A101 Çikolataları Alınır mı?

İç ses: Eminim bu savaş olumlu sonuçlanmazda meydanda uzanmış kalırsa cansız bedenim bu yaptıklarımın hepsi boşa gidecek ve boş yere yapılan şeyler için büyük pişmanlık duyacağım.

. . .

Çikolata her zaman güzeldir, bir çok kişinin ve özellikle kadınların mutluluk için kaçış noktası. Bende bunun için seçtim birinci konu olarak. Kadın olduğum için değil, mutluluğu bulduğum için. Bize bizi hatırlatıyor. Mutlu olmamızı biraz da olsa sağlıyor. Bir çok kişi a101 marketlerindeki ürünleri fiyatları düşük olması nedeniyle tercih ediyor. Ama buna göre kalitesi büyük tartışma konusu.

Genel olarak bakıldığında ve biraz düşünüldüğünde A101 ürünlerinin neden ucuz olduğunu anlıyorsunuz zaten. Gösterişli ürünleri, mağazayı gösteren herkesin kullandığı reklam teknikleri yok. Reklamdan, Elemandan veya tanıtımdan kısmışlar ve bunu fiyatlarada yansıtmışlar.

Diğerlerinin aksine fiyat listelerinde ürün resimleri bile yok adamların, tabiki daha ucuz olacak. Diğer marketler en az 2 kasiyer çalıştırırken burada tüm mağazanın işi 3 4 kişi tarafından yapılıyor.

. . .

A101 raflarında bir çok çikolata çeşidi görebiliriz, bir çok markette göreceğiniz ürün sayısından az olabilir ama sonuçta yarı yarıya bilindik ürünler, dışında kendi ürünleride çok sayıda bulunmaktadır. Zaten a101’in çalışma mantığında normal ürünleri kendine uyarlayarak kendi üretmini yapması vardır.

Baktığınız zaman bir çok ürün yarı yarıya fiyatlandırılmaktadır. Neredeyse Eti ve Ülker ürünleri çikolataların 1 lira’dan daha ucuz olmadığını düşündüğümüzde ortlama a101 çikolata fiyatları bunun yarısıdır. İster istemez tabiki tercih edilmesi doğaldır.

Kalite olarak baktığımızda kötü olmadığınıda biliyoruz, kötü derken yenmeyecek derecede çikolata ile karşılaşmadım tabiki ama garip bir durum işte. Aşırı kalite beklememek gerek zaten, yani insan bir kekten yada çikolatadan gofretten nasıl bir kalite bekleyebilirki. Gofret demişken, evet gofretleri diğer markaların gofretleri aynı kategoriye bile koyulamaz. Fiyatı ucuz ama, yarı katını fazla vererek daha kaliteli bir gofret yiyebilirsiniz.

Puan ver post

Cevap yaz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Site haritası ve Haber haritası yolu gösterir.
| We ❤ Google | A101 Aktüel | Şok Aktüel | İnstagram Takipçi Kasma
Google Haberler