diş teli fiyatları

Autocad 2010 Lisans ile Full Kurulum

Autocad 2010 Lisans ile Full Kurulum

Autocad Full Sürüm İndirme

Autocad genellikle mimari çizimler ve endüstriyel tasarımlar yapmak için kullanılan bir programdır. Sanayi sektöründe veya proje aşamasındaki çalışmaların 3 boyutlu olarak çizimi, üretime hazırlanma aşamasında tasarım ve görsel dizayn tarafını üstlenen gelişmiş özelliklerde en çok tercih edilen yazılım diyebiliriz.

Bu yazılımın lisans ücreti orta ölçekli bir çok firmayı bile zorlayabilir, ömür boyu lisanslama seçeneği olmayan Autocad full kullanmak için abonelik hizmeti almalısınız. Bu abonelik aylık, yıllık ve 3 yıllık seçenekleri mevcuttur.

Tabiki daha önce programı denemeniz için Autocad 30 günlük deneme sürümü sunmaktadır.

 . . .

Autocad’in bir çok sürümü ve özelliği hakkında bilgi, destek, fiyat bilgisi almak için https://www.autodesk.com.tr/ adresini kullanabilirsiniz. Deneme sürümü ve lisans aboneliği almak için ihtiyacınız olacak. Autocad full lisans ücretleri aylık olsa bile 867 TL olduğu düşünülürse ülkemizde küçük işletmeleri küçük bırakmaya çalışan düzen burada hakim olduğunu görebiliriz.

Autocad Deneme Sürümü indirme ve Kurma

  • https://www.autodesk.com.tr/products/autocad/free-trial adresinden işletim sisteminize uygun sürümü seçerek yolu izleyin.

  • Ücretsiz deneme sürümü indir butonuna tıkladığınızda ek bir lightbox olarak aşağıdaki ekran açılacaktır ve bilgisayar işletim sisteminize uygun sürümü seçmeniz istenecektir.

 . . .

Autocad indirme ve Kurulumu Video Anlatım

Puan ver post

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Site haritası yolu gösterir. | Diş teli
Diş Teli Fiyatları | Wifi şifre kırma | Cin Atı…