diş teli fiyatları

Google+ Kapanıyor! Dijital Dünyayı Etkilenecek!.

Google’ın 28 Haziran 2011 tarihinde açılmış olan Sosyal Medya ve Arkadaşlık sitesi olarak bilinen Facebook’a rakip olarak oluşturulan Google+ kullanım oranının az olması nedeniyle kapanıyor!

Google+ Kapanıyor! Dijital Dünyayı Etkilenecek!.

Resmi olarak hesaplarda bildirimler yayınlanmaya başlandı. 2 Nisan 2019 Tarihinde Google Plus kapanıyor!.

. . .

Bir Google hayranı ve yıllardır algoritmaları üzerinde çalışan birisi olarak Google Plus’ın kapanmasına çok üzüldüm. Kullanım süresinin ortalama 5 saniye civarlarına kadar düştüğünü belirten yetkililer Google Plus kapanması kararını almışlar. Fark edilmesede büyük bir akıllı telefon ve mail ağının merkezinde bulunan Google+ fark edilmesede bir çok üyesi ve aktif kullanım sağlayabilecek imkanları olsada farklı bir düzene geçmiş olan facebook ile savaşını daha fazla sürdüremedi.

Kapanma kararını almış olsada tamamen ulaşımı kapatması bir kaç ay kadar sürmesi bekleniyor. Bir çok api ile desteği ile aktif hizmet vermeye devam eden Google+ bu sorunu ilk önce çözmesi gerekecek. Biz bile kendi işlerimiz olmadığı zamanlarda açıp google plus bildirimlerimizi kontrol etmiyoruz. Facebook oranla kıyasladığında kimseyi ‘Daha iyisi varken kötüsünü kulladınız‘ diye suçlayamayız.

Bir çok web sitesi veya uygulama kayıt ve girişlerinde Google+ ile girişleri kullanıyor. bunların aktif şekilde zarar görmeden çalışır halde devredilmesini sağlamak için muhtemelen api servisini açık tutacaklardır. Google Kısaltma servisinden sonra Plus’ında kapanması büyük üzüntü ve dijital dünyada ağımızın küçüldüğünü düşünmemize neden oldu diyebiliriz.

Google+ Kapanıyor ama bu Google’ın güç kaybettiği anlamına gelmiyor. Belliki güzel bir strateji izledi bizim için her ne kadar üzücü olsada kendisi ve strateji açısından verimli olmayan bir projenin kapanması kaparını almış. Webmaster Tools yenilenmesi bizim için zaten Google’ın büyüklüğünü koruduğunun kanıtıdır.

Unutmayın, herkes tarafından kullanılmayan Google+ kapanıyor, Ama herkesin cebinde olan Android, Herkesin izlediği Youtube, En iyi mail servisi Gmail ve En iyi arama motoru olan Google hâla aktif.

Puan ver post

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Site haritası yolu gösterir. | Diş teli
Diş Teli Fiyatları | Wifi şifre kırma | Tiyatroname Esatgil’den…