A101 Aktüel - Bu Hafta A101 Kataloğu » Deşifre

A101 Aktüel – A101 Bu Hafta

Türkiye’nin En Büyük Mağaza Zinciri Olan A101 Market’in Haftalık indirim Kataloğuna Aşağıdan ulaşabilirsiniz.

A101 12 Temmuz 2018 Kataloğu

. . .

A1o1 Aktüel indirim Nedir?

Türkiye’nin en büyük mağazalar zinciri olan a101 müşterilerine haftalık olarak ek ürünler sunmaktadır. Bu ürünler mağazada bulunmayan ve genellike o dönemin en çok tercih edilen ürünleridir. A101 kataloğunda özellikle Televizyon, Telefon, Bilgisayar gibi elektronik ürünler ilk sıraları almaktadır. Sürekli ihtiyaç ve satılabilir ürün olarak görülmesinden dolayı ilk tercih diyebiliriz. A101 aktüel listesinde ek olarak mutfak ürünlerinde ve diğer şarküteri ürünlerinde büyük indirimlerde gözükmektedir.

A101 döneme uygun ürünleri getirmesi Türkiye’nin her tarafındaki orta gelirli ailelere güncel ihtiyaçlarını en uygun fiyatla sunması gerektiği düşüncesidir. Okul dönemlerinde kırtasiye ihtiyaçları, kış döneminde ise araç zincir seti getirmeleri buna örnektir.

Getirilen ürünler bazen bilinmeyen bazense dünyada en çok bilinen markalar olabilir. Her bütçeye hitap etmeye çalıştığınıda buradan anlayabiliriz. A101 aktüel ürünler bunun için herkes tarafından takip edilen bir katalog listesidir.


Bu yazıya puan vererek diğer yazılardan daha fazla yararlı olduğunu bize bildirebilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (17 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
Yazılara verdiğiniz derecelendirmeler site yönetimi tarafından yararlılığı göz önüne alınarak ilgi odağı olarak görülmektedir.

ڧ ZLine »
“Ben büyük bir denizde, su damlasıyım.”

Bir cevap yazın

Top