A101 Aktüel Kataloğu Ürünleri » Deşifre

A101 AKTÜEL GÜNCEL İNDİRİMLERİ

Türkiye’nin en büyük mağazalar zinciri olan a101 müşterilerine haftalık olarak ek ürünler sunmaktadır. Bu ürünler mağazada bulunmayan ve genellike o dönemin en çok tercih edilen ürünleridir. A101 kataloğunda özellikle Televizyon, Telefon, Bilgisayar gibi elektronik ürünler ilk sıraları almaktadır. Sürekli ihtiyaç ve satılabilir ürün olarak görülmesinden dolayı ilk tercih diyebiliriz. A101 aktüel listesinde ek olarak mutfak ürünlerinde ve diğer şarküteri ürünlerinde büyük indirimlerde gözükmektedir.

A101 döneme uygun ürünleri getirmesi Türkiye’nin her tarafındaki orta gelirli ailelere güncel ihtiyaçlarını en uygun fiyatla sunması gerektiği düşüncesidir. Okul dönemlerinde kırtasiye ihtiyaçları, kış döneminde ise araç zincir seti getirmeleri buna örnektir.

Getirilen ürünler bazen bilinmeyen bazense dünyada en çok bilinen markalar olabilir. Her bütçeye hitap etmeye çalıştığınıda buradan anlayabiliriz. A101 aktüel ürünler bunun için herkes tarafından takip edilen bir katalog listesidir.

A101 Aktüel ürünler olarak sunulan haftalık olarak indirime giren ürünlerin listelendiği bir katalog bulunmaktadır. Bu ürünler haftalık olarak diğer ürünlere göre daha uygun fiyatlara satılmasının yanında normalde alınmayacak ve her hafta sürpriz olarak sunulan ürünlerdir. Şok indirimler olarak sunulan bu ürünler A101 Müşterilerinin büyük ilgisini çekmektedir

A101 ŞİKAYET SAYFASI AÇILDI!.

Marketlerde yaşadığınız olayları bizimle paylaşabilirsiniz, ürünler hakkında veya farklı düşüncelerdeki sorunlarınızı bizimle yorum yaparak paylaşabilirsiniz. Böylece diğer kullanıcılar ile bilgi iletişiminde bulunabilirsiniz. Ürünler hakkında müşterileri uyararak yaşanan sorunları en aza indirmek konusunda sizde destek olmuş olursunuz. Şikayetleriniz için A101 Şikayet sayfasını kullanabilirsiniz.

. . .

Özellikle cep telefonu ve televizyon gibi ürünlerin en önce bittiği aktüel günlerinini müşteriler büyük bir heyecanla beklemektedirler. Deşifre olarak A101‘de raflarda yerini alacak indirime girecek olan ürünleri haftalar öncesinden sunmak gibi bir hizmet vermeye başladık. Güncel katalog takiplerimiz ile müşterilerin isteklerine ve aktüel ürünlerin kalitesine göre yorumlamalar yapılmaktadır.

Ürünlerden herkesin memnun kalması için bilgi alışverişi ve daha önce kullanan kişilerin yorumlarına büyük önem vermekteyiz. Sizde kataloglara yorumlar yaparak ürünler hakkındaki düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Buraya 11 kez yorum yapılmış “A101 Aktüel Kataloğu Ürünleri

  1. Bu hafta gelen derin dondurucuyu almak istiyordum ama ilk gün erken saatte gitmeme rağmen kalmamıştı bence ön sipariş özelliği olması gerekiyor ona göre marketlere sayı ile getirilmeli benim gibi bir çok kişide başka ürünlerden madur oluyor yetkililer bu işe bir el atmalı

  2. Raflara koyun beni satın. Size o kadar güveniyorum. Bu aktüeller sayesinde öğrenciliğimi hiç sıkıntı çekmeden yaşıyorum. a101katalogu.com’ a da ayrıca teşekkür ederim 🙂

  3. Sürekli reklamlarda gördüğümüz kadarıyla Türkiye’de 7000’den fazla mağazası bulunan her mahallede olmasada herkese yakın bir yerde bir şubesi bulunan uygun fiyatları ile bir çok düşük gelirli ailenin sevdiği alışverişini rahat rahat yaparak dolaplarını doldurmasını sağlayan en iyi zincir gıda marketlerinden birisidir.

  4. geçen hafta aldığım dolaptan hiç memnun değilim ilk defa a101den mobilya eşyası almıştım yapım falan kolaydı ama malzemeler pek kaliteli durmuyor kırılma sallanma falan yok çok hafif kapaklarını açarken elimde kalacak diye korkuyorum başka alan varmı yoksa sadcee benim aldığımdamı bu sorun var acaba


Bu yazıya puan vererek diğer yazılardan daha fazla yararlı olduğunu bize bildirebilirsiniz.
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan Bu yazıya puan verebilirsiniz.
Loading...
Top