Link kısaltma ile para kazanmak

Link kısaltma ile para kazanmak

Bc.Vc Ödeme Kanıtı

Link kısaltma siteleri ile sitenizden küçükte olsa gelir elde edebilirsiniz. Bu yöntem bir çok yeni başlayan site içinde ideal bir yöntemdir. Küçük gelirlerin birikimleri ile daha yeni projeler ve adımlar atmak tercihleridir. Biliyoruz çünkü bizde öyle yapmıştık.

Gelirlerin düşün olması normaldir, çünkü sadece 5 saniyelik bir reklam görüntülenmesi veriliyor, ve üst düzey reklam alamayan sitelerde kullanılmaktadır. Bu durum birazda zaten başka bir şey yapacak şansları yok çıkarcılığı gibi oluyor. Link kısaltma ile para kazanma tercihi genellikle sitesinden indirme yaptıran ve link paylaşımları yapan kişilerin tercihidir.

Paylaşılan linklere kısa link ekleyerek ek gelir elde ederler. Kazanç oranları diğerlerine göre daha yüksek olan Bc.vc’yi önermekle başlayacağız. Zaten tek önerimizde bu şimdilik başka alternatifi varsa bakılır tabiki.

Yıllar boyunca çalıştığımız bir firmadır. 2014 yılından beridir kayıtlarında olduğumuz sistemin son bir yıldır ortalama günlük olarak 1$ sabitlenmiş olarak kazanç sağlanmaktadır.  Bc.vc ödeme kanıtı aşağıdadır.

Ödemeler her hafta cuma günleri eğer bakiyeniz 10$ ve üstünde ise otomatik olarak banka hesabınıza yapılmaktadır.  

Not: Hile ve sahte tıklamalar banlanma ile sonuçlanır ve hesaplar kapatılır. İnternet’te bir çok gördüğünüz açıklama bu nedenle kapatılmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Site haritası yolu gösterir.
Diş Teli Fiyatları | Magazin Haberleri