İnternetten Para Kazanma Yolları

Günümüzün zorlu çalışma şartlarında herkes az olsun ama internetten para kazanma işleri olsun diyor. Peki özellikle hanımları için evde yapılan işler nelerdir?

İnternetten Para Kazanma Yolları

Teknoloji ve dijital ürünlerin kullanılması ile herkeste aynı mantık oluştu. ‘-İnternette zaten facebookta geziyorum, bari aynı zamanda para kazanayım.’ Birisine soruluyor veya internetten araştırma başlıyor. Evde ne iş yapabilirim vs. Evet internetten para kazanmak mümkün ama bu sadece senin mi aklına geldi sence.

İnternet bir çok kişiye ulaşabileceğiniz, dünyanın her yerine engelsiz şekilde bilgi ve strateji ile aktarım yapabileceğiniz bir teknoloji ama bunu evde sadece oturarak, hiç bir bilgi ve birikiminiz yokken yapmanız bir işe yaramaz. Eğer alanınızda çok iyi birisiyseniz ve bilgi aktardığınızda insanlara yararlı olacağınızı düşünüyorsanız işte o zaman internetten para kazanma kapısı açılabilir size.

Bunun dışında, ondan alırım burda paylaşırım, iki komik bişeyler paylaşırım falan diye başlarsanız yarı yolda kalırsınız sonrasında o iş o kadar kolay değilmiş dersiniz zamanınızda boşa gider. Bunları göze alarak bu yazı dizisine devam edin.

İNTERNETTEN PARA KAZANMA
HAKKINDA TOPLUM ÇOK BİLMİŞLİĞİ

Özellikle, eee bu kolay ben bunu yaparım diyorsanız emin olun onu yapamayacaksınız. Toplumda söylenen genel şeyler şunlar.

  • Youtube’a video atsana komik şeyler falan çek üzerine yazı yaz at. Bak fenomenler var onlardan al ismini değiştir paylaş onlar günde 5 bin lira kazanıyorsa sende bin lira kazanırsın bütün gün bilgisayar başındasın yaparsın.
  • Youtube’a maç videoları at ben her gün izliyorum, Dünyada atılmış en iyi 10 gol diye paylaş ben sana söylerim, ama kazancınada ortak olurum hihihi.
  • İnternetten bir şeyler alıp satsana, bütün gün bilgisayar başındasın boş boş duracağına araştır en ucuz şeyi bul sonra pahalıya sat.

gibi gibi şeyler, bilmeyen ve anlamayan herkes kolay sanarak bu işlerde öneride bulunuyorlar. Sorduğunuz zaman facebook şifresini unutan adam gelmiş sana dijital ekonomist kesiliyor. Eğer bunlardan birisiyseniz ve bu amaçla internetten para kazanma yolları ile kazanmaya çalışıyorsanız yapmayın.

Yapılan işin verimli olması için ondaki geleceği görmek, kendini o iş için yeterli görmek ile ‘senin yaptığın işte ne var la bende yaparım, daha iyisini yaparım demek arasında büyük fark vardır. Öncelikle bu konuyu geçmişsek sonraki adım olan kendini tanıma makalesi olacak olan sonraki makaleye geçin.

Bir sonraki makalede, dijital dünyada veya sosyal medyada kendinizi yetenekli olduğunuzu düşündüğünüz konuya yoğunlaşmayı anlatacağız.

EVDE YAPILAN BASİT PARA KAZANMA YÖNTEMLERİ

Bu yöntemler ne kadar basit olarak nitelendirilsede her insanın yetenekleri farklı olacaktır. Bir kişi kalemi masaya vurmakta ustadır ve çok basittir. Diğeri için koşmak kolaydır. Kendinize uygun olanlara yönelebilirsiniz

  • MAKALE YAZARLIĞI VE İÇERİK EDİTÖRLÜĞÜ

Sitelere makale yazarlığı veya genellikle haber sitelerinde içerik editörlüğü yapabilirsiniz. Yerel ve ulusal haber sitelerine ücret karşılığı makale yazarlığı için başvurular yapabilirsiniz ve makale yazarlığı ile internetten para kazanabilirsiniz. Bu yöntem genellikle bir çok kişinin kullandığı ve hâla gerekliliği olan bir hizmettir.

Makale Yazarlığı Yaparak Para Kazanmak

 

  • LİNK KISALTMA İLE EVDE PARA KAZANMA

Link kısaltma sistemleri basit bir mantıkla çalışmaktadır. Bur url adresinin hedef ile arasında bir reklam yerleştirilmesi amaçlanan ve bu hedefe ulaşıldığında link oluşturucuya belirli bir ücret ödenen sistemdir. Bu yöntemin kazancı elinde kaynak olmayanlar için çok düşüktür. Ortalama 1000 tık 10 TL gibi bir kazanç sağlamaktadır.

Link kısaltma ile para kazanmak

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Site haritası yolu gösterir.
Diş Teli Fiyatları | Magazin Haberleri