Başakşehir Psikolog ve Pedagog

Alanında uzman psikologların yer aldığı bu rehberde size en uygun psikolog ve danışmanları bulabilirsiniz. Çocuk veya yetişkin alanında farklı branşlarda onlaca psikolog sizi bekliyor.

Başakşehir Psikolog Nedir?

Başakşehir merkezli olarak ihtiyacı olan insanlara psikolojik olarak destek olan, insanların ruh sağlığı ve psikolojik durumları hakkında bilgi, birikim ve tecrübe sahibi olan sorunlarında çözüm veya yol gösterici olan kimselere Psikolog denir!.

Bu psikologların kişilere göre uzmanlık alanları farklılık göstermektedir, her sorunu bir kişi yaşamadığı gibi her sorunu bir kişinin çözmesi beklenmez. Bunun için farklı branşlar bulunmaktadır. Bunlar Çocuk ve Ergen Danışmanlığı, Evlilik Danışmanlığı, Çocuk Psikolojisi(Pedagog) gibi başlıca konularda uzmanlaşmış kişilerden oluşmaktadırlar.

Başakşehir Psikolog ve Pedagog

İçindekiler

Psikolog Fiyatları Ne kadar?

Kesin bir bilgi verilememektedir. Detaylı fiyat bilgisi uzmanların görüşüne göre seans sayısı ve sorunlar ile ilgili en uygun bütçe çıkarılması odaklıdır. Bunun için psikologlar ile iletişim kurmanız en uygunu olacaktır. Başakşehir Psikolog Fiyatları hakkında detaylı bilgiler eklenecektir.

Çocuk Psikoloğu – Pedagog Nedir?

Pedagoglar çocuklar üzerinde yaşanan sorunlar sonrası oluşan psikolojik sorunları inceleyen ve bunların oluşumu, sorun çözümü ve tamamen kurtuluş döneminde çocuklara destek veren bir psikologdur. Çocuklar yetişkin kişilere göre daha kırılgan olmaları nedeniyle en küçük sorunlarda zorluk yaşayabilirler. Bilinçaltına aldıkları olayları orada saklayabilir ve yıllar sonra bile taşıyabilir. Bunu anlamak için çocukların şahit oldukları, yaşadıkları suç ve şiddet ağırlıklı olaylardan sonra çocuklar kesinlikle bir Çocuğu Psikoloğu (Pedagog) yardımı almaktadır.

Çocuk psikolojisi ile ilgilenen danışmanlık katagorisi Pedagog olarak geçmektedir. Çocukların yetişkinlere göre çok daha kolay şekilde psikolojik sorunlar yaşayacağını hepimiz çok iyi biliyoruz. Genellikle küçük yaşta korku veya iletişim bozuklukları ile karşılaşılan çocukların kesinlikle uzman pedagoglar tarafından gözlemlenmesi gereklidir. Başakşehir Pedagog, çocuklarınız için daha iyi gelecekler sunmayı hedeflemektedir. Daha fazla bilgi almak için iletişim kurun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Site haritası yolu gösterir.