diş teli fiyatları

Mükemmel Savaş Komutanı!

Mükemmel Savaş Komutanı!

Mükemmel, kelime olarak ne kadar güçlü  değil mi. Her şeyin düzenli ve kusursuz olduğu bir yapı inşaa etmek gibi düşünün. Temelinde ve zirvesine kadar yükselttiğiniz katlar. Ben burada kendimi anlatmak için varım. Güçlendiğim yapılar oluşturarak zirveyi delen bir gökdelen yapmak için ilerliyorum. Ben bütün her şeyi mükemmel yapamam. Ama en iyi şekilde kentimi tanımlayabilirim. Bir çok kişiden farkımda bu aslında, sürekli kendini sorgulayıcı olmak, ben kimim? ben neyi daha iyi yapıyorum? ben neden bu savaşın içindeyim?

Peki ben bu savaşı kaybedecek bir insan mıyım? Kazanmak için nasıl bir yol izlemeliyim. Bütün dünyanın içinde bulunduğu bir maratondayız. Zirveye çıktığım zaman bırakmayacağım, eminim… Ama oraya çıkana kadarda rahat edemeyecek huzur bulamayacağımında farkındayım. Uykularım kaçacak, umutsuzluk beynime saplanmış bir çivi gibi kalacak orada. Kim daha iyi savaşır bilmiyorum, ben kazandığım sürece diğerlerinin iyi savaşması pek umurumda değil. Burası benim aylardır oluşturduğum bir platform. Daha tüm her şeyi eklemedim. Daha tam anlamıyla gücü açmadım. Aslında daha hiç bir şey yapmadım.

Mükemmel savaş nasıl yapılır?

Bir amaç tutun kendinize, bir zirve. Hedef belirleyin, kendinize en iyi gelecek olan silahı seçin. Her zaman büyük silahlar daha güçlü değildir. Bazen basit bir silah bile ölümcül olabilir. Hasan Sabbah ‘ın bir fedai ile savaş kazandığını hepiniz biliyorsunuzdur. Bilmiyorsanız oda sizin ayıbınız. Biz burada A101 Savaşı için geldik. Aktüel ürünler kelimesi ile ilgili oluşturulmuş bir çok içerik arasından sıyrılıp çıkacağımız günü bekliyoruz. Güç kazanmak en temel yapılacak şeyimiz. Bu savaşta komutanlar askerler ve stratejiler oluşturulması gerekli. Bize zirveyi getirecek olan her şeyi baştan analiz etmemiz gerekiyor. Mükemmel savaş planları ile en güçlü komutanların yöneteceği bir savaş hayal edin. Bunu İstanbul’un fethedilmesi gibi düşün. Bizim için bu kadar güçlü bu kadar önemli bir olaydır.

Yavaş yavaş pençelerimizi toprağa en sağlam şekilde geçirerek ilerliyoruz. Acele etmiyoruz, daha önce acelelerimiz bizi daha da gerilettiğini unutmuyoruz. Boş vermişlik içinde bekliyoruz. En temel güçleri topluyoruz. En güçlü silahı oluşturuyoruz.

Dünya üzerinde yaşadığımız ve kazanmak amaçlı olan şeyleri biz genellikle bir savaş olarak görürüz. Onu bir çok kişi istiyordur, herkes bir şeyi kazanmak istiyorsa ve bir rekabet varsa bunun adı bize göre tabiki savaştır. Ortada savaş olması için illaki bir toprak mı olması gerekli!. Artık dijital bir savaş içerisindeyiz. Ben üretecek her zaman bir konu buluyorum. Ben büyük bir düşünce deniziyim. Mükemmel Savaş komutanıyım.

-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-

Belliki asıl savaş içimde. Büyük bir eziklik var, aldığım kilolardan dolayı mı acaba. Normalde bu şekilde olmazdı. Versem düzelir miyim. Tekrar güç kazanır mıyım. Garip, neden böyle oldum şimdi. Depresyona mı giriyorum umarım öyledir. Bu şehir bana depresyona girecek fırsat bile vermiyor. Surekli içimde bir saçmalık. Ben, ben bu şekilde olamam. Bu kadar kolay yenilmemem. Ama savaşmaya bile mecalim yok. Nefes alacak halim bile yok. Parmaklarım zorla hareket ediyor. Benim için nefes almaktan daha mı önemli dersin.

Umut, değer ve sevgi. Hangisi daha güçlü. Gücü biliyorum ama en büyük tahribat gücü saygısızlıktır. Değer verdiğin insanların karşılıksız davranışları.

Uzaktan o kadar güzel ki. Nasıl bu kadar sevdik, hangisinin gönlüne girdi yine. Koca adam çocuk gibi davranmaya başladı yine.

Yıllar önce gördüğüm canavarı çıkarmak istiyorum. O salak kime aşık olmuştu. Sahi bizim sevdiğimiz hangi insan bize geri döndü. Senin yaptığın şeyler çalışmalarının sonucu olarak bile gelmiyorki sen kimsin. Nesin. Hiç bir boka yaramıyorsun. Umutsuz bir hastasın biliyorsun değil mi. Bir sabah kalkıp kendini dünyanın en güçlü insanı olarak görebilirsin ama aslında sadece bu kadarsın.

Puan ver post

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Site haritası yolu gösterir. | Diş teli
Diş Teli Fiyatları | Wifi şifre kırma | İlk Buluşmada…