İnstagram Takipçi Kasma

İnstagram Takipçi Kasma

Son zamanlarda instagram kullanıcılarının facebook ve twitter gibi metin ağırlıklı paylaşım sitelerini geçtiğini herkes fark etmiştir. Günümüzde belliki insanlar görsele çok daha fazla değer veriyor. Ek olarak instagram üzerinde takipçi fazlalığınında çok büyük bir önemi var diyebiliriz. Kimileri daha çok kişiye ulaşmak için kimileride kendi çapında ünlü olmak için ilgileniyor. Özellikle kendini popüler göstermek isteyen insanlar takipçileriyle övünmeyi çok seviyorlar. Ama instagram takipçi arttırma hilesi ile yapıldığı alenen belli olan bu takipçilere insanlar o kadar alışıyorki kendileri bile inanıyor.

İlginizi çekebilir: Basit instagram şifre kırma

İNSTAGRAM TAKİPÇİ SAYISI ÖNEMİ

Facebookta’da aktif şekilde kullanılan story özelliği sayesinde insanlar takipçilerine kolaylıkla kısa süreli bilgileri 24 saat boyunca sunabiliyor. Genellikle sadece zaman tüneline düşen paylaşımları tam olarak herkes takip edemezken günde en az 1 kez instagram’a giren kişiler kesinlikle story’de neler olduğunu tümüyle izliyorlar diyebiliriz. Bu nedenle takipçileri ile etkileşimde olan veya olmak isteyen kişiler story özelliği ile tüm takipçilere ulaşabiliyor.

Takipçiler, iş için kullanıldığında potansiyel müşteri. Tanınma adına kullanıyorsanız güzel bir referans sistemi diyebiliriz. İçeriklerinizin kaliteli olduğunu düşünüyorsanız onlar sizi bir yere taşıyacaklardır.

Ama binlerce kişiyi yapmakla uğraşmak zordur. Emek ister, siz bu emeği vermeye çabanız yada beceriniz yoksa bir çok kişi çok uygun fiyatlara instagram takipçi kasma hizmeti vermektedir. 30, 40TL gibi ücretlerde 20 Bin’e yakın instagram takipçisi satın alabilirsiniz. Takipçiler sizin gönderilerinizi beğenir yada paylaşarak fazla kişiye ulaşmanızı sağlarken bu fiyatlara aldığınız 20 bin takipçi tamamen bot olarak gelecektir ve boş şekilde sayı olarak bekleyecektir.

Ama yinede instagram story’de link paylaşmanız için yeterli olacaktır.

İNSTAGRAM LİNK PAYLAŞMA

İnstagram yorumlarda link paylaşımı olmaması büyük sorundur. Paylaşımlarını takipçilere sunmak isteyen kişiler yorumlarda link atamıyorlar ve mecburan biografi linkine eklemek zorunda kalıyorlar. Yada günlük story olarak sunuluyor. Ama instagram hikayede link paylaşmak için belirli gereklilikleri bulunuyor. Hesabında 10bin takipçisi olması gerekli sonrasında hikaye ekranında link paylaşımı için zincir butonu aktif oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Site haritası yolu gösterir.
Diş Teli Fiyatları | Wifi şifre kırma | Dumpper | Magazin Haberleri