A101 Şikayet ve Olumsuz Yorumlarınız

Sayfa sonunda bulunan yorum kısmından yorum yaparak satın aldığınız ürün hakkındaki olumsuz düşüncelerinizi bizimle ve diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz. Bu durum diğer müşterilerinde mağduriyet çekmemesi için yararlı olacaktır. Yeteri kadar şikayet ses müşterilerin o ürün ve ürünler hakkında bilinçlenmesini sağlayacaktır. A101 Şikayet bölümünde yayınlanan şikayetleriniz sadece ürün ile olmasını rica ederiz. Kişi ve çalışanlarla ilgili şikayetlerde bulunmayınız.

A101 Şikayet Sayfasında;

Yapılan yorum ve düşünceler yazarlara aittir. Uygun filtreler uygulanarak eklenecektir. Şirket oluşumuna zarar verici her hangi bir karalayıcı yoruma kesinlikle izin verilmez. Ürün şikayetlerinizi detaylı ve ilgili şekilde yapmanızı rica ederiz.

Şikayetleriniz ile ilgili değerlendirmeler gerekli mecralarda yankı bulması için çalışmalar yapılacak ve elektronik posta yöntemi ile iletişim kurulmaktadır.

. . .

Bundan sonrası şikayetle alakalı değil tamamen boş muhabbet yapacağım. A101 çalışmalarında büyük bir ağırlık verdiğimiz doğrudur, sabahtan akşama kadar olmasada günlük rutin gücün %5'ini falan ancak ayırabiliyoruz. Bu bizim gibi tembeller için çok büyük bir oran inanın bana.
Katalogların yayınlanması ve paylaşımlara uzun zamandır ara verdik. Organik ziyaretçilere zamanla odaklanmayı planlıyoruz diyeceğimde organik her zaman lazım. Dur yeni kataloğu ben şimdiden yayınlayayım. Lazım olacaktır. A101 kataloglarını en kaliteli haliyle yayınlıyoruz tam ekran olsun müşteriler rahat rahat görsünler diye. Bunun başka bir mantıklı açıklaması olamaz. Manyağız, aktüel ürünler bizim için ne kadar bir hayal olarak dursada biliyoruzki sabır ve istikrar, sistemli çalışmalar her zaman sonuç verir. Biz o sonuç veren çalışmalar için yırtınıyoruz. Tabiki bir şeyleri kazanacağız.

Puan ver post

Cevap yaz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

31 Yorum.

Site haritası ve Haber haritası yolu gösterir.
| We ❤ Google | A101 Aktüel | Şok Aktüel | Ruhunu şeytana satmak
Google Haberler