diş teli fiyatları

Güneş ile savaşmazsa, kimse çamuru yenemez.

Güneş ile savaşmazsa, kimse çamuru yenemez.

İnsandaki en büyük güçleri unuttum. Ego ve arsızlık. İkisi birleştiğinde biz oluyorduk. Sana neden biz dediğimden bahsetmişmiydim. Ben tek bir ruha sahip değilim. Tetikleyicileri doğru şekilde kullandığında bir çok karakter arası geçiş yapabilirim. Farklılık, bizi onlardan daha güçlü yapan yalnızlık ve farklılıktı. İnsanlara bakışımızı daha önceleri konuşarak ölçerdik.

Kazanmaya Hedefle Kendini

Rakip analizi ve insan tanıma özelliklerinden de önce yapılması gereken bir şey var. Savaş boyaları. Savaş boyaları  olmadan hiç bir şekilde kendini güçlü hissetmek den bahsedemezsin.

Savaş boyası en temel hazırlık tır. Sana güç verecek olan tetikleyicilerden birisidir. Bu bazen bir ses bazen bir müzik bazense uyku olur.

Kendini güçlü hissetmek için çamur ol.

İnsanlar kendini her zaman yükseklerde görmeye programlanmıştır. Sürekli bir yarış içine sokulmuş insanların. Bu yarış okuma günlerinden başlayıp evde komşunun çocuğunun dersi şöyle ile devam etti. Bu aslında iki taraf içinde çok kötü biliyormusunuz. Mk o kadar gaz veriyorlarki okuyacak insanda okumaktan bıkıyor. Şımarıklık sanırım bu, biliyorum bende onlardandım. Şimdi berbat bir öğrenciyim. Mükemmel bir beyine sahip tembel bir insanım. Ama kendini güçlü hissetmek için yapabileceğiniz şeyler arasında ders çalışmak yok. Onuda anlatacağım. Yağmur başladı, çamaşırları toplayıp geleceğim…

. . . 

Neden bu kadar kısa kesmişim acaba çok merak ediyorum, belliki zamanım yokmuş. Şimdi var, büyük bir savaş içinde en temel kılıç olarak sabitlendim. Yazılar ve metinler, kitap yazamadım, ama sayfa sayfa makaleler ile dolu bir çok site oluşturdum. Benim kadar saçma düşüncelere sahip benim kadar güçlü bir çok site oluşturdum, sevdiğim şeyleri koydum içinde ve kazanmak istediklerimi. Onlar benim normal dünyada yapamadığım şeyleri yapmak için dijital ortamda oluşturulmuş paravanlarımdı. Kazanmak için yaşadım, kazandım.  Bunuda kazanacağım, A101 bizim için ne kadar zor olabilir diye düşünüyorum bazen. Sadece a101 ile alakalı bir tarafını ayır buraya. Müşterileri unut, onlar solucan. Burayı kendi kurallarınla Gri seo ile yönet.

Puan ver post

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Site haritası yolu gösterir. | Diş teli
Diş Teli Fiyatları | Wifi şifre kırma | Neden 3…