Reklamı Kapat

Reklamı Kapat

A101 Online Alışveriş Mağazası Açıldı

A101 resmi sitesi üzerinden E-Ticaret hizmetini başlatarak A101 Online alışveriş hizmeti sunmaya başladı.

Sadece aktüel günlerde indirimde bulunan ürünlerin yanında artık sürekli olarak Online Mağazasından sipariş verebileceğiniz ürünleri ile A101 Online açıldı. Elektronikten, Evcil hayvan mamalarına kadar bir çok ürün ile hizmetini online siparişler ile devam ettirme adımı atan a101 bu hizmeti henüz çok yeni olduğu için ne kadar verimli olacağı hakkında bir bilgimiz olmasada mağazadan alabileceğiniz ürünleri takip edebileceğiniz veya daha önce sipariş vererek beklemekten, kalmadı derdinden kurtulacağınız kesin.

A101 ONLİNE ALIŞVERİŞ KARGO İLE GÖNDERİYOR

Standart E-Ticaret servisi olarak hizmet veren A101 online tarafıda ürünlerini kargo ile gönderim sağlamaktadır. Dolap, Televizyon ve Masa benzeri büyük boyutlardaki ürünlerini taşımakta zorlanan müşteriler için büyük kolaylık sağlayacak olan bu yenilik ile ürünlerin teminine boyutuna ve kargo durumuna göre küçük ürünler 1 ile 2 gün arasında dolap ve televizyon gibi ürünler 5 ile 7 gün içerisinde kargoya verilme günleri değişmektedir.

Özellikle elektronik ürünlerinin ön planda olan A101 online mağazada Aktüel günlerde gelen elektronik ürünlerden tutun daha eski veya henüz gelmemiş ürünlere kadar satışı sunulmaktadır. Eminiz kullanımı arttıkça ürün yelpazesini daha fazla geliştirecek olan A10 bu adımı ile teknolojiye ne kadar yakın olduğunuda göstermiş oldu diyebiliriz.

Online Mağazaya A101 sitesindeki sağ üstte bulunan alışveriş logosundan ulaşabilirsiniz

. . .

HEPSİBURADA mı A101 ONLİNE mı?

Bir taraftanda A101 Aktüel‘in özelliği aslında ürünleri gördükten sonra almaktı. Online alışveriş için Hepsiburada gibi bir platform varken A101 Online neden tercih edilsin düşüncesi oluşturmuştur.

Siz A101 Online Alışveriş platformu hakkında ne düşünüyorsunuz? Siz alışveriş yaparmısınız?


Cevap yaz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Site haritası ve Haber haritası yolu gösterir.
| We ❤ Google | |Diş Teli Fiyatları | Wifi şifre kırma General Mobile E…