Arayıcının Efsanesi 1 Sezon Türkçe Dublaj

Efsanevi diziler arasında yerini alan Arayıcının Efsanesi Dizisine yakından bakın!. Türkçe dublaj seçeneği ile 1. Sezon en sevilen bölümler arasında yer alıyor.

Arayıcının Efsanesi 1 Sezon Türkçe Dublaj

BİRİNCİ BÖLÜM TEK SAYFA ÜZERİNDE VERİLMİŞTİR.
TAM EKRAN BUTONUNA BASIN VE İZLEYİN

Arayıcının efsanesi 1. sezon başlangıcı gizemli bir şekilde iki kadının atlar ile kaçmasıyla başlıyor. Peşlerinde onları takip eden atlı süvari birlikleri öldürmek için büyük çaba gösteriyorlar. Saldırıları sırasında atılan bir ok ile yaralanan kadınlardan birisi bir süre at sürdükten sonra nehir kenarında diğer kadına bir kitap vererek kitabı korumak için kaçtıklarını anlıyoruz. Yine anladığımız kadarıyla kardeşi olan diğer kadın kitabı alarak uzaklaşıyor. Bir koşarken birden bir sınıra çarptığı görülüyor ve fantastik olayların başlangıcı tamda burada başlıyor. Başrol oyuncularından birisi olan karakter Kahlen Amnell, boynundaki kolyeyi çıkarıp büyü yaparak sınırı geçiyor.

Tabiki Arayıcının Efsanesi henüz yeni başlıyordu. Kahlen’ı peşindeki süvarilerde orta diyardan sınırı geçerek itirafçıyı öldürmek için takibe başladılar.

 

Uzun yıllar boyunca bir deli gibi takılan büyücü Zeddicus Zu’l Zorander horozu ile ay ışığında saçmalarken gizemli kadınımız gelerek Arayıcı’yı sorar. Zehirlenmiş olan arayıcımız tam o zamanda çıkar ve bayılıp düşer.

Zed, büyücü gücü ile tedavi Arayıcıyı tedavi ettikten sonra Arayıcının Kaderi‘nden, Kehanet‘ten ve Darken Rahl‘dan yani gerçeklerden bahsetti ve arayıcının bunca zaman bildiği şeylerin bir yalan olduğunu öğrenir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Site haritası yolu gösterir.
Diş Teli Fiyatları | Magazin Haberleri