1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan Puan verebilirsiniz.
Loading...

A101 14 Şubat 2019 Kataloğu

Uzun zamandır beklediğimiz katalog sonunda yayınlandı ve tamamen beklediğimiz gibi tam bir kırtasiye aktüel ürünleri olarak karşımıza çıkıyor. 14 Şubat'dan itibaren A101 marketlerinde satışa sunulacak olan ürünleri biraz inceleyelim. Kalemlerinden çantasına kadar bir öğrencinin bütün ihtiyaçlarını karşılayabilecek derecede hazırlanmış olan bu kataloğu aşağıdaki sayfalardan inceleyebilirsiniz. Geleceğini düşündüğünüz ürünler hakkında yorum

A101 8 Kasım 2018 Aktüel Kataloğu

Yıllardır her sokakta şubeleri ile bir çok kişiye ve dar gelirli aileye sundukları uygun fiyatlı ürünleri ile bizimde sık sık ziyaret ettiğimiz mağazalardan birisi olan A101 son zamanlarda 8bin mağazası ile reklamlarında duyurmaya başladı. Yaklaşık 1 yılda bin mağaza sayısına ulaşan a101 hızına hız katıyor. Bu duruma tabiki aktüel ürünler de büyük oranda desteği var. Her hafta düzenlediği ürünler ile bir çok kişinin mutfak ürünlerinden tutun otomobil parçalarına kadar bir kişinin veya ailenin ihtiyacı olabilecek ürünlerin neredeyse tamamını sunuyor. Yeni ayın ikinci kataloğu olan A101 8 Kasım 2018 indirim Kataloğu ile size gelecek olan ürünleri sunmayı hedefliyoruz. Tamamen tahmin üzerinde yazacağımız bu yazıya pek itibar etmeyin. Bende bıkmış durumdayım, yapmış olduğum ve yapacağım bir çok şeyin saçmalığından daha çok kazancına odaklanmış büyük hata yaptığını düşünmüş bir insan oldum. Nerede o eski psikolojik sorunlarını yazan adam, şimdi sadece kazanmaya odanlanmışım. A101 kataloğu hakkında yapılan onca çalışma bir yere kadar sonuç veriyor. Sonrasında başka başka sorunlar ile karşılaşıyorum. Peki şimdi ne olacak ikisini aynı anda kontrol edebilecek miyim?

Ne kadar ucuz ürün sattığı bir yana ne kadar çok mağazası olduğunu düşünmek gerek. Ne kadar geniş bir kitleye hitap ettiğini düşünün a101’in her mahallede bir şubesi ile dev bir gıda zinciri. Biz bunun için çalışmayalımda ne için çalışalım. Yapılabileceklerin en iyisi bu değil mi? Sürekli çalışmak ve daha daha iyi çalışmak. En verimli haliyle yeni katalogları sunmak. Size en güncel haliyle katalogları sunmaya çalışıyoruz, A101 marketlerin kaliteli ürünleri en uygun fiyatlara sunması gibi bizde hiç bir ücret talep etmeden size en indirime sunulacak olan ürünleri, A101’e gelecek olan ürünlerin kataloglarını en hızlı şekilde ulaştırmayı hedefliyoruz. 8 Kasım 2018 A101 kataloğunda gelecek ürünleri tahmin etmek çok zor olsada sizin için geçmiş kataloglar inceleniyor. İncelemeler sonrasında yayınlanan ürünler kesin olmasada sizinle paylaşılıyor. Fikir alışverişi sonrasında gerçekten satışa sunulacak ürünlerin kataloğu ve listesi bekleniyor. Sosyal medya kanallarında size aktarılan bu ürün bilgileri ile en kısa zamanda alabileceğiniz ürünlere ulaşabilirsiniz.

1/71234567