Bir Telefonda Çoklu Whatsapp Kullanma

Bir Telefonda Çoklu Whatsapp Kullanma
  • Telefonda 2 whatsapp uygulamasını birden kullanmak diğer alternatif sorunlara göre çok daha kolay. Aşağıda önerilen iki adet android uygulamadan birisini yükleyerek telefonda çoklu whatsapp kullanma imkanı bulabilirsiniz.. Bu uygulamalar sadece whatsapp değil telefonunuzdaki bütün android uygulamaları klonlama mantığı ile çalışmaktadır. Facebook, instagram, swarm gibi bir çok programı aynı anda kullanmanızı sağlamaktadır.
  • 2 Telefonda 1 whatsapp kullanmak hakkında bilgi almak için 2. bölümü okuyunuz. * Henüz oluşturulmadı.

1.  Çoklu Whatsapp Kullanma Uygulamaları Parallel APK

coklu whatsappHepimiz aşık olduk, hepimiz kıskandık ve hepimiz onu online gördük. Bize yamıyorken neler yaptığını her zaman merak ettik. Bunu bilmek zor, ve konumuz o değil.

Bir telefonda aynı anda iki uygulama çalıştırmak için biliyorsunuzki Parallel uygulaması, yani aynı anda kurulu paralel uygulama oluşumudur.

Parallel  Space Uygulaması’nı Görüntüle

Bir telefonda farklı bir dosya dizini üzerinde başka bir telefona kuruluyormuş gibi uygulamaları kullanmanıza imkan sunuyor. Bu uygulama ile sadece whatsapp değil, facebook, instagram ve diğer uygulamalarınızın kopyasını oluşturabilirsiniz.

Çoklu whatsapp kurulumu iki hesap aynı telefonda kullanmak için uygulanabilir mi test edilmedi. Diğer asıl telefondan hesabı kapatma yada bildirim atma durumu var mı test edilecektir.

coklu uygulama

  • Multi APP Android Çoklu Uygulama Çalıştırma

Parallel ek olarak benimde kullandığım ve memnun kaldığım bir uygulamadan bahsedelim, parallel’e göre daha hızlı ve daha hafif denebilecek bir uygulama. Son zamanlarda özelliklerini düşürmüş ve her ne kadar uygulama satmaya yönelik çalışmalara atılmış olsalarda yinede kullanılabilir derecede iş gören uygulamadır.  Android çoklu uygulama kullanmak için istediğiniz uygulamanın kopyasını kolaylıkla oluşturabileceksiniz.

Multi Uygulamasını Görüntüle

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Site haritası yolu gösterir.
Diş Teli Fiyatları | Magazin Haberleri