Dumper Kullanımı ve Temel Bilgileri

DUMPER MODEM WPS BULUCU

Modemler kendi aralarında iletişimi kurmak için sürekli yeni teknolojiler geliştirdi. WPS özelliğini kullanarak Dumper modemlere şifre girerek bağlanmayı kolaylaştıran tek tuşa basılı tutarak cihazlara izin verme özelliği gelmiştir. Neredeyse bütün modemlerde aynı sistem kullanıldı ama zamanla tabiki hatalar ve açıklar bulundu.Program WPS özelliklerinin pinlerini deneyerek modemlere otomatik bağlanmayı sağlamaya başladı. Ne kadar garip değil mi?

DUMPPER PROGRAMI KURULUMU

  • İndirdiğiniz dosyaları Rar’dan çıkarın ve Dumpper.exe üzerine sağ tıklayın ve yönetici olarak çalıştırın. Dumper sadece WPS özelliği olan modemler üzerinde çalışmaktadır. Bunun için Wifi tarama ekranı ve WPS alanında farklı sayıda modemler göreceksiniz. WPS özelliği olmadığı için listeye almadığı için göremiyorsunuz.
  • Açılan ekranda bulunan menülerden WPS Bölümüne Gelin ve Todas Las Redes kısmını seçin.
  • Wifi taraması için Escanear butonuna basın. ( Bazen bir kaç defa basılaması gerekebilir.)

  • Wifi ağınızı seçtikten sonra Iniciar Jumpstart butonuna tıklayın. Eğer jumstart hatası alırsanız ruta kısmında bulunan Jumpstart dizinini göstermeniz gereklidir. Cambiar butonuna basın ve açılan sekmede jumstart klasörünün yolunu gösterip adımı tekrar uygulayın.

  • Pin kısmında otomatik seçim yapar, yapmaz ise bir önceki ekranda seçmiş olduğunuz wifi’nizi burada seçin. İlgili wifi ağı Dumpper Listede yoksa çekim sınırlarından çıkmış olabilir.

  • Complated ekranı Dumper‘ın başarılı bir şekilde wps modeme bağlandığını göstermektedir. Eğer kırmızı fontlar içine bir hata alırsanız bağlanamamıştır ve başka modem denemeniz gereklidir. Unutmayın bütün modemleri kıramaz. WPS özelliği ve açığı olması gereklidir.

. . .

WPS BULUCU KULLANIMI VİDEO ANLATIMI

Dumper temel olarak wps modemleri ve pinlerini bulmayı sağlayan bir programdır. Bunun için çok kişinin işini kolaylaştırmaktadır. Wifi şifresini unutanlar için bir çözüm olarak sunulmuştur.
Programı buradan indirebilirsiniz: Wifi Kırıcı

. . .