Android Mobil Wifi Şifresini Görmek

Android cep telefonunuzdan daha önce bağlanmış olduğunu mobil wifi şifresini görmek mümkün mü? Sizin için daha önce bağlanmış olduğunuz internetlerin şifresini görmenizi sağlayan uygulamaları anlattık.

Android Bağlı Olduğun Wifi’nin Şifresini Görmek

3G üzerinden mi?, kontör mü harcıyorlar tarife ve paketleri mi kullanıyorlar yoksa wifi modemleri mi kullanıyorlar. Eminim hepimiz bir kafeye gittiğimizde ilk düşündüğümüz şeylerden birisi ‘Buranın wifi’si var mı yea’ falandır. Peki wifi şifresi‘ni nasıl öğrenirsiniz.

Yada bağlı olduğun wifi’nin şifresini görmek gibi bir isteğin oldu mu hiç? Android cihazlarda güvenlik nedeniyle bağlanırken kullandığın wifi şifresi daha sonra gözükmemektedir. Ama Mobil cihazların mağaza devi olan android buna da bir çözüm buluyor tabiki. Bir android uygulaması sayesinde cep telefonunuzdaki wifi şifrelerini öğrenebilir görebilir ve silebilirsiniz.

Android Mobil Wifi Şifresini Görmek

Genellik Mobil Kırıcı için Android Root Gerekli

Bunun için genellikle Android Cihazların Root’lu olması gereklidir. Root android sistemlerin daha geniş kullanıma açan bir uzman modu diyebiliriz. Bunu yapmak bazen cihazlara zarar verebilir. Onun için garsona sormak en mantıklısı demeden de geçemiyoruz.

Bu uygulamalar android markette Mobil Wifi Kırıcı olarak geçmektedir. Temel olarak daha önce girilmiş wifi şifrelerini öğrenmek amaçlı kullanıldığı için ve bu durum genellikle gizlendiği için kırma işlemi olarak adlandırılmıştır.

Windows tabanlı bilgisayarlarda genellikle kullanılan Dumpper programı ile aynı mantıkta çalışmakta olan programın Android sürümü için AndroDumpper isminde mobil wifi şifre gösteren bir uygulaması yapılmıştır. Bunu Google Playdan edinmeniz hem cihaz sağlığı için hemde bizim için çok daha sağlıklı olacaktır.

Android Wifi Şifre Kırma Uygulaması

Dumpper’ın Android cihazlar için kullanılan versiyonu yine aynı şekide WPS özellikli özellikleri paramparça ediyor. Google Play uygulamanızdan Androdumpper olarak aratarak bulabilirsiniz. Kullanım çok basit şekilde olduğu için çevrenizdeki modemleri kolayca kırabilirsiniz. Android cihazlar da için android wifi şifresi kırma bu kadar kolay.

Kırıcıların atası olarak bildiğimiz dumpper’a büyük saygımız vardır. Ama android versiyonu için aynı şeyleri söylemek biraz zor.

Verim ve performans olarak sadece deniyor, sadece deniyor daha bende kırmadı ama yorumlarına bakılırsa çatır çatır kırıyor.

Uygulama Linki: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bigos.androdumpper&hl=tr

. . .

BEDAVA MOBİL İNTERNET KULLANMAK

Bedava mobil internet kullanmanın bir başka yoluda tabiki mobil operatörlerin size sunmuş olduğu ücretsiz paketler yada hediyelerdir. Bu konu ile ilgili yeni bir kategori açtım inşallah daha verimli şekilde ilerleteceğiz. Genellikle Vodafone’nun sunmuş olduğu ücretsiz internet paketleri özellikle genç kullanıcıların çok ilgilisini çekmektedir. Tabiki biz sadece bununlada kalmıyoruz Vodafone, Türkcell ve Türktelekom ne varsa hepsinin ücretsiz internet paketlerini size sunuyoruz. Bedava internet kampanyalarını incelemeye hemen başla.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Site haritası yolu gösterir.
Diş Teli Fiyatları | Magazin Haberleri