Ghosty Web Giriş

Ghosty Web Giriş

Ghosty Web Giriş, Ghosty Web Nedir?, Ghosty Nasıl Çalışıyor? Instagram Profilime Kim Bakmış? Instagram Stalklamak Nasıl Anlaşılır? Instada Stalk Nasıl Yapılır? konularını işleyeeğiz.

Instagram hesabınıza kimlerin girdiğini merak ediyorsanız ve daha birçok özelliğinden yararlanmak istiyorsanız bu uygulama tamda size göre diyebiliriz. Sadece kimlerin girdiğini öğrenmek değil bunun dışında, instagram hesabınız için öğrenmek istediğiniz tüm bilgilere kolayca ulaşmanızı sağlayan bir uygulama diyebiliriz. İnsta hesabınızı engelleyen veya takibi bırakan gibi birçok özelliği görmek için kullanabilirsiniz.

Ghosty Nasıl Çalışıyor?

Ghosty uygulamasını telefonunuza indirdiğiniz takdirde hesabınızı bağlamanızı isteyen bir sistemle karşılaşacaksınız. Burda kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesaba erişim sağlamaktasınız. Hesap bilgilerini almaları güvenliğiniz için tehlike oluşturabilir bu yüzden indirdiğiniz takdirde tüm mesuliyet kendinize aittir. Uygulamayı çalıştırıp program özellikleri arasından hangisini kullanmayı istediğinizi seçiyor ve araştırmaya başlıyorsunuz.

Instagram Profilime Kim Bakmış?

Instagram, farklı işlevlere sahip bir sosyal medya platformu olduğu için kullanıcıların istekleri de farklı doğrultularda değişmektedir. Sosyal medya aracı ilk kurulduğunda sadece gönderi paylaşımı sağlıyordu. Ancak bugün, yayınlamaya ek olarak, IGTV, hikayeler ve reelsler gibi farklı türde videolar ve fotoğraflar paylaşılabilir.

Takipçilerinizin bu paylaşılan videoları görmesinin iki yolu vardır; profil ziyaretleri ve gizli hesaplardan bakılan uygulamalar aracılığı ile olmaktadır. Profilinizi ziyaret eden biri sizi takip ediyorsa, geçmişten bugüne paylaştığınız tüm fotoğraf ve videoları görür ve yine de erişebilir. Fakat takipe tmiyorsa ve bunu gizli yapmak istiyorsa Ghosty Web gibi araçları tercih etmektedir.

Instagram Stalklamak Nasıl Anlaşılır?

Stalk yapmanın gizli olması bunu yapan kişilerin bilinmemesi oldukça önemlidir. Bu yüzden hikaye izlenmelerinde ya da beğenmelerde yanlışlıkla isminizin geçmesi sizin gizliliğinizi ortaya çıkaracaktır. Fakat bunu programlar aracılığı ile yapmak stalk yaptığınız kişinin sizi fark etmesine yol açacaktır.

Özellikle Sosyal medya hesaplarından, ev adreslerinden, e-postalardan, işyerlerinden hediye ve notlar varsa;

  • Kişisel eşyalarınız veya arabanız herhangi bir şekilde hasar görmüşse;
  • Hemen her durumda aynı kişiyle karşılaşırsanız;
  • aileniz, arkadaşlarınız ve yakın çevreniz hakkında bilginiz varsa, örneğin sosyal medya hesaplarını bulup takip ettiyseniz;
  • Sosyal medya hesaplarınız gittiğiniz her yer için yoğun bir şekilde sansürleniyorsa;
  • Aynı araç tarafından sık sık takip ediliyorsanız;
  • Birisi arkadaşınızla yakın bir ilişki kurmaya çalışırsa;
  • Kayıt olduğunuz sınıflardan herhangi birine veya gittiğiniz spor salonuna biri yazıp sizinle yakın bir ilişki kurmaya çalışırsa;

Instada Stalk Nasıl Yapılır?

Çoğu kullanıcı mevcut hesabı ile stalk yapmaya çalışsa da bu işi profesyonel hale getirenler yeni yani fake hesap açıp takip etmektedirler. Stalk yapmak gizlilik açısından önemli olduğu için herhangi bir yanlış işlemde sizi ele geçirir. Karşınızdaki kişinin sizi fark etmemesini istiyorsanız iki seçeneğiniz vardır. Bunlardan bir tanesi yeni hesap açmak diğeri ise gizlilik uygulamaları ile bunu başarmanızdır. Ghosty Web gibi gizlilik uygulamaları sizin bilgilerinizi alacağı için yeni bir hesap açıp bu hesap üzerinde yoğunlaşmak sizin için en sağlıklısı olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Site haritası yolu gösterir.
Diş Teli Fiyatları | Magazin Haberleri