Hit Kazan ve Ziyaretçi Arttır

Hit Kazan ve Ziyaretçi Arttır

Bir webmaster için sitesi çocuğu gibidir, sadece bir babadan farkı çocukları arasında ayrım yaparlar. Bütün sitelerim benim için aynı muhabbetine hiç inanmayın sonraki yaptığı her zaman öncekilerini unutturuyor. Örneğin Deşifre, Avcı çukuru için oluşturulmuş o kadar lider proje varken şimdi herşeyin sahibi olarak gördüğümüz Deşifremiz var.

Sitenizi sevmenizin en iyi yollarından birisi ona verdiğiniz emeğin geri geldiğini görmek olacaktır. Her makalede görmüşsünüzdür ben burada makale yazmıyorum kendime notlar düşüyorum. Her şeyin temelini sağlam atmayı zamanla öğreneceksiniz. Ben bunu 7. yılımın başında öğrendim. Düşüp düşüp kalıyor ve yolu öğreniyorsunuz.

Sitenizin insanlar için yararlı olduğuna inanın. Kaliteli içerik gir ve hit arttır, ziyaretçilerin olabildiğinde sana sadık olsunlar. Onlara her zaman en iyi bilgiyi verki sevsinler seni. Ben bu kuralı pek umursamıyorum. Benim verdiğim bilgiler yeterli beni sevmenize pek ihtiyacım yok, ben sevilmediğim zaman daha güçlüyüm. Ha birde güçlü olun, siteniz gücünü sizden alacaktır. Hit kazanmak istiyorsanız diğerlerinden farklı ve güçlü olmanız gerekli. Ezik durmayın, sağdan soldan sorular ile medet ummayın.

HİT ARTTIRMAK İÇİN YERLERDE SÜRÜNMEYİN

Okulda öğretmeninize demediğiniz kada ağzınıza yapışmış hocam demek, neden bu dijital platform meslekleri arasına bir jargon mu. Birisi cıvıktır gider moruk der, diğeri hocam hocam diye eğilip bükülür. Efenim efenim diyen kurumsalcılar falan. Çok yapmacık değil mi lan. Kimse sizi hatırlamıyor, bu kadar konuşmalarınız sonrasında onların istedikleri kadarsınız.

Sadece sitenizi güçlendirmeye odaklanın, unutmayın güçlü içerik güçlü site. Ne kadar ziyaret o kadar sabitlik. Her yerden kazanmaya çalışın gücünüzü toplayana kadar küçük yerleri işgal edin, hit kazanmak için elinizden gelen bütün bilgileri dökün sonrasında onlar size geleceklerdir.

ORGANİK HİT ATTIRMAK İÇİN ÖZGÜN OL

Kimse sana sırlarını açıklamayacak, kimse sana mükemmel olman için yollarını açmayacak, bende dahil olmak üzere herkes rakibin, gün geldiği zaman hep savaş halinde olacaksın. Kaybetmemek için elinden geleni yapacaksın. En güçlü silahın elindeki web siten ve kaybetmemek için herşeyi yapman gereken ziyaretçilerin olacak. Rutin kelimeler için savaşlarında çoğu zaman yenileceksin. Yıllarını vereceksin ve pes etme noktasına geleceksin.

Eğer devam edebilirsen kazananlardan olursun, her sabah mutluluk ile seni bekleyen insanlara birşeyler vermek için uyanırsın. Hayattaki seni bağlayan şeylerden biriside bu olur. Sitenize iyi bakın o sizin çocuğunuzdur.

HİT KAZAN VE SİTEN GÜÇLENSİN

Burada neden bu kadar insan olduğunu hep merak etmişidir, kimsenin bu kadar sonuna kadar okumadığını bildiğim halde yazmak zorudayım. Birilerinin birşeyler anlatmasını saatlerce okumaktansa yada verileceki iki damla ipucunu beklemektense kendin birşeyler yapsan daha iyi değil mi, ben öyle yaptım mesela her seferinde savaştım. Tek kişiye daha ulaşabilmek için daha fazla organik ziyaretçi kazanmak için elimden geldiğince özgün makaleler yazdım. Yeri geldi çocuğumu okula gönderirken para harcamak gibi paralar döktüm. En iyi sunucularda barındırdım. Sonunda bana karşılığını verdi, ben onu sevdim oda beni gururlandırdı. Umarım sanada böyle olur, her sevdiğinden karşılık alırsın.

Benim tek karşılık aldığım sevgim oldu Deşifre, onun için bu kadar bağlıyım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Site haritası yolu gösterir.
Diş Teli Fiyatları | Wifi şifre kırma | Dumpper | Magazin Haberleri