A101 Aktüel Kataloğu Ürünleri

 – A101 AKTÜEL KATALOĞU
GÜNCEL FIRSATLARINI TAKİP EDİN

Türkiye’nin en büyük mağazalar zinciri olan a101 müşterilerine haftalık olarak ek ürünler sunmaktadır. Bu ürünler mağazada bulunmayan ve genellike o dönemin en çok tercih edilen ürünleridir. A101 kataloğunda özellikle Televizyon, Telefon, Bilgisayar gibi elektronik ürünler ilk sıraları almaktadır. Sürekli ihtiyaç ve satılabilir ürün olarak görülmesinden dolayı ilk tercih diyebiliriz. A101 aktüel listesinde ek olarak mutfak ürünlerinde ve diğer şarküteri ürünlerinde büyük indirimlerde gözükmektedir.

A101 döneme uygun ürünleri getirmesi Türkiye’nin her tarafındaki orta gelirli ailelere güncel ihtiyaçlarını en uygun fiyatla sunması gerektiği düşüncesidir. Okul dönemlerinde kırtasiye ihtiyaçları, kış döneminde ise araç zincir seti getirmeleri buna örnektir.

Getirilen ürünler bazen bilinmeyen bazense dünyada en çok bilinen markalar olabilir. Her bütçeye hitap etmeye çalıştığınıda buradan anlayabiliriz. A101 aktüel ürünler bunun için herkes tarafından takip edilen bir katalog listesidir.

A101 Aktüel ürünler olarak sunulan haftalık olarak indirime giren ürünlerin listelendiği bir katalog bulunmaktadır. Bu ürünler haftalık olarak diğer ürünlere göre daha uygun fiyatlara satılmasının yanında normalde alınmayacak ve her hafta sürpriz olarak sunulan ürünlerdir. Şok indirimler olarak sunulan bu ürünler A101 Müşterilerinin büyük ilgisini çekmektedir

A101 AKTÜEL ŞİKAYET SAYFASI AÇILDI!.

A101 AktüelMarketlerde yaşadığınız olayları bizimle paylaşabilirsiniz, ürünler hakkında veya farklı düşüncelerdeki sorunlarınızı bizimle yorum yaparak paylaşabilirsiniz. Böylece diğer kullanıcılar ile bilgi iletişiminde bulunabilirsiniz. Ürünler hakkında müşterileri uyararak yaşanan sorunları en aza indirmek konusunda sizde destek olmuş olursunuz. Şikayetleriniz için A101 Şikayet sayfasını kullanabilirsiniz.

. . .

Özellikle cep telefonu ve televizyon gibi ürünlerin en önce bittiği aktüel günlerinini müşteriler büyük bir heyecanla beklemektedirler. Deşifre olarak A101‘de raflarda yerini alacak indirime girecek olan ürünleri haftalar öncesinden sunmak gibi bir hizmet vermeye başladık. Güncel katalog takiplerimiz ile müşterilerin isteklerine ve aktüel ürünlerin kalitesine göre yorumlamalar yapılmaktadır.

Ürünlerden herkesin memnun kalması için bilgi alışverişi ve daha önce kullanan kişilerin yorumlarına büyük önem vermekteyiz. Sizde kataloglara yorumlar yaparak ürünler hakkındaki düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

. . .

A101’DEN TELEFON ALIRKEN 
DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Elektronik olarak en çok kullanılan ürünlerin başında Cep telefonu gelmektedir. A101 Aktüel ürünlerinde genellikle en geç iki haftada bir akıllı cep telefonu görmek mümkün. Peki bu telefonların hepsi fiyatı uygun diye size uygun mu? Tabiki hayır.

Cep telefonlarının özelliklerine göre ürünleri seçmelisiniz. Fiyatları çok düşük olarak gelen telefonlarında özelliklerini dikkatli inceleyin. Aldıktan sonra Android sürümünde bile sorunlar yaşayabilirsiniz.

Örneğin 1 GB Ram belleğe sahip bir cep telefonu muhtemelen günümüzde hiç kimsenin işini görmeyecektir. Geçtiğimiz günlerde A101 broşüründe gördüğümüz bir ürün bizi şaşırttı diyebilirim. 1 GB ram ile sunulan bir cep telefonunu kim neden alırdı ki? 

Android işletim sisteminin çalışması için, mesela sizin rehbere girmeniz için bile bazı donanımsal gereksinimler vardır. Bu özellikler bazen bazı telefonlara işletim sistemini çalıştıracak kadar koyulabiliyor. Bu durumda sizin rehberinizden birini aramanız bile dakikalar alabiliyor. Bunun için katalogları iyi inceleyin, Her aktüel ürün sizin işinize yaramayabilir.

 • A101 Aktüel ŞUBE SAYISI 8000’E YÜKSELDİ

Her sokakta olması nedeniyle çok bilinen ve çok sevilen A101 şube sayısını yaklaşık bir yılda bin daha artırarak 8 Bin’e yükseldi. İndirimlerine daha fazla önem vereceğini belli eden Dün Bugün Yarın hep ucuz sloganı ile yeni atakların müjdesini verdi. Aslında bunların başında yeni online alışveriş mağazasını açmasıda diyebiliriz. Katalog ürünleri’de dahil olmak üzere bir çok ürünü artık online olarak sipariş verebilir ve kargo ile alabilirsiniz. Özellikle cep telefonu, televizyon ve mobilya türü ürünlerin kalmamasından şikayetçi olan aileler için online sipariş kapısı açıldı. Artık kimse A101 aktüel ürünlerini kaçırmayacak.

Yapılan her şeyden sonra ve bütün savaşlardan artakalan ordu ile tekrar savaş alanında düşmanın önünde dimdik durmak. İşte bu yaptığın için sevmektir, ölümü bile sevmektir.

A101 Aktüel indirimlerini takip etmeniz için oluşturulan kaynakların anasayfası olarak sunulmuş olan ve gücüne eş değer bir oluşumun daha olmadığı bu alanı kurarken hedefimiz belliydi Ama duvarlarının bu kadar yüksek olması gerektiğini hiç düşünmemiştim. Katalogların bu kadar güçlü olacağını yada rekabette hiç beklemediğim Ulusalların olacağını mesela. Ama yinede vazgeçmiyorum, buradayım. A101 kampanyalarını tanıtmaya ve tüm avcı çukuru üyelerinin destekleri ile zirveye sıçrama çalışmalarına kaldığımız yerden devam ediyoruz.

Arda TUNAHAN
Arda TUNAHAN
“Ben büyük bir denizde, su damlasıyım.”

Bir cevap yazın

Buraya 33 kez yorum yapılmış “A101 Aktüel Kataloğu Ürünleri

 1. geçen hafta aldığım dolaptan hiç memnun değilim ilk defa a101den mobilya eşyası almıştım yapım falan kolaydı ama malzemeler pek kaliteli durmuyor kırılma sallanma falan yok çok hafif kapaklarını açarken elimde kalacak diye korkuyorum başka alan varmı yoksa sadcee benim aldığımdamı bu sorun var acaba

 2. Sürekli reklamlarda gördüğümüz kadarıyla Türkiye’de 7000’den fazla mağazası bulunan her mahallede olmasada herkese yakın bir yerde bir şubesi bulunan uygun fiyatları ile bir çok düşük gelirli ailenin sevdiği alışverişini rahat rahat yaparak dolaplarını doldurmasını sağlayan en iyi zincir gıda marketlerinden birisidir.

 3. Raflara koyun beni satın. Size o kadar güveniyorum. Bu aktüeller sayesinde öğrenciliğimi hiç sıkıntı çekmeden yaşıyorum. a101katalogu.com’ a da ayrıca teşekkür ederim 🙂

 4. Bu hafta gelen derin dondurucuyu almak istiyordum ama ilk gün erken saatte gitmeme rağmen kalmamıştı bence ön sipariş özelliği olması gerekiyor ona göre marketlere sayı ile getirilmeli benim gibi bir çok kişide başka ürünlerden madur oluyor yetkililer bu işe bir el atmalı

  1. Siz hiç o kadar büyük bir beyaz eşyanın aktüel ürünler içerisinde olduğunu gördünüz mü hanım efendi. En fazla televizyon gelir robot gelir eğer alacaksınız a101e bulaşık makinası gelsin diye beklemeyin çok beklersiniz daha

 5. Her hafta olduğu gibi yine ürün bana kalmadı tencere setini istiyordum çokta erken saatte gitmiştim 1 hafta boyunca onu bekledim ama baktım yok diyorlar market görevlileride ayrı bir ilgisiz olanlar orada bakabilirsiniz diyor sonuna niz koyunca kibarmı olmuş oluyor davar gibi insanları koymuşsunuz oraya ayıptır A101 birde bir çok kişiye hitap eden bir firma bazı şubelerinizde çok efendi ve terbiyeli görevliler varken bazılarına davar koymuşsunuz A101 aktüel ürünlerini hep takip ediyorum etmeyede devam edeceğim ama birazda halkın isteklerine önem verin

 6. 30 ağustosta gelecek olan aksiyon kamera ne kadar kalitelidir acaba. Go pro kadar beklemiyorum en azından motosiklet videoları çekecek kadar yeterli olurmu başlangıçta daha önce deneyen varsa cevap verebilirmi lütfen. A101 ürünlerini seviyoruz, iyi çalışmalar.

  1. Merhabalar Fatma hanım, öncelikle ilginiz ve A101 hakkında yaptığınız yorumlar için çok teşekkür ederiz. Katalog servisi bizim tarafımızdan ziyaretçilerimize verilmekte olan tanıtım hizmetidir, A101 Marketi veya A101 Aktüel ürünleri ile yönlendirici bir kaynağı bulunmamaktadır. Katalog hizmetleri sunulurken öneriler ve katalog incelemeleri ve ziyaretçilere sunumlar hazırlanmaktadır. A101’in kendisi de aynı şekilde müşterilerin isteklerine göre değil dönemin gerekliliklerine göre ürünler seçilmektedir. Günümüz okul sezonu olduğu için şuan yayında olan kataloğun tümünün kırtasiye ürünü olduğu gibi.

 7. Çorumdaki Mimarsinan Şubesinde ürünler hiç kalmıyor sabah erkenden gitsem bile yetişemiyorum buradan yetkililere sesleniyorum lütfen bu şubeye iki kat daha fazla ürün gönderin 🙂

 8. Karton bardaklar artık A101 de sürekli bulunuyor. İyi oldu sürekli lazım oluyordu tek kullanımlık aycup ürünleride geliyor. Teşekkür ederiz ilgililere.

 9. Karton bardaklar artık A101 de sürekli bulunuyor. İyi oldu sürekli lazım oluyordu tek kullanımlık aycup ürünleride geliyor. Teşekkür ederiz ilgililere.

 10. Iyi aksamlar lütfen marketlerinize getirdiğiniz prosmonyon olarak sattiginiz osmanli Türk kahvesini yeniden marketlerinizde görmek istiyoruz