Dumpper indir

Dumpper, Windows tabanlı olarak çalışan amacı modemlerin wps özelliğini kullanarak şifrelerini bulmak olan bir programdır.

İHTİYACINIZ OLAN PROGRAM BİLGİLERİNİ SEÇİN!.
İndirme bağlantısı alabilmek için istenen bilgileri doğru bir şekilde doldurun!.

Son yılların en iyi wifi kırıcısı olarak arşivimizde yer verdiğimiz Dumpper windows tabanlı olarak çalışan Türkçe dil desteği bulunan bir programdır. Temel çalışma mantığı çevrede bulunan wifi modemlerin WPS özelliklerini kullanarak arayüzlerine ulaşmanızı sağlamak ve wifi şifrelerini öğrenmenizi sağlamaktadır. Yukarıda size uygun sistemleri seçerek Türkçe Dumpper programını indirebilirsiniz. Kurulum ve kullanım hakkında desteğe ihtiyacınız varsa yazıya devam ederek görsel ve video anlatımları inceleyebilirsiniz.

Adres:
Telefon:
E-Posta:
Konum:
Bu program Windows tabanlı olduğu için sadece windows işletimi kurulu laptoplarda ve wifi alıcısı bulunan masaüstü bilgisayarlarda kullanılabilmektedir. Dumpper programının android versiyonu olan Androdumpper programı son yıllarda mobil işletim sistemleri için uyarlandı. Detaylı kurulum ve kullanımlara yazı içeriğinde ulaşabilirsiniz.
Evet Türkçe ve daha bir çok dilde kullanım desteği bulunmaktadır.
Dumpper programı daha önce bağlanmış olduğunuz modemlerin şifrelerini gösterir.

Merak ettiğiniz soru burada yoksa Şimdi Yorum Yapın ve yeni sorular sorun!.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diş teli fiyatı Dumpper indir

Dumpper Programı indir VE RARDAN ÇIKAR. VİDEO ANLATIM ÜZERİNDEN NASIL KULLANABİLECEĞİNİZİ ÖĞRENİN.
WİFİ KIRICI YANDEX ÜZERİNDEN SUNULMAKTADIR.
. . .

DUMPPER NEDİR?

Dumpper popülerliğini son yıllarda kazandı. Çok kısa sürede bir çok kişi öğrendi ve kullanmaya başladı. Çok geçmedi bir süre sonra Android için mobil uygulaması sunuldu.  Dumpper’ı bu kadar sevdiren aslında işe yaramasından çok insanların kullanabilir seviyede olmasıydı.

Dumpper wifi kirici

Herkes, her yaştan insan kullanabilirdi ve yıllardır bize vaat edilen wifi şifresi kırma hikayelerini gerçeğe dönüştürdü. Daha önce karşımıza çıkan bu programların çoğu virüs kaynaklı bizi saçma sapan yollara sokan programlardı fakat Dumpper ve Jumpstart programları gerçekten bizi bu konuda çalışan modem şifresi kıran programlar olduğuna ikna etmiştir. Tam olarak kırma sayılmasada, halk dilinde öyle.

Bir çok kişi internet fiyatlarını karşılayamayacak durumda bundan dolayı bu yola başvurma oranı insanlarda gittikçe artıyor.  Çok uygun karşılanan birşey değil ama mecburiyet işte bazen yaptırıyor insana. Dumpper hakkında biraz bahsedelim. Dumpper Modemlerdeki wps özelliğini kullanarak wps pin bularak giriş yapan bir windows tabanlı bir programdır.

. . .

buton

 • Dosya Adı : Dumpper-v.91.2-Mindir.NET.rar
 • Dosya Boyutu : 8.4 MB
 • Dosya Formatı : rar

 . . . 

DUMPPER GERÇEKTEN ÇALIŞIYOR MU?

Dumpper Türkçe indirKullanıcıların çoğu haklı olarak bu duruma inanmıyor. Çünkü modemlerin koruması gün geçtikçe artıyor, artmasa bile günümüzdeki modemlerin güvenlik duvarları zaten yeterince sağlam. Ama atlanılmaması gereken bir mevzu var. Dumpper indir ve Jumpstart Programları modeme ataklar yapmaktan ziyade pin yoluyla girişi deniyorlar. Yani modemde wps pin özelliği varsa ve dumpper bunu doğru bulabilirse modeme rahatlıkla modemin kendi izniyle girilmiş olacaktır.

Bunun için daha önceki hazırlamış olduğumuz birkaç görsel var ve devamı gelecektir.

. . .

Dumpper programının birçok sürümünü indirebilirsiniz, birçok sürüm mevcut olup, her yeni sürümde üzerine birşeyler eklenerek ilerlemektedir. Şuan Dumpper v80.9 Bulunmaktadır. İlk Sürümlerin kullanımı son sürüme göre biraz daha kolaydı kullanıcılar için. Dumpper programını çalıştırıp modem buluyorduk. Sonrasında kırmaya bırakıyorduk. Ama bu sürümlerde biraz daha değişim olarak zorlanmalar olduğunu kabul edebiliriz.

DUMPPER İÇİN SIKÇA SORULAN SORULAR S.S.S

 • Dumpper programı çalışmayı sonlandırdı hatası ile neden kapanıyor?

  • Bu hatanın genel desteklerde gördüğüm sorunu bilgisayarınızda wifi alıcının olmaması, yani modemleri görmeden kırmaya çalışmaktan kaynaklanmaktadır. Dumpper size modemleri görme imkanı vermez. Gördüğünüz modemlerdeki wps açıkları ile modeme giriş yapmanızı sağlar. Modemleri görebilmeniz için wifi özelliği olması gerekmektedir.
  • Wifi özelliği olup görmeyenler için Wifi Driver güncellemesi gerekmektedir. Ek olarak güvenlik duvarını kapatınız.
 • Dumpper Modemleri Neden Görmüyor?.

  • Dumpper wifi hack programı modemlerdeki wps desteğini kullanarak çalışmaktadır. Bu sayede modemlere giriş yapmaktadır. Eğer kırmak istediğiniz modemde wps desteği yoksa görmeyecektir.
  • Ek olarak sinyal yetersizliğinden kaynaklanmaktadır.
 • Dumpper neden modemin şifresini kırmıyor?

  • Dumpper programı indir bütün konu anlatımlarında olduğu gibi kesin sonuçlar vermediğini belirtelim. Modemlere göre değişiklik gösterebilir. Bir kullanıcının evinde 5 tane kırarken diğer kullanıcının evinde 1 tane bile kırmayabilir. Bu durum dumpper wifi programının çalışmadığı anlamına gelmez. Veya sizin yorumlarınızda saygısızlık yapmanız anlamına gelmez.
 • WinPcap sistemde tespit edilmemiştir. WinPcap has not been !. Hatası neden kaynaklanıyor?

  • Dumpper çalışmak için bazı ek programlara ihtiyaç duyar yeni sürüm ile bunlardan biriside Winpcap programı oldu. Bu program dumpper wifi programı için sisteminizde gerekli bir programdır. Winpcap dosyasını indir.

Dumpper ile ilgili sorunlarınız için lütfen yorum yapınız. Detaylı sorularınız için sağ üstte gördüğünüz facebook sayfamızdan iletişim kurabilirsiniz.

 

Hadi yine temel bir soru ile başlayalım, bu nedir? Dumpper Wps pin açığı sayesinde wifi şifre kırma işlemlerinde kullanılan bir programdır. Bu program sayesinde şifresini bilmediğiniz modemlere ulaşım sağlayabilirsiniz.

WİNDOWS UYUMLU DUMPPER

Dumpper Jumpstart indirProgram ilk çıkış zamanlarında bile diğer programlar gibi linux tabanlı sınırı koymamıştır. Her zaman windows tabanlı olarak çalışan DUMPPER bir çok kullanıcının kolayca erişmesini ve öğrenmesini sağlamıştır. Yukarıda linki verilmiş olan sürüm windows tabanlı çalışan programdır. Programı kurarken Antivirüs ve güvenlik duvarını kapatmayı unutmayın.

Programın çalışabilmesi için wifi kartınız yada wifi adaptörünüz olması gereklidir. Wifi ağlarını görmeden şifresini kırmaya çalışanlar var. Yapmayın.

TELEFONLAR İÇİN DUMPPER PROGRAMI

Telefon uyumlu versiyonunuda çıkaran dumpper’ı Android marketten indirebilirsiniz. Mobil wifi şifre kırma hakkında bilgi almak için geniş anlatımlı makaleyi inceleyebilirsiniz. Mobil için soru ve sorunlarınızın cevapları orada verilecektir.

Puan ver post

Site haritası yolu gösterir. | Diş teli
Diş Teli Fiyatları | Wifi şifre kırma Çorum Diş…