Adcash® Web Site Reklam | Adsense alternatifi

Dijital pazarlamanın gelişmesi ile birlikte bir çok satıcı ve üretici pozisyonu internet reklamcılığına önem vermiş durumdadır. Kurumsal ölçekli olarak bilinen reklam firmalarının başında tabi ki Google Adsense gelmektedir.

Web Sitenizde Reklam Yayınlayarak Para Kazanabilirsiniz!.

Bölgesel reklamcılık, kullanıcıya yönelik gösterilen reklamlar gibi bir çok platformu oluşturarak kaliteli bir hizmet sunulmaktadır fakat google adsense yayıncı gözünden baktığımız zaman, katı kuralları ile bilinen reklam alması gerçekten zor olan bir firma. Tabi ki bazı yöntemler ile veya genel açıklamaları ile, Reklam verenlerimize daha iyi hizmet vermek için siteniz uygun görülmemiştir türevi karşılıklar alınmaktadır. Warez izin yok, indirme izinleri yok, teknoloji siteniz varsa izin verseler bile bir süre sonra diğer teknoloji siteleri arasında yükselemediğiniz için hit kaybı görüntülenme kaybı olacağı için ikinci onayı geçemeden banlanmanız mümkündür. Örnek verecek olursak, Günlük 3k – 4k arasında hit kaynağı olan tema paylaşım sitemiz google adsense tarafından 3. gün’de banlandı. Bunun nedenini pek araştırmadık ve sonrasında Google Adsense’den hep nefret ettik.  Adcash ile tanışmamızda zaten böyle başladı.

Adcash® Web Site Reklam | Adsense alternatifi

 

Adcash Reklamları Yayıncı Siteleri

Yaklaşık 3 yıldır çalıştığımız Adcash, google adsense bakılırsa çok daha esnek diyebiliriz. Sitenizin hitine, kalitesine (çöp siteler bunun dışında) pek aldırmadan size bir şans veriyor. Tek beklentileri sitenizde adult içeriğe izin vermeyin ve sitenize organik ziyaretçilere izin verin.

Oyun siteleri, teknoloji siteleri, bilim ve haber siteleri gibi bir çok site ile çalışmakta olan adcash neredeyse google kadar büyük bir kitleye hitap ediyor diyebiliriz. Adcash reklamları‘nın en büyük farkı kurumsal reklamcılık gibi değil, yani google aramalarınızda üste çıkarsınız şeklinde değilde kişiye özel anlık reklamlar göstermesidir. Yani sitenizi ziyaret eden kişi eğer oyun ile ilgili bir makale okuyorsa görüntülenecek reklamlar oyun reklamları olacaktır ve ziyaretçi bu reklam sonrasında oyunu tanır, indirir yükler vs. şekilde bir geri dönüşüm yaparsa bu size ek olarak kazanç sağlamaktadır. Eğer bir program siteniz varsa indirme reklamları yayınlanacaktır ve ek olarak ziyaretçiye yararlı olabilecek reklamlar çıkacaktır.

Adcash Yayıncı Siteleri Reklam Türleri

Adcash reklamları bir çok şekilde yayınlama imkanınız vardır. Basit olarak oluşturulmuş bir sistemle sitenize uygun ölçülerde reklamları oluşturabileceğiniz gibi kampanyalardan oluşan reklamlarda oluşturabilirsiniz. Zengin bir reklam ağına sahip olan adcash için aslında gelir kaynağı site under reklamlar diyebiliriz. Gösterim başına kazanç sağlayabileceğiniz gibi sayfada herhangi bir yere tıklama sonucunda açılan pop up reklamlar ilede para kazanabilirsiniz.

Adcash site under reklam düzenlemesi

Site under reklamlar genel ayarları ile bırakıldığında her reklam görüntülenmesinde tıklama başına açılmaktadır. Bazı site kullanıcıları ve site sahipleri bunu pek hoş karşılamadığı için adcash zaten düzenlemesini en başta yapmıştı. Kişi başına reklam görüntülenme limiti bulunmaktadır. Panelinizden site under reklamı seçerek günde kaç kez veya 12 saatte kaç kez görüntüleneceğini seçme şansınız vardır.

Adcash Ödeme Seçenekleri ve Ödeme Zamanı

Merkezi estonya olan firma para birimi Euro olarak çalışmaktadır. Bakiyeniz ay sonunda 100€’yu geçtiği zaman(son güncelleme ile bu rakam 25€’ya düşürüldü) ayın 1 ile 10’u günleri arasında ödeme talebinde bulunma hakkınız oluyor. İsterseniz bunu otomatik ödeme talebi şeklinde seçerek sistemin otomatik oluşturmasına da izin verebilirsiniz. Ay sonuna kadar kazanmış olduğunuz tüm bakiyeye ödeme talebi oluşturacaktır.

Adcash ödemeleri Net 30 ödeme sistemi ile yapılmaktadır. Yani fatura oluşturmasından 30 gün sonra diğer ayın 1 ile 10’u günleri arasında seçmiş olduğunuz ödeme yolu ile size iletilmektedir.

Adcash Ödeme Kanıtları

Firma üzerinden alınan daha önceki ödemeler aşağıda görsellerde bulunmaktadır.

Adcash Banlamak ve Ban Sebepleri

İnternet üzerindeki araştırmalarımızda adcash tarafından banlanan çok fazla kişi bulamadık. 3 yıllık çalışmamızda bizde ödeme veya herhangi bir sorun ile karşılaşmadık. Tabi ki adcash ban sebeplerini şöyle açıklıyor. Adult içerik, sahte tıklamalar ve sahte indirmeler ödeme yapılana kadar bakiye olarak yansır. Ama ay sonunda ödeme zamanı geldiğinde Adcash Fraud takımı reklamların doğruluğunu kontrol amaçlı çalışmayı başlatırlar. Botların ve sahte tıklama, indirmelerin yapıldığı haksız kazanç elde edilen siteler banlanmaktadır ve kazanç reklam verene iade edilmektedir.

Reklamlara teşvik etmek – Kendi sitenizdeki reklamlara tıklamak

Adcashten banlanma sebeplerinin başında reklamlara teşvik var diyebiliriz. Arkadaşınızın yada sizin tıklamalarınız bakiye olarak yansıyor olsada bu durum fark edilecektir ve fraud ekibi tarafından hesabınız kapatılacaktır. Bunun için kesinlikle oyun üyelikleri, oyun indirmeleri, program indirmeler şeklindeki reklamlara kendiniz çalışma yapmayınız.

Saldırı tıklamaları durumunda ne yapabilirsiniz ?

Bir çok kişinin başına gelmiştir. Rakip siteler genellikle bazen seo çalışmalarında bazende reklamlar tarafından banlanması için saldırılarda yapılmaktadır. Sitenizde beklentinizden fazla bir reklam kazancı fark ediyorsanız bu durumda başkası tarafından reklam saldırısı altında olabilirsiniz. Adcash yetkilisi ile iletişime geçerek kendinizi bu durumda koruma altına alabilirsiniz.

Bu konu ile ilgili soru ve sorunlarınızı yorum olarak yapınız, adcash ekibi ile sürekli irtibat halinde olarak bu sorulara cevap verilmesini sağlayacağız.

Minimum Ödeme Limiti 25€’ya düşürüldü (01.06.2017)

Adcash bugün itibari ile reklam gelirlerinin bitcoin ile alınabileceğiniz ve aylık ödeme limitinin 25€’ya düşürdüğünü panel bildirimlerinden açıkladı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Site haritası yolu gösterir.
Diş Teli Fiyatları | Magazin Haberleri