diş teli fiyatları

CEPMAX – Sponsor Reklam İzleyerek Para Kazanma

CEPMAX – Sponsor Reklam İzleyerek Para Kazanma

İçindekiler

CEPMAX NEDİR? NASIL PARA KAZANILIR?

Cepmax, sponsor reklamlarını üyelerine görev niteliğinde izleme imkanı sunan ve bu reklamlar için belirli bir ücret ödeyen bir mobil uygulamadır. Günde üyelerine toplamda 24 görev sunar ve her görevde 3 reklam görüntülenmesi sonrasında 0,15 krş ücret ödemektedir.

58220856824 – CEPMAX SPONSOR KODU İLE ÜYE OLDUKTAN SONRA. DETAYLI BİLGİ VE SORULARINIZ İÇİN YORUMA İLETİŞİM BİLGİLERİNİZİ BIRAKIN.

Cepmax Görevleri, bazen görsel metinler, bazende oyun, bulmaca şeklinde olmaktadır. Önemli olan metin okumak yada bulmaca çözmek değildir. Yaklaşık 1 dakika ara ile açılan 3 reklamı belirli süre içerisinde izleyerek görevleri tamamlamak için yeterlidir. Açılış, 1 dakika sonra ve 1 dakika sonra olmak üzere toplam da 150 saniye içerisinde ortalama bir görev tamamlanabilmektedir. Görev sonrasında sonraki görevin aktif olması için 80 saniye bekeme süresinden sonra aynı şekilde diğer Cepmax görevleri için başlangıç yapabilirsiniz. Bu görevler her gün tekrarlanmaktadır.

CEPMAX KAZANÇ ORANLARI

Üyelik sonrasında sadece size verilen günlük 24 görevi gerçekleştirerek, günde 3.6 TL kazanabilirsiniz. Her gün eksiksiz şekilde görevler tamamlandığında ay sonunda toplamda 108 TL kazanabilirsiniz. Yapılmayan görevleriniz yada günlerde her hangi bir bakiyeden kayıp olmayacaktır. Sadece o günki kazancınız olmayacağı için aylık geliriniz düşecektir. Ek olarak sponsor kodunuz ile üye olan kişilerdende günlük görev oranında kazanç elde edebilirsiniz.

10 bin derinliğe kadar sponsor üyelik sistemi bulunan Cepmax, sizin sponsor kodunuzla üye olan 10 kişilik ekibinizden her biri günlük görevlerini eksiksiz şekilde yaptığında ay sonunda 72 TL sponsor kazancı elde edebilirsiniz.

Puan ver post

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Site haritası yolu gösterir. | Diş teli
Diş Teli Fiyatları | Wifi şifre kırma | Yumuşacık Bebek…