Kurumsal Hizmetler – Dijital Stratejist

SORULARINIZ İÇİN HIZLI İLETİŞİM.

whatsapp

SORU SORMAKİ İÇİN
WhatsApp LOGOSUNA TIKLAYIN

Deşifre Kurumsal Hizmetler olarak dijital sektörde hizmet vereceğimiz bir kategori oluşturduk. Samimi ve çözüm odaklı çalışmalarda alışılmışın dışında kurumsallık ile insanlara hizmet satmaktan ötesini yapmayı hedefliyoruz. Web Tasarım ve Dijital Strateji gereklilikleri ile firmanızın internet üzerindeki bir ışığı olma yolunda ilerliyoruz.

DİJİTAL DÜNYA STRATEJİSİ

Yeni açmış olduğunuz iş yeriniz yada yıllar boyunca aktif olan ama dijital dünyada bilinirliliğiniz yok mu? Sosyal mecralarda yada arama motorlarında siteniz çıkmıyor ve kimse sizin hakkınızda bilgi bulamıyor mu? Yada telefon numaranızı bile rehber siteler üzerinden mi alıyorlar? Bu ileri görüşlü ve dijital dünyada daha güçlü olmak isteyen firmalar için kötü bir durumdur. Deşifre, daha önce bir çok isim ile çok sayıda iş yaptı ve son hali ile dijital stratejist ünvanı ile kurumsal hizmetler vermektedir.

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

İnsanların sosyal medyada ne kadar zaman geçirdiğini biliyoruz, internet kullanımı ve akıllı cihazların kullanımı artışında sosyal medya’nın çok büyük katkısı bulunmaktadır. Ama firmanızı sadece burada reklam vererek duyuramayacağınızı biliyorsunuz? Bunun için bir stratejiye sahip olmalısınız. Nasıl daha çok kişi ile etkileşim kurabilirim ve onlar beni nasıl tanırlar sorusuna cevap bulmanız gerekli. Deşifre, sosyal medya kanallarını kullanarak paylaşımlarınızın çok daha fazla kişiye ulaşmasını sağlamaktadır.

ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU

İnsanların sizin hakkınızda en geniş bilgiyi edinecekleri yerlerdir web siteniz, ama birilerinin sizi bulabilmesi için ilk önce sektörünüzde bilinirliliğinizi artırmanız gerekmektedir. Arama motorlarında ilgili anahtar kelimelerinizde üst sıralarda yerinizi almanız için yapılan çalışmalar bütünü ile daha bulunabilir olabilirsiniz. SEO Uzmanı, web sitenizin iç ve dış optimizasyonlarını yaparak arama motorları tarafından uygunluluğunu sağlamaktadır.

WEB SİTE TASARIMI

Web siteleri işletmelerin dijital dünyadaki bir yansıması gibidir, bir müşterinin firmanızdan içeri girdiğinde yaşadıklarını dijital dünyada sizi ziyaret eden potansiyel müşteriler yaşamaktadır. Her ziyaretçi size potansiyel bir müşteri olarak ulaşmaktadır. Müşterileri nasıl memnun edeceğiniz yada onlara istediklerini sunmak sizin elinizde!..