Başakşehir Psikolog ve Pedagog - Çocuk Psikoloğu » Deşifre

Başakşehir Psikolog ve Pedagog

Burası tamamen hayal ürünü bir yer, burası benim dünyam. Yıllar önce duvarlarını sıkı sıkı ördüğüm belkide yazdıkça kilitlediğim bir günlüktür. Küçük gizli hayallerin yazıldığım, kalemden klavyeye terfi ettiğimiz hiç okunamaması gereken yazı bütünleri. Bu hayalin konusu, Başakşehir Psikolog. Bizi geceleri uykumuzdan uyandıran o sarışın mavi gözlü kızın yanınamı gideceğiz tekrar. Sanırım evet, bu bizim yeni sınavımız.

başakşehir psikolog

Başakşehir Psikolog Nedir?

Başakşehir merkezli olarak ihtiyacı olan insanlara psikolojik olarak destek olan, insanların ruh sağlığı ve psijolojik durumları hakkında bilgi, birikim ve tecrübe sahibi olan sorunlarında çözüm veya yol gösterici olan kimselere Psikolog denir!.

Bu psikologların kişilere göre uzmanlık alanları farklılık göstermektedir, her sorunu bir kişi yaşamadığı gibi her sorunu bir kişinin çözmesi beklenmez. Bunun için farklı branşlar bulunmaktadır. Bunlar Çocuk ve Ergen Danışmanlığı, Evlilik Danışmanlığı, Çocuk Psikolojisi(Pedagog) gibi başlıca konularda uzmanlaşmış kişilerden oluşmaktadırlar.

Psikolog Fiyatları Ne kadar?

Kesin bir bilgi verilememektedir. Detaylı fiyat bilgisi uzmanların görüşüne göre seans sayısı ve sorunlar ile ilgili en uygun bütçe çıkarılması odaklıdır. Bunun için psikologlar ile iletişim kurmanız en uygunu olacaktır. Başakşehir Psikolog Fiyatları hakkında detaylı bilgiler eklenecektir.

. . .

Çocuk Psikoloğu – Pedagog Nedir?

Pedagoglar çocuklar üzerinde yaşanan sorunlar sonrası oluşan psikolojik sorunları inceleyen ve bunların oluşumu, sorun çözümü ve tamamen kurtuluş döneminde çocuklara destek veren bir psikologdur. Çocuklar yetişkin kişilere göre daha kırılgan olmaları nedeniyle en küçük sorunlarda zorluk yaşayabilirler. Bilinçaltına aldıkları olayları orada saklayabilir ve yıllar sonra bile taşıyabilir. Bunu anlamak için çocukların şahit oldukları, yaşadıkları suç ve şiddet ağırlıklı olaylardan sonra çocuklar kesinlikle bir Çocuğu Psikoloğu (Pedagog) yardımı almaktadır.


Bu yazıya puan vererek diğer yazılardan daha fazla yararlı olduğunu bize bildirebilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (10 votes, average: 4,10 out of 5)
Loading...
Yazılara verdiğiniz derecelendirmeler site yönetimi tarafından yararlılığı göz önüne alınarak ilgi odağı olarak görülmektedir.

•BEYN•
•BEYN•
BEyN Yapabilirim!.

Bir cevap yazın

Top