A101 Hi Level Televizyon

Son aylarda fazlaca gördüğümüz a101 televizyon standların da yerini almaya başladı. Hemde her hafta Aktüel ürünler arasında yerini almıştır. Bunun nedeni nedir bilinmez ama tahmin etmek gerekirse bir satış politikaları, anlaşmalar olduğu ihtimali yüksek gibi duruyor. Her hafta farklı klasmanda ürünleri ile kesinlikle a101 hi level televizyon ile kataloglarında rastlanmaktadır.

A101 Hı Level Televizyon Kalitesi

Kalite ve teknoloji olarak baktığınızda televizyonların fiyatlarına göre teknolojileri de artmaktadır. Oval ekrandan 4K teknolojisine kadar neredeyse Samsung teknolojisi ile ilerlemektedir diyebiliriz kalitesini tabiki hepsini tek tek görmek gerek. Hi Level bizim teknoloji kültürümüze sanırım ilk olarak flash bellekler ile giriş yapmıştı. Sonrasında Ram’ler ile bilgisayarlarıma giriş yaptı. Şimdide A101 hi level televizyon ile hayatımıza giriyor. Dediğim gibi yine kalitesinde nasıl bir profesyonellik vardır bilemem ama fiyat olarak yine muhtemelen a101 ile geldiği için kesin bir fiyat düşmüştür. Bir çok bütçeye hitap eden a101 televizyonlarıda Bin’li rakamlardan 4 bin’li rakamlara kadar çıkmaktadır ve her hafta değişmiş şekilde gelmektedir.

Televizyonlar A101 marketlerin her kataloğunda yer almaya başladı demiştik. Evet, bazen 1000 lira civarında bir televizyon ile karşımıza çıkan a101 bazende 3 bin liraya kadar fiyatlarla ürünler sunmaktadır. Tabiki bu ürünlerin kaliteleri ihtiyaç sahiplerine ve fiyatlarına göre değişmektedir.

. . .

A101 Aktüel temel olarak savaş otağı gibi, genel bütüne baktığımda çok da etkili olamaz. Ama büyük bir kitleye ses duyurmak istiyorsanız ilk önce o büyük kitleyi kazanmanız gerek. Herşeyin zaman aldığını en iyi biz biliriz. Kaliteli bir yer sahibi olmak için zaman gerekir. SEO kurallarına göre zirvedeki insanın yıllardır süren saltanatınında farkındayız. Bunu kazanmak için yıllarımızı versekte kendimize özel bir kitle oluşturacağımızıda biliyoruz.

A101, planlı bir şekilde ilerlendiğinde kazanılabilecek bir savaş, ki onu anladık. Daha önce denediğimiz vurkaçlar hiç bir işe yaramadı. Sürekli gerilemelere maruz kaldık. Otoriter bir yer için gri seo tekniklerine yine değer vermemiz gerekli. Biraz kendimizden ve yapacaklarımızdan bahsedelim. Bu sefer A101 Botları için yazalım makalelerimizi. Daha güçlü içerikler oluşturmak için en güçlü yönlerinden bahset. Burayı bir markete dönüştür. Kimse, senden daha iyi saçmalayamaz, bunu kullan. Botları sen herkesten daha iyi tanıyorsun.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan Puan verebilirsiniz.
Loading...


Arda TUNAHAN
Arda TUNAHAN
“Ben büyük bir denizde, su damlasıyım.” ardatunahan@desifre.netFacebook

Bir cevap yazın