşabilirsiniz. Böylece diğer kullanıcılar ile bilgi iletişiminde bulunabilirsiniz. Ürünler hakkında müşterileri uyararak yaşanan sorunları en aza indirmek konusunda sizde destek olmuş olursunuz. Şikayetleriniz için A101 Şikayet sayfasını kullanabilirsiniz.

. . .

Özellikle cep telefonu ve televizyon gibi ürünlerin en önce bittiği aktüel günlerinini müşteriler büyük bir heyecanla beklemektedirler. Deşifre olarak A101‘de raflarda yerini alacak indirime girecek olan ürünleri haftalar öncesinden sunmak gibi bir hizmet vermeye başladık. Güncel katalog takiplerimiz ile müşterilerin isteklerine ve aktüel ürünlerin kalitesine göre yorumlamalar yapılmaktadır.

Ürünlerden herkesin memnun kalması için bilgi alışverişi ve daha önce kullanan kişilerin yorumlarına büyük önem vermekteyiz. Sizde kataloglara yorumlar yaparak ürünler hakkındaki düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

. . .

A101’DEN TELEFON ALIRKEN 
DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Elektronik olarak en çok kullanılan ürünlerin başında Cep telefonu gelmektedir. A101 Aktüel ürünlerinde genellikle en geç iki haftada bir akıllı cep telefonu görmek mümkün. Peki bu telefonların hepsi fiyatı uygun diye size uygun mu? Tabiki hayır.

Cep telefonlarının özelliklerine göre ürünleri seçmelisiniz. Fiyatları çok düşük olarak gelen telefonlarında özelliklerini dikkatli inceleyin. Aldıktan sonra Android sürümünde bile sorunlar yaşayabilirsiniz.

Örneğin 1 GB Ram belleğe sahip bir cep telefonu muhtemelen günümüzde hiç kimsenin işini görmeyecektir. Geçtiğimiz günlerde A101 broşüründe gördüğümüz bir ürün bizi şaşırttı diyebilirim. 1 GB ram ile sunulan bir cep telefonunu kim neden alırdı ki? 

Android işletim sisteminin çalışması için, mesela sizin rehbere girmeniz için bile bazı donanımsal gereksinimler vardır. Bu özellikler bazen bazı telefonlara işletim sistemini çalıştıracak kadar koyulabiliyor. Bu durumda sizin rehberinizden birini aramanız bile dakikalar alabiliyor. Bunun için katalogları iyi inceleyin, Her aktüel ürün sizin işinize yaramayabilir.

  • A101 Aktüel ŞUBE SAYISI 8000’E YÜKSELDİ

Her sokakta olması nedeniyle çok bilinen ve çok sevilen A101 şube sayısını yaklaşık bir yılda bin daha artırarak 8 Bin’e yükseldi. İndirimlerine daha fazla önem vereceğini belli eden Dün Bugün Yarın hep ucuz sloganı ile yeni atakların müjdesini verdi. Aslında bunların başında yeni online alışveriş mağazasını açmasıda diyebiliriz. Katalog ürünleri’de dahil olmak üzere bir çok ürünü artık online olarak sipariş verebilir ve kargo ile alabilirsiniz. Özellikle cep telefonu, televizyon ve mobilya türü ürünlerin kalmamasından şikayetçi olan aileler için online sipariş kapısı açıldı. Artık kimse A101 aktüel ürünlerini kaçırmayacak.

Yapılan her şeyden sonra ve bütün savaşlardan artakalan ordu ile tekrar savaş alanında düşmanın önünde dimdik durmak. İşte bu yaptığın için sevmektir, ölümü bile sevmektir.

A101 Aktüel indirimlerini takip etmeniz için oluşturulan kaynakların anasayfası olarak sunulmuş olan ve gücüne eş değer bir oluşumun daha olmadığı bu alanı kurarken hedefimiz belliydi Ama duvarlarının bu kadar yüksek olması gerektiğini hiç düşünmemiştim. Katalogların bu kadar güçlü olacağını yada rekabette hiç beklemediğim Ulusalların olacağını mesela. Ama yinede vazgeçmiyorum, buradayım. A101 kampanyalarını tanıtmaya ve tüm avcı çukuru üyelerinin destekleri ile zirveye sıçrama çalışmalarına kaldığımız yerden devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Site haritası ve Haber haritası yolu gösterir.
| We ❤ Google | A101 Aktüel | Şok Aktüel | Diş Beyazlatma Fiyatları
Google Haberler