Bim 26 Ekim 2018 Kataloğu

BİM 26 EKİM 2018 NE GELİYOR? –

Ekim aynında bittiği bu günlerde son kataloğu ile Bim indirimleride yeni bir hafta ile ay sonu kataloğunu sunuyor. Geçen haftasında Samsung j7 Prime ile ilk sayfasını açan bim yeni ürünlerini bu hafta için hazırlıyor. Bir elektronik cihaz ve 3 mutfak ürünü ile tam bir mutfak kataloğu sunmuştu. Mobilya ağırlıklı olması beklenen Bim 26 Ekim 2018 kataloğunda gelecek ürünlerin yayınlanması çok kısa bir süre sonra bekleniyor.

KATALOGLAR HAKKINDA YORUM YAPMAYI UNUTMAYIN

BİM 26 EKİM 2018 MARKETLERDE

Hepimiz Bim’i çok sevdik. Bize sunduğu ürünleri özellikle görerek almak ve seçme şansımızın yanında neredeyse her sokakta karşımıza çıkan ve ucuz, kaliteli alternatif seçenekleri ile Bim Süpermarketleri bir çok müşterinin işini kolaylaştırmıştır. Her hafta düzenli olarak sunulan farklı ve mevsime özel ürünleri ile 26 Ekim tarihinde de bim marketlerde yeni bir katalog karşımızda.

Özellikle son günlerde bir çok kadın müşterinin tercihi olan el blender setleri bir önceki katalogda sunulmuştu. Kolay karıştırma ve kesme işlemlerinde büyük kolaylık sağlayan blender tercih edilmesi gereken ürünlerin başında geliyor. Her hafta yeni bir ürünü sunarken o dönemin ihtiyaçları göz önünde bulundurulduğun söylemiştik. Okul dönemlerinde özellikle kırtasiye ürünlerine büyük önem verilmişti ve artık ev hanımlarının ihtiyacı olan ürünler tarcih ediliyor. Daha önceki kataloglarda araç aksesuarları vs gelmişti. Bu nedenle çok yakın zamanlarda en azından 26 Ekim 2018 Bim kataloğunda otomobil aksesuarlarının yer almasını beklemiyoruz.

Gelecek ürünler hakkında sizin tahmin ve istekleriniz nelerdir? Yorumlarda neleri beklediğinizi belirtebilirsiniz!.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan Puan verebilirsiniz.
Loading...


Arda TUNAHAN
Arda TUNAHAN
“Ben büyük bir denizde, su damlasıyım.” ardatunahan@desifre.netFacebook

Bir cevap yazın