diş teli fiyatları

Arayıcının Efsanesi 1 Sezon Türkçe Dublaj

Arayıcının Efsanesi 1 Sezon Türkçe Dublaj

ARAYICININ EFSANESİ
1. SEZON
 KONUSU

Richard’ın hayatı, kalan son büyücü Zedd’i ararken Darken Rahl’ın suikastcilerinden kaçan güzel Kahlan’ın hayatını kurtarmasıyla değişir. Zedd’i efsanevi Doğruluk Kılıcının korkunç gücünü kullanabilecek, bozulmamış kalbe ve kararlılığa sahip birisi olarak Doğruluk İzcisi (Arayıcı) atayabilir. Yalnızca Arayıcı, bütün canlılar üzerinde etkili olan güçlerini efendilerinin buyruğuna bahşeden Orden’in Üç Kutusunun Rahl’ın ele geçirmesine engel olabilir.

BİRİNCİ BÖLÜM TEK SAYFA ÜZERİNDE VERİLMİŞTİR.
TAM EKRAN BUTONUNA BASIN VE İZLEYİN

Arayıcının efsanesi 1. sezon başlangıcı gizemli bir şekilde iki kadının atlar ile kaçmasıyla başlıyor. Peşlerinde onları takip eden atlı süvari birlikleri öldürmek için büyük çaba gösteriyorlar. Saldırıları sırasında atılan bir ok ile yaralanan kadınlardan birisi bir süre at sürdükten sonra nehir kenarında diğer kadına bir kitap vererek kitabı korumak için kaçtıklarını anlıyoruz. Yine anladığımız kadarıyla kardeşi olan diğer kadın kitabı alarak uzaklaşıyor. Bir koşarken birden bir sınıra çarptığı görülüyor ve fantastik olayların başlangıcı tamda burada başlıyor. Başrol oyuncularından birisi olan karakter Kahlen Amnell, boynundaki kolyeyi çıkarıp büyü yaparak sınırı geçiyor.

Tabiki Arayıcının Efsanesi henüz yeni başlıyordu. Kahlen’ı peşindeki süvarilerde orta diyardan sınırı geçerek itirafçıyı öldürmek için takibe başladılar.

 

Uzun yıllar boyunca bir deli gibi takılan büyücü Zeddicus Zu’l Zorander horozu ile ay ışığında saçmalarken gizemli kadınımız gelerek Arayıcı’yı sorar. Zehirlenmiş olan arayıcımız tam o zamanda çıkar ve bayılıp düşer.

Zed, büyücü gücü ile tedavi Arayıcıyı tedavi ettikten sonra Arayıcının Kaderi‘nden, Kehanet‘ten ve Darken Rahl‘dan yani gerçeklerden bahsetti ve arayıcının bunca zaman bildiği şeylerin bir yalan olduğunu öğrenir.

 

Puan ver post

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Site haritası yolu gösterir. | Diş teli
Diş Teli Fiyatları | Wifi şifre kırma | Android Numara…