Facebook Hesap Silme Linki

Facebook Hesap Silme Linki

Facebook’un son zamanlarda kullanıcılarının bilgilerini sattığını duyan bir çok kullanıcı gizlilik güvenliği nedeniyle facebook hesaplarını silme başladı. Herkes kolalıkla ayarlar kısmından hesabını dondurabiliyordu. Dondurulma sırasında profiliniz görüntülenemez ama tamamen silinmezdi. Facebook kullanıcılarının bir çoğu bunu daha kolay olduğu için dondurmakla yetinirdi. Amaan canım zaten bir daha girmezsem silinmiş gibi olur derlerdi. Ama tabi bu bilgi satma olaylarından sonra olay çok ciddi trollerine döndü ve herkes hesap silme linki aramaya başladı. Tabi bizde fırsatçı insanlarız hemen yapıştık.

Zaten bu daha başlangıç, daha neler neler yapacağız. Ama şimdilik aşağıdaki facebook profil silme linki ile başlıyoruz. Linke tıklayın ve adımları izleyin. Onlar size yol gösterecektir.

https://www.facebook.com/help/delete_account

. . . 

Bundan sonrası botlar için yazılmıştır okumak sana birşey kazandırmaz. Facebook hesabını silmek için sana gerekli olan tek şey yukarıdaki linktir.

Facebook Hesap silme için yukarıdaki linke tıkladıktan sonra aşağıdaki adımları uygulamanız gereklidir.

  • Hesap silme birinci sayfası aşağıdaki gibidir. Burada facebook üzerinde yönetecisi olduğunuz uygulamalar, tek admin olduğunuz sayfalar vs olduğunu profiliniz silinirse eğer onlarında silineceğinden falan bahsediyor. Hesabımı sil diyerek bir sonraki adıma geçin.

  • Burada sizin gerçekten profil sahibi olduğunuzu öğrenmek için facebook şifrenizi girmenizi ve bir adet robot kontrol geçişine cevap vermenizi istiyor. Gerekli yerleri doldurduktan sonra tamam diyerek mühür koyuyorsunuz. Sonraki ekrana otomatik geçiş yapacaksınız.

  • Hesabınızın ilk aşamada dondurulduğunu, 14 gün boyunca kapalı olacağını bildiriyor. Bu 14 gün içinde isterseniz bu isteğinizi iptal edebilirsiniz ve tekrar profilinizi kullanabilirsiniz. Ama iptal sağlanmazsa 14 gün sonra hesap kalıcı olarak silinecektir.

Facebook Hesabını Silme İşleminiz Tamamlanmıştır.

  • 14 gün içerisinde facebook silmekten vazgeçtiniz sevgilinizden ayrıldınız falan gelip tekrar giriş yaptığınızda aşağıdaki bir ekran gelecektir. Burada facebook profil silmeyi iptal etmek için iptal butonuna basmanız yeterli olacaktır. Bıraktığınız gibi herşeye devam edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Site haritası yolu gösterir.
Diş Teli Fiyatları | Magazin Haberleri