Bim 12 Ekim 2018 Kataloğu

BİM 12 EKİM 2018 KATALOĞU-
AKTÜEL ÜRÜNLERİ NELER?

Gıda zincir mağazalarının ülkemizde en eskisi olarak bilinen bim her hafta Cuma günleri olduğu gibi Bim 12 ekim tarihinde de büyük indirimleri ile müşterilerini bekliyor olacak. Şimdiden Bim Aktüel indirimleri belli oldu ve kısmi olarak neler var biliyoruz. Kataloğunun ilk sayfasını her zaman olduğu gibi elektronik ürünler süslüyor. İşte Bim 12 Ekim 2018 Kataloğu ürünleri.

 

ARNİCA DİK DURABİLEN SÜPÜRGE BİM AKTÜEL’DE

850Watt değerinde enerji harcayan ama 2000watt’a eşdeğer güçte performans sunan arnica pratik süpürge Hepa filtre grubu toz hazneli olarak türünün en tercih edilen hazne modelini kullanmaktadır. Dar uçlu borusu, perde fırçası, koltuk temizleme aparatı gibi ek uçları ile evinizin her bölgesinde kullanabileceğiniz özellikler eklenmiş oluyor. 6 metre kablo uzunluğu ile pirizlere uzaklığınızı düşünmeden istediğiniz özgürlükte temizliğinizi yapabilirsiniz. Türkiye’de üretilmiş olan arnica  dik duran süpürge modeli 12 ekim 2018 bim marketlerinde sadece 99.00 TL gibi uygun bir fiyata sunulacak. Üstelik peşin fiyatına Bonus Kredi Kartı, Maximum Kart ve World Kredi kartına 6 taksit seçenekleride var.

BİM 12 EKİM 2018
BLUE HOUSE EL MİKSERİ

Ev hanımlarının mutfakta ne kadar zaman geçirdiğini hepimiz biliyoruz. Bir çok yemeği yaparken kolaylıkla kullanabileceğiniz karıştırma zahmetinden sizi kurtaran El mikserine ihtiyacınız varsa Bim aktüel ürünlerinde tamda sizin için çok uygun fiyata 3 yıl grantili 300Watt gücünde çırpıcı ve hamur karıştıcı gibi özellikleri bulunan hızını ayarlayabileceğiniz Blue House El mikseri 12 ekimden itibaren bim marketlerinde sadece 59.90 TL ücretle sahip olabilirsiniz.

1000 PARÇA YETİŞKİN PUZZLE

Teknolojinin bizi birbirimizden kopardığını hepimiz biliyoruz. Evinizde çocuklarınız ve eşinizle birlikte en azından 3 4 saat birlikte birşeyler yapmak istermisiniz. Eğlenerek ve sohbet ederek sadece 19.90 TL gibi bir ücretle 1000 parça puzzle sahibi olabilirsiniz.

LAV BARDAK VE KASE MODELLERİ

Şık görünümü ile ilk bakışa kendine hayran bırakan Lav bardak ve kase modellerini inceleyin. 3’lü kısa meşrubat bardağı modelleri sadece 4,75 TL, 6’lı Kase 7,95 TL, Büyük tekli kase modeli 6,50 TL ve 3’lü Uzun meşrubat bardağı 4,95 TL fiyatları ile Lav modelleri bim 12 ekim 2018 tarihinden itibaren sizi bekliyor.

KAYNAK MAKİNESİ – AKÜLÜ VİDALAMA
DARBELİ MATKAP – AVUÇ TAŞALAMA

Genellikle ustaların ve sanayi esnaflarının ilgisini çekecek olan ürünler uygun fiyatları ve kredi kartına taksit imkanı ile size sunuluyor. Bir çok modeli ve fonksiyonu işlerinizi daha kolay şekilde yapabileceğiniz ürünlere bir göz atın.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan Puan verebilirsiniz.
Loading...

Bim 12 ekim 2018, KATALOG ÜRÜNLERİ BELLİ OLDU
Birbirinden mükemmel indirimleri ile haftaya Cuma bim aktüel yine müşterilerini bekliyor. Birbirinden mükemmel indirimleri ile her kitleye ve yaşa hitap eden karma ürünlerini merak ediyor musunuz?Arda TUNAHAN
Arda TUNAHAN
“Ben büyük bir denizde, su damlasıyım.” ardatunahan@desifre.netFacebook

Bir cevap yazın