diş teli fiyatları

Android İP Değiştirme ve İP Gizleme

Android İP Değiştirme ve İP Gizleme

İP değiştirme programları genellikle VPN olarak tanımlanmaktadır. VPN anlamı Sanal Özel Ağ anlamına gelmektedir. Çoğu kişi gizliliğini korumak için VPN kullanmaktadır. Bazı kişiler ise gelir elde etmek için kendilerine ve şirketlere özel Sanal Özel Ağ oluşturmaktadır. Windows üzerinden ücretsiz bir şekilde size özel Sanal Özel Ağ oluşturabilirsiniz. Ayrıca sadece bu da değil Android ip gizleme programları size gezinti zamanı çok fazla yardımı dokunacaktır. Android ip değiştirme uygulamalarının bazıları çok yavaş indirme hızına sahip olabiliyor.

Neden VPN(Sanal Özel Ağ) Kullanmalıyım?

İnternette gezinti zamanı binlerce virüs ile karşılaşabilir ve uzman kötü amaçlı yazılımcılarla karşı karşıya kalabilirsiniz. İnternet aleminde kötüye kullanım çok fazla olduğundan dolayı 2018 yılından itibaren 100 milyondan fazla kişi Sanal Özel Ağ kullanmaktadır. Çünkü, Deep Web gibi internetin yani sanal alemin ulaşılmaz katlarına gitmek ve orada saklı kalmak zor. Bu yüzden FBI ve diğer uzmanlar Sanal Özel Ağ kullanmaktadır. Deep Web’de bulunan seri katiller, çocuk kaçıranlar ve diğer pis ve kirli işlerle ünlü olan adamlar bulunuyor. Her yıl Deep Web yüzünden ölen kişiler oluyor. Bu yüzden Deep Web’e giriş yapmamak ve ola bildiğince Sanal Özel Ağ kullanmalıyız. Deep Web’in güvensiz alan olduğunu sizler için kanıtlayan arama motorları olacaktır. Çünkü, herhangi bir arama motorundan Deep Web’e geçiş yapamazsınız. İster Google isterse de Opera ve diğerleri izin vermiyor. Sadece bu da değil Sanal Özel Ağ’lar sizin İP adresinizi değişerek Türkiye dışında Amerika, Rusya ve diğer ülkelerde gösterebiliyor. Aslında bu birçok özelliğe sahip yani kendinizi Türkiye’de başka bir bölgede bile gösterebilirsiniz. İzmir’de yaşıyorsanız Ankara’da veya İstanbul’da gösterebilirsiniz.

Android Sistemler İçin En İyi 5 Sanal Özel Ağ

1.Express VPN
Bağlantı Hızı: 100 Mbps’den 83.15 Mbps
Kullanıcı Değerlendirmesi (Google Store): 4.1 / 5.0
Maliyet: 6,67 $ / ay | 31.22 TL
Günlüğe kaydetme ilkesi: Günlük yok
Netflix: Çalışıyor
Torrent: Torrent İndirme İzni Bulunuyor
ExpressVPN, test ettiğimiz en hızlı sanal özel ağ sağlayıcılardan biridir ve 100 Mbps bağlantımızda 83 Mbps indirme hızını aşmaktadır. Android telefonunuzdaki hız, telefonunuza ve bağlantınıza bağlı olarak büyük ölçüde değişirken, ExpressVPN ile olabildiğince kolay bir şekilde maksimum hız alacağınızdan emin olabilirsiniz.
2. NordVPN
Hız: 100 Mbps’den 74.15 Mbps
Kullanıcı Değerlendirmesi (Google Store): 4.4 / 5.0
Maliyet: 3,29 $ / ay | 15.40 TL
Günlüğe kaydetme ilkesi: Günlük yok
Netflix: Çalışıyor
Torrent: Torrent İndirme İzin Verildi

NordVPN, her kategoride üst düzey bir yarışmacıdır, ancak kullanıcılarından aldıkları olağanüstü yüksek incelemeler için Android VPN’ler arasında öne çıkmaktadır: Nord’ın uygulaması, gördüğümüz en yüksek puanlardan biri olan 4.4 sıralaması elde etti.
3. VyprVPN
Hız: 100 Mbps’den 74.48 Mbps
Kullanıcı Değerlendirmesi (Google Store): 4.3 / 5.0
Yargı Yetkisi: İsviçre
Maliyet: 5,00 $ / ay | 23.40 TL

VyprVPN, sorgulanabilir günlüğe kaydetme politikasına rağmen, Android cihazınız için mükemmel bir Sanal Özel Ağ bağlantısı sağlar. VPN sağlayıcınız hakkında bazı bilgilerinizin saklanması konusunda endişelenmiyorsanız, kesinlikle indirilmeye değer.
4. PrivateInternetAccess
Hız: 100 Mbps’den 81.46 Mbps
Kullanıcı Değerlendirmesi (Google Store): 4.0 / 5.0
Yargı Yetkisi: Amerika Birleşik Devletleri
Maliyet: 2,91 $ / ay | 13.62 TL

PIA yüksek hızları ile bilinir. Bir bilgisayarda test ettiğimizde, gördüğümüz en hızlı Sanal Özel Ağ sağlayıcılarından birini kaydettiğimizde, 100 Mbps bağlantı hızımızın %81’ini korudu. Yani en hızlı Android VPN’yi arıyorsanız, PIA’ya bir şans vermelisiniz.
5. TunnelBear
Hız: 100 Mbps’den 52,26 Mbps
Kullanıcı Değerlendirmesi (Google Store): 4.4 / 5.0
Yargı Yetkisi: Kanada
Maliyet: 4,16 $ / ay | 19.47 TL

Uygulamanın kendisi Android VPN’yi önermek için iyi olmalı. Ve TunnelBear’ın fantastik bir uygulaması var. Bu, şu anda ücretli bir VPN için gördüğümüz en yüksek puanlardan biri olan Play Store’da 4.4 puan almasının nedenlerinden biridir.

 

Puan ver post

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Site haritası yolu gösterir. | Diş teli
Diş Teli Fiyatları | Wifi şifre kırma | WP Etiket…