AirDroid Bilgisayardan Telefonu Kontrol

AirDroid Bilgisayardan Telefonu Kontrol

Bilgisayardan Telefona Bağlanmak

Bir çoğumuz iş hayatında bilgisayar başındayız. Bazen telefondan bazen bilgisayardan bir çok kişi ile görüşmemiz gerekiyor. Bunu basit bir uygulama ile hepsini bilgisayar başından yapabilirsiniz. Bilgisayarınızdan mesajlarınızı okuyabilir ve mesaj gönderebilirsiniz, Aramalar yapabilir ve çağrıları görebilirsiniz, Telefonunuza fotoğraflar, müzikler ve dosyalar gönderebilirsiniz. Kısaca telefonu elinize almadan bir çok şeyi yapabilirsiniz.

Bilgisayardan  Telefona Bağlanma Uygulaması

Uygulamamız uzun yıllardır takibinde ve kullanımında olduğumuz airdroid uygulaması. Bu uygulama ile telefonun kamerasını bile bilgisayardan izleyebilirsiniz. Bir çok ek özelliği ile sizin hayatınızı kolaylaştıracağına şüpheniz olmasın.

Çalışma mantığı oldukça basittir. En kolay yolu olarak aynı wifi ağında iseniz airdroid açtığınızda telefonunuzun ip adresi üzerinden bir port açıyor ve o ip ile bilgisayarınızın bağlanmasına izin veriyor. ( Bağlanırken onay istiyor, bunu ayarlar kısmından kapatabilirsiniz.) Sonrasında size airdroid’in kendine özgü arayüzü ile telefonun bir çok fonksiyonunu kullanmanızı sağlıyor. Bilgisayardan telefona bağlanma uygulamaları arasına en başarılı diyebileceğimiz program denebilir.

Eksikleri olarak gördüğümüz, telefon çağrıları, mesajları uygulama yükleme gibi bir çok özelliği olan uygulamada facebook messenger veya whatsapp uygulamalara yer verilmemiş. Muhtemelen bilgisayar üzerinde bunların kontrollerini yapabildiğimiz için olabilir ama yeni sürümlerinde bu özelliklerinde geleceğini düşünüyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Site haritası yolu gösterir.
Diş Teli Fiyatları | Wifi şifre kırma | Dumpper | Magazin Haberleri