Dumper Kullanımı ve Temel Bilgileri

Dumper Kullanımı ve Temel Bilgileri 28 Temmuz 2018 »

DUMPER MODEM WPS BULUCU

Modemler kendi aralarında iletişimi kurmak için sürekli yeni teknolojiler geliştirdi. WPS özelliğini kullanarak Dumper modemlere şifre girerek bağlanmayı kolaylaştıran tek tuşa basılı tutarak cihazlara izin verme özelliği gelmiştir. Neredeyse bütün modemlerde aynı sistem kullanıldı ama zamanla tabiki hatalar ve açıklar bulundu.Program WPS özelliklerinin pinlerini deneyerek modemlere otomatik bağlanmayı sağlamaya başladı. Ne kadar garip değil mi?

DUMPPER PROGRAMI KURULUMU

 • İndirdiğiniz dosyaları Rar’dan çıkarın ve Dumpper.exe üzerine sağ tıklayın ve yönetici olarak çalıştırın. Dumper sadece WPS özelliği olan modemler üzerinde çalışmaktadır. Bunun için Wifi tarama ekranı ve WPS alanında farklı sayıda modemler göreceksiniz. WPS özelliği olmadığı için listeye almadığı için göremiyorsunuz.
 • Açılan ekranda bulunan menülerden WPS Bölümüne Gelin ve Todas Las Redes kısmını seçin.
 • Wifi taraması için Escanear butonuna basın. ( Bazen bir kaç defa basılaması gerekebilir.)

 • Wifi ağınızı seçtikten sonra Iniciar Jumpstart butonuna tıklayın. Eğer jumstart hatası alırsanız ruta kısmında bulunan Jumpstart dizinini göstermeniz gereklidir. Cambiar butonuna basın ve açılan sekmede jumstart klasörünün yolunu gösterip adımı tekrar uygulayın.

 • Pin kısmında otomatik seçim yapar, yapmaz ise bir önceki ekranda seçmiş olduğunuz wifi’nizi burada seçin. Listede yoksa çekim sınırlarından çıkmış olabilir.

 • Complated ekranı Dumper‘ın başarılı bir şekilde wps modeme bağlandığını göstermektedir. Eğer kırmızı fontlar içine bir hata alırsanız bağlanamamıştır ve başka modem denemeniz gereklidir. Unutmayın bütün modemleri kıramaz. WPS özelliği ve açığı olması gereklidir.

. . .

WPS BULUCU KULLANIMI VİDEO ANLATIMI

Dumper temel olarak wps modemleri ve pinlerini bulmayı sağlayan bir programdır. Bunun için çok kişinin işini kolaylaştırmaktadır. Wifi şifresini unutanlar için bir çözüm olarak sunulmuştur.

. . .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Avatar Neo dedi ki:

  Bu kadar çöp bir site görmedim. Reklamlar için şikayette bulundum tıklamaya yönlendiriyor. Ayrıca bir forumda konu açtım herkesi şikayet etmeye çağırdım.

 2. Avatar Ege dedi ki:

  BENDE OLDU WİNDOWS 10

 3. Avatar mehmet selçuk yakar dedi ki:

  idare eder 🙂

 4. Avatar dilek dedi ki:

  Buluyor, bağlanıyor, tanımlanıyor yazıyor ardınadan kopuyor. Sarı ünlem ve bu tüm bağlantılarda yapıyor. Windows 10 yardım lütfen.

  • Avatar Samir dedi ki:

   Arkadaşım bendede öyle oluyordu sarı işaret geldiğinde bilgisayarı yeniden başlat ve ya inernet simgesine 2 defa tıkla

 5. Avatar film izle dedi ki:

  Teşekkürler, sitenizde harika gerçekten çok beğendim. Temiz sade ve kaliteli içerik var.

 6. Avatar Bayram dedi ki:

  Download/indir harici herşey ortada , indirme linki de az ön planda olursa ziyaretçiler için kolay olur. iyi günler.

  • ڧ ZLine » ڧ ZLine » dedi ki:

   Yazının en başına koymak bulunması açısından çok kolay olduğunu düşünüyoruz. İndirme butonu kodlarıyla ek düzenlemeler sorun yaşayan kullanıcı artarsa yapılacaktır.

  • Avatar BAS dedi ki:

   İndir butonu nerde aq şunu düzeltin

 7. Avatar Sefer Aksaç dedi ki:

  Yıllardır Dumper hasretiyle yanıp tutuşan birisi olarak buradayım, sabahları bir doz akşamları bir yudum almadan uyuyamam. Dumper hayatıma girdiğinden beridir gecem gündüzüm hep onunla. Okul yıllarında hep yanımda taşırdım şimdi işe götürüyorum. Hani olursa savaşta kılıçsız olursan ölürsün. İşte bende dumper yanımda olmazsa ölürüm öyle birşey işte bu bendeki sevgi. Ama oda bozdu kendini, tıpkı mutfak gibi.

 8. Avatar emre dedi ki:

  teşekkürler