Neden A101’den Bahsediyoruz

Evet biliyorum herkes için çok saçma geliyor, internet dünyasında bir çok içerik varken neden sığır gibi yıllardır a101 için savaşıyorum. Ben bir çok şey için savaşmayı tercih edebilirim, ama bu sefer diğerlerinden bir farkım kalmaz. Ve yıllar önceki o zayıf çocuktan, ben bir haber sitesi olmayacağım yada bir milyoncu gibi nerede ucuz şey varsa ona saldırmayacağım.

Kaliteli içeriklerin sunulduğu sadece zirve hedefli projeler ve çalışmalar için düşünüyorum. Nokta atışımı dersiniz buna size kalmış. A101 aktüel bunun için seçilmiş bir kelime. Amacımız tamamen zirve hedeflidir. Kategori olarak çok zor olması ve dünyanın bize verdiği saçma sapan yaşama şartları nedeniyle bunu hiç bir zaman gerçekleştiremedim. Gözümü o diktiğim yerden ne zaman ayırsam aylar boyunca uğraşlarım boşuna gitmiş oluyor. Hayır bunun olmasına bir daha izin vermeyeceğim.

. . .

Çünkü başka çarem kalmadı, artık o yıllardır bulduğum çıkar yolu bulmak zorundayım. Amaçsızca yapılmış çalışmalar sonuçlanmayan şeyler yok artık. Artık elimizde bir kaynak var, buna güvenerek duraklama dönemine girmememiz gerekiyor. Bu kaynağı kullanarak bir üste dahada ileriye gitmemiz gerekiyor. A101 bunun için yapılmış kazandığındığında bize çok büyük katkılar sağlayacak olan en temel çalışmadır. Bundan asla vazgeçmemeliyim, Yıllar sürsede orada kendimi göreceğim.

. . .

KENDİME NOT: SEN BURADA YAŞANANLARI UNUTMAMALISIN. NEREDEN GELDİĞİNİ VE NEYE DÖNÜŞTÜĞÜNÜ ASLA UNUTMA. SENİN YAŞADIĞIN ZORLUKLARI VE DURUMLARI ANLAMAYAN İNSANLARIN FİKİRLERİYLE YÖNLENMEYE ÇALIŞMAMALISIN. SEN ZLİNE’A DÖNÜŞÜYORSUN. BUNUN BİR ÜSTÜ DAHA YOK, DAHA GELİŞMİŞİ ASLA GELMEYECEK. SEN OLUŞTURDUĞUM KARAKTERLERİN SONUNCUSUSUN. 

Kazanmak için elinden geleni yap. A101 Kataloğu senin için bir çözüm, burası senin kanatlarından birisi. Kazanmak için gereken sütun taşlarından birisi. Sen birilerinin sözüne sabitlenmek için doğmadın, gelişim senin adın. Sen avcısın, sen bir yolunu bulursun. Sen özgür olduğun sürece gelişeceksin.

Ego ve kin seni besleyecek, onları hiç bir zaman bitirme.

Neden Aktüel Ürünler?

Çünkü genel düşünce yapısı olarak insanlar ucuz ürünlerin genellikle kalitesiz olduğunu düşünmektedir. Ama aynı marka ve model olan ürünlerin başka bir yerde satıldığı zaman daha kalitesiz olma ihtimali pek yoktur. Defo dediğimiz küçük hasarlı ürünler bu konu dışındadır. Sonuçta A101 aktüel ürünleri defolu olarak satılmamaktadır. Ürünler tamamen a101, bim ve şok gibi marketlerin kendine özel olarak getirtilmiş olan ürünleri satmasıdır. Bu tür market kitlesinin orta seviye kişiler olduğu için de 5 bin liraya iPhone alma şansı yok. Bunun için uygun fiyatlarla düşük güçte olan elektronik ürünler veya başka malzemeleri getirmektedir. İnşaat ustasının el tornavidası  duvar delmiyor dediğini de gördük biz.

Sadece fiyatına uygun özellikleri bekleyin, sizi havaya uçurmasını falan değil. Aktüel ürünlerin kalitesi tabiki her üründe aynı olmayacaktır ama temel olarak zaten adamların olayı ucuz ürün satmak. Sen girip oyun oynamak için a101 den bilgisayar alıp sonra abi bu gta 5 çalıştırmadı demek 15 bin liraya bilgisayar satanlara saygısızlıktır.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan Puan verebilirsiniz.
Loading...

Arda TUNAHAN
Arda TUNAHAN
“Ben büyük bir denizde, su damlasıyım.” ardatunahan@desifre.netFacebook

Bir cevap yazın