1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan Puan verebilirsiniz.
Loading...

A101 8 Kasım 2018 Aktüel Kataloğu

Yıllardır her sokakta şubeleri ile bir çok kişiye ve dar gelirli aileye sundukları uygun fiyatlı ürünleri ile bizimde sık sık ziyaret ettiğimiz mağazalardan birisi olan A101 son zamanlarda 8bin mağazası ile reklamlarında duyurmaya başladı. Yaklaşık 1 yılda bin mağaza sayısına ulaşan a101 hızına hız katıyor. Bu duruma tabiki aktüel ürünler de büyük oranda desteği var. Her hafta düzenlediği ürünler ile bir çok kişinin mutfak ürünlerinden tutun otomobil parçalarına kadar bir kişinin veya ailenin ihtiyacı olabilecek ürünlerin neredeyse tamamını sunuyor. Yeni ayın ikinci kataloğu olan A101 8 Kasım 2018 indirim Kataloğu ile size gelecek olan ürünleri sunmayı hedefliyoruz. Tamamen tahmin üzerinde yazacağımız bu yazıya pek itibar etmeyin. Bende bıkmış durumdayım, yapmış olduğum ve yapacağım bir çok şeyin saçmalığından daha çok kazancına odaklanmış büyük hata yaptığını düşünmüş bir insan oldum. Nerede o eski psikolojik sorunlarını yazan adam, şimdi sadece kazanmaya odanlanmışım. A101 kataloğu hakkında yapılan onca çalışma bir yere kadar sonuç veriyor. Sonrasında başka başka sorunlar ile karşılaşıyorum. Peki şimdi ne olacak ikisini aynı anda kontrol edebilecek miyim?

Ne kadar ucuz ürün sattığı bir yana ne kadar çok mağazası olduğunu düşünmek gerek. Ne kadar geniş bir kitleye hitap ettiğini düşünün a101’in her mahallede bir şubesi ile dev bir gıda zinciri. Biz bunun için çalışmayalımda ne için çalışalım. Yapılabileceklerin en iyisi bu değil mi? Sürekli çalışmak ve daha daha iyi çalışmak. En verimli haliyle yeni katalogları sunmak. Size en güncel haliyle katalogları sunmaya çalışıyoruz, A101 marketlerin kaliteli ürünleri en uygun fiyatlara sunması gibi bizde hiç bir ücret talep etmeden size en indirime sunulacak olan ürünleri, A101’e gelecek olan ürünlerin kataloglarını en hızlı şekilde ulaştırmayı hedefliyoruz. 8 Kasım 2018 A101 kataloğunda gelecek ürünleri tahmin etmek çok zor olsada sizin için geçmiş kataloglar inceleniyor. İncelemeler sonrasında yayınlanan ürünler kesin olmasada sizinle paylaşılıyor. Fikir alışverişi sonrasında gerçekten satışa sunulacak ürünlerin kataloğu ve listesi bekleniyor. Sosyal medya kanallarında size aktarılan bu ürün bilgileri ile en kısa zamanda alabileceğiniz ürünlere ulaşabilirsiniz.

A101 1 Kasım 2018 Aktüel Kataloğu

Yeni ayda yeni ürünler bekleniyor. Doların son zamanlarda alıp başını gittiği ve herkesi büyük bir alım gücüne soktuğunu biliyorsunuz. Ülkemizde A101 alışverişlerinde bile sorun yaşandığına ve abartı fiyat artışlarının görüldüğüne göre büyük bir sorun vardı. Rahip Brunson’ın tahliye edilmesinden ve ülkesine geri dönüş yapmasından sonra hızla düşüşe geçen Dolar ve Altın bir çok birikimciyi ve fırsatçıyı üzmüş olsada ülkenin büyük bir kısmı olan ay sonunu getiren vatandaşlar için çok iyi olduğunu söylememiz gerekiyor. Umarız 1 Kasım 2018 tarihinden itibaren a101 indirimlerine daha çok yansıyacak bu durumu bizde sizin gibi bekliyoruz. Kasım a101 indirimlerinde beklenen ürünleri yorumalarda belirtmeniz rekabetlerimiz için büyük önem taşımaktadır.

A101 1 KASIM 2018 KATALOĞU

Fiyatlardaki büyük artışlara rağmen A101 ürünlerindeki fiyatlar müşteriyi zorlamayacak şekilde olduğunu biliyoruz. A101 müşterileride 1 kaç günlük fiyat sorununu zaten erken fark edip tepkilerini gösterdiklerinde a101 bu durumu düzeltmek için kendi yol haritasını çizerek geçici bir yöntem bulmuştu. A101 1 Kasım 2018 kataloğundada göreceğimiz çözümlerinin ülkemizdeki bir çok ürün ve gıda satıcısının tercih etmesini öneriyoruz. Müşteri memnuniyeti bağlayıcıdır. Fiyat memnuniyeti her zaman satın alamaz.

1/71234567