instagram şifre kırma

Belkide günün en çok kullanılan uygulamalarından birisi olarak yerini almış olabilir. Sürekli fotoğraf paylaşımları, anlık story paylaşımları gibi özellikleri ile bir çok kişiyi ve ticaret olarak bir çok sektörü içine alan instagram facebook tarafından satın alındıktan sonra çok daha fazla güç kazandı. Peki güvenli mi? herkes instagram şifre kırma yollarını arıyor.

2022 instagram şifre kırma tablosu!.
Soru ve sorunlarınızı yorum yaparak bize yazabilirsiniz.


Genellikle çok sayıda takipçisi olan hesapları hedef alan bu kötü amaçlı insanlar kullandıkları yöntemler bazen sizin hesaplarınızı e posta yöntemiyle çalmak bazende cep telefonunuza virüs bulaştırarak yapmaktadır. Ama instagramın yeni olması yönetim açıklarınıda sunmaktadır. Bunun için yönetim ile görüşerek ve bazı protokolleri gerçekleştirerekte hesabınızı çalabiliyorlar. Korunmak için şifre ve iki adımlı doğrulamayı kesinlikle aktif etmelisiniz.
Sosyal medyanın en çok kullanılan uygulamalarından birisi olması nedeniyle illeki düşmanlarıda olacak tabiki. Bir çok kişi ve bir çok grup burada paylaşımlar yapıyor ve buradan takipçileri ile etkileşimleri, reklamları ile gelirler sunaktadır. Hatta milyonlarca takipçisi olan ünlüler tek bir paylaşım için binlerce lira almaktadır. Tabiki birileri bu instagram şifre kırmak ve kendileri kullanmak istiyorlar.
Hal böyle olunca, milyarlarca kişinin kullandığı bir plarform olunca insanlar burada sahte profiller ve alternatif yöntemler ile kendilerini popüler olarak göstermeye çalışıyorlar. Belirli algoritmalar ile açılan hesapları api sistemler ile toplu kontrol edilerek istedikleri kişilere, instagram takibi, instagram beğenisi ve video izlenme gibi şekilde satmaktadırlar.
Eğer bu uygulamaları kullanıyorsanız, hesabınız risk altındadır. Kontrolünüz dışında ve güvenmediğiniz uygulamalara hesabınız üzerinden asla izin vermeyin. Hesabınızın takipçisini arttırayım derken, tamamen şifrenizi kaybedebilirsiniz.
Api sistemler sayesinde takipçi alabilmek için kabul ettiğiniz uygulamalar ile sizde havuza girmiş oluyorsunuz. İstedikleri gönderileri beğeniyor, izliyor ve takip ediyorsunuz. Tabiki bu kadar şeyi yapan insanlar kolaylıkla instagram şifre kırma yollarını tercih ediyorlar. Bu konuda biraz bilinçli ve tedbirli davranmalısınız. Yoksa başkalarına gidip şifre kırdırmaya çalışırsınız.

Dünyanın gündeminde olan ve artık neredeyse en çok kullanılan sosyal medya platformu olan instagram şifresi kırma veya hesapları ele geçirmek mümkün mü? Hackerlar tarafından bir çok ünlü kişinin hesaplarının çalındığını duyuyoruz. Bir çok yazılımda olduğu gibi instagramın’da belirli açıkları bulunuyor, bu açıklar sistemsel hatanın yanında kullanıcıların hatalarındanda kaynaklana bilmektedir. Sizin için bu soruların cevaplarını detaylı şekilde anlattık ve instagram şifre kırma konularının detaylarına indik.

instagram şifre kırma

Youtuberların instagram hesapları çalındı!.

başlıkları ile ortam bir ara çok gerildi. instagram şifre kırma‘nın bir yolunu bulan bir grup kişi özellikle youtuberların instagram şifrelerini kırıp hesaplarını ele geçirmişlerdi.

Başlıca Orkun Işıtmak, Burak Oyunda, Enes Batur gibi fenomen olan isimlerin içinde  bulunduğu ünlü YouTuber’ların Instagram hesapları hacklendi.

Bu haberlerden sonra hiç kimsenin güvende olmadığı hissi uyandı. Şifrelerinin güvenliğinden tereddüt eden kişiler hemen şifrelerini yenilemeye başladılar. Düşünsenize youtuberlar bile kendilerini o kadar garantiye alarak kullandıkları şifreler ile hesaplarını koruyamadılar. Enes Batur özellikle İnstagram Hesabım Çalındı konulu bir video bile yayınlamıştı sanırım. Epey ağladı duygu sömürüsü falan filan işte rutin şeyler.

. . .

Günlük hayatta hepimizin bir parçası haline geldi sosyal medya uygulamaları, neredeyse onlarla yatar onlarla kalkar olduk. İşte bu yüzden bütün sosyal medya hesaplarımızın güvende olmasını isteriz . Bugün ise sizlere çalınan instagram hesabınızı nasıl geri alacağınızı anlatacağım. İnstagram; YouTube ve Facebooktan sonra en çok kullanılan sosyal medya uygulamasıdır. Tabi haliyle sosyal medya tacirlerinin hemen dikkatini çekmiştir. Yüksek takipçi sayısına sahip bütün hesaplar , ister devlet adamı olsun , ister ünlü veya futbolcu bu hesaplar özellikle dikkat çekiyor ve bilgilerin çalınması vs için maksatlarla hackleniyorlar. İşte bütün mesele bundan sonra başlıyor bildiğiniz üzere. Çok iyi derece bilgisayar bilen birilerinden yardım alınarak hesaplar kurtarılmaya çalışılıyor. Şöyle düşünelim art niyetli olan birilerinden beklenir böyle bir hareket ve en kısa sürede hesabınızı kurtarmak zorundasınız ve ben biliyorum ki bu hiç de kolay değil. Sizlere söyleyeceğim aşamaları takip ederseniz bundan sonra çalınan  instagram hesaplarınızı kurtarmak çok daha kolay hale gelecek.

İnstagram Şifre Kırma Önemli Notlar

Unutmayın en az şifrenizin güvenliği kadar e-mail hesabınızın güvenliği de önemli bir husustur. Şayet e-posta adresiniz ele geçirilirse bütün sosyal medya hesaplarınız kolaylıkla ele geçirilebilir aman dikkat… Başka elektronik cihazlardan herhangi bir sosyal medya hesabınıza giriş yaptıysanız. Güvenli çıkış yapmayı ihmal etmeyin.

Zor da kalmadığınız sürece instagram şifre kırma yollarına başvurmayınız. Güvenmediğiniz yollara başvurmak hesabınızı tehlikeye atmaktan öteye geçemez.  Hesabınızın güvenliği için dikkatli olmayı unutmayınız.Hayattaki her şeyin gönlünüzce olmasını temenni ederim.

. . .

Çalınan instagram hesabınızı geri almak istiyorsanız, instagram geri alma makalesini inceleyebilirsiniz ve adımları takip ederek hesabınızı tekrar geri alabilirsiniz.

. . .

Bunu neden anlatıyorum. Makale lazım, şifrenizi güncelleyin nasıl güncelleyeceğinizi ve en iyi şifreleri nasıl kullanabileceğiniz hakkında hadi biraz saçmalayalım.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Site haritası yolu gösterir.
Diş Teli Fiyatları | Magazin Haberleri