Bim 19 Ekim 2018 Kataloğu

BİM 19 EKİM 2018 NE GELİYOR? –

Bim üst üste iki kataloğu çok yakın tarihlerde yayınlayarak bizi ve müşterilerini şaşırttı. Bim 19 Ekim 2018 Kataloğunda yine elektronik ürünleri ile göz dolduran Bim Samsung Galaxy j7 Prime Telefonu ile açılış yapıyor. 5.5 inçlik geniş ekranı ile J7 13 MP kamerası ilede fotoğraf severlerin ilgisini çekiyor.

KATALOGLAR HAKKINDA YORUM YAPMAYI UNUTMAYIN

SAMSUNG J7 PRİME 19 EKİM 2018’DE BİM MARKETLERDE

Cep telefonu ihtiyacı olanlar için 5.5 geniş ekranı ile Samsung j7 prime geliyor. 13MP Arka ve 8MP ön kamerası ile 8 çekirdekli 3 GB Ram’e sahip hızlı bir telefon sahibi olmak çok kolay. Fotoğraf ve cep telefonunda film gibi yüklemeler için yeterli olacak 16GB dahili hafızası ile 3300mAh bataryası ile sizi gün içinde rahat ettirecek şarj derdi oluşturmayacaktır. Dokunmatik parmak izi sensörü ile parmak izi kilidi ile telefonunuzu korumaya alabilirsiniz. 2 yıl samsung garantisi olan bu telefon sizin ihtiyacınızı tamamen karşılayacaktır. Üstelik sadece 1.449 TL ile bu cep telefonuna sahip olabilirsiniz.

TURBO FIRIN 50 LİTRE INOX

Simfer marka 6 fonksiyonlu turbo fırın ev hanımlarının tercihleri arasında olacak gibi duruyor. 90 dakika programlanabilir mekanik saat özelliği ile termostatlı ısı kontrol sistemi ile güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlayacaktır. Fırın içi aydınlatma özelliği ile pişirdiğiniz şeyleri kapağını açmadan rahatça görme imkanınız var. 1 Adet yuvarlak ve 1 adet standart kare tepsisi ve bir adet özel tel ızgarası ile bu fırına 175 TL ile Bim marketlerinden sahip olabilirsiniz. Kredi kartına taksit imkanı ile alabileceğiniz bu ürünü kaçırmayın.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan Puan verebilirsiniz.
Loading...

Bim 19 ekim 2018, katalogunda neler olduğunu gördünmü. Yine bir çok ürünü ile bim aktüel müşterilerine indirimleri sunuyor. Oyuncaktan tutun cep telefonuna kadar bir çok ürünler karşımızda. Satranç strateji oyunu, boyama kitabı, sallanan sevimli at gibi bir çok çocuğun hoşlanacağı anaokulu sürecinde olan çocuklarınıza alabileceğiniz hediyeler işte burada.



Arda TUNAHAN
Arda TUNAHAN
“Ben büyük bir denizde, su damlasıyım.” ardatunahan@desifre.netFacebook

Bir cevap yazın