Bim 23 Ekim 2018 Kataloğu

BİM 23 EKİM 2018 İNDİRİM ÜRÜNLERİ

23 EKİM 2018 Bim indirimlerinde 1 sayfalık bir aktüel indirimi sunuldu. Genellikle kahve ve çaydan oluşan bu indirim özellikle iş yerleri ve çalışan insanlar için çok uygun fiyatlar içeriyor. Bu indirimler arasında kahvelerden başlayarak bir çok çeşidi bulunan ürünleri şu şekilde sıralayabiliriz.

bim 23 ekim aktuel

  • NESCAFE CLASSİC 200G – NESTLE COFFEE MATE 200G

Classic kahve ve coffee mate süt tozu ile kahve oranını kedi hazırlamak isteyen ve yoğun gerçek tat severler için bu ürün 15.95 TL gibi çok uygun bir fiyat ile sunulmaktadır. Bu ürün ve alternatif diğer ürünlerine Bim 23 Ekim 2018 tarihinden itibaren ulaşabilirsiniz.

  • VİP 3’Ü 1 ARADA HAZIR KAHVE

VİP Marka olarak Bim’in en çok satılan kahvelerinden birisi olan ve Nescafe sonrasında lezzet olarak müşterilerin tercih ettği bu ürünede 3’ü 1 arada kahve severler 3,75 TL ücretle ulaşabileceklerdir.

  • TASTER’S CHOİCE ÇÖZÜNEBİLİR KAHVE

Bu ürün hakkında hiç bir bilgim yok ve çözünebilirden kastınında ne olduğunu anlamadım. Sanırım daha kalın tomurcuklar ile oluşturulduğu için bu ismi almış. Yine Nescafe ürünü olan Taster’s 9,95 TL ücret ile satışa sunuluyor.

  • DAMLA SAKIZLI TÜRK KAHVESİ

Bir çok kişinin severek yorgunluk kahvesi niyetine içtiğimiz Türk Kahvesinin damla sakızlı olarakta tüketimi oldukça fazladır. Bim aktüel ürünlerinde Abdullah Efendi 150g Damla Sakızlı Türk Kahvesi 6,45 TL ücret ile satışa sunulacaktır. Bu fiyatlara 23 Ekimden itibaren ulaşabilirsiniz.

  • OSMANLI DİBEK KAHVESİ

Yine Abdullah Efendi markası ile satışa sunulan 200g Dibek Kahvesi 6,45 fiyatıyla raflarda yerini alacaktır.

 

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan Puan verebilirsiniz.
Loading...


Arda TUNAHAN
Arda TUNAHAN
“Ben büyük bir denizde, su damlasıyım.” ardatunahan@desifre.netFacebook

Bir cevap yazın