Nonolive Hileleri

Her geçen gün popülerleşen canlı sohbet ve yayın uygulaması Nonolive hileleri ve hızlı level yükseltme gibi bir çok bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Nonolive Hileleri Nelerdir?

Nonolive hileleriNonolive, ulusal olarak çalışan dünyanın her yerinden yayıncı ve chatter’ların buluştuğu bir mobil görüntülü sohbet uygulamasıdır. Mobile platformda hizmet veren ve resmi yayıncılar ile yayın yapan aynı zamanda yayıncılara yayın için ücret veren bir platformdur.

Yayıncılara yayın sırasında, mobil ödeme, kredi kartı ve diğer yollarla daha öncesinde almış olduğunu çeşitli hediyeleri atarak yayıncıya destek olabiliyorsunuz. Nonolive bunun karşılığında belirli kesintiler ile yayıncıya bunun bir kısmını vermektedir.

Adres:
Telefon:
E-Posta:
Konum:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diş teli fiyatı Nonolive Hileleri

Yayıncılar ücret ile yayın yapıyor, nonolive size hediye satıyor, siz hediyeyi yayıncıya gönderiyorsunuz, nonolive hediye’den aldığı paranın bir kısmı ile yayıncının parasını ödüyor.

Siz yayıncıyla konuşurken zaman geçirmiş oluyorsunuz, yayıncı size yayın yaptığı için para kazanmış oluyor.  Nonolive’da bu platformu kurduğu için para kazanmış oluyor.

Nonolive’dan Para Kazanmak

Sizde resmi yayıncı olarak kendi kitlenizi oluşturabilir, hediye ve bonuslar ile aylık bir kazanç elde edebilirsiniz. Para kazanmak için geliyor bütün yayıncılar tek değilsiniz merak etmeyin. Hepsi orada bir emek veriyor. Ekmeğinin peşinde geziyor.

Uluslar arası dedik evet, genellikle Endonezya’da çok fazla yayıncı olduğunu biliyoruz, sonra zaten ikinci sırada Türkiye geliyor diyebiliriz. Rakipleri Haahi ile çekişmeli bir şekilde ilerledikleri söylenebilir. Yayıncılar ikisi arasında sürekli gidip gelmeler yaşıyor.

Nonolive Yayıncıları Ne Kadar Kazanıyor?

Resmi yayıncı olmak için bazı temel nitelik ihtiyaçları var. Tabiki bunların ilk’i KADIN olmak, erkek yayıncı alımı durduruldu, tabiki bu durum tamamen arz ve talep alakalı. Nonolive resmi yayıncı ilanları şu şekilde;

  • Konuşkan, sıcak kanlı ve arkadaş canlısı,
  • Şarkıcı veya gitar çalıp şarkı söyleyebilen,
  • Espritüel, mizah yeteneği iyi olan,
  • Android telefon veya Iphone 5S ve daha yüksek model (Iphone tercihimizdir),
  • İyi internet hızı. En düşük 2mbps upload hızı (4G veya WIFI ).

Aylık 50 saat yayın yapılması gerekmektedir. 50 Saatten az yayınlar orantılı olarak ödenecektir.  Yayınları istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde yapabilirsiniz. Bunun için bir zorunluluk yoktur. Toplam maximum ödeme miktarı: maaş + extra gün + fan bonusları

Kadınlar İçin: 500 + 140(130) + 200 = 840 TL

Erkekler İçin: 400 + 140(130) + 200 = 740 TL

Nonolive Yayın Politikası – Yasakları

Nonolive yayın normal daha önce gördüğümüz duyduğumuz yada katıldığımız bir çok platformun aksine cinsel içerikli engelleri vardır. Mesela bir çok nonolive yayıncısı uzaklaştırma ceza vs türevi şeyler yüzünden yapacakları şeyleri özelde yapıyorlar

Ama genelde, yatarak yayın yapmak ve cinsel içerikli yayınlar yasak. Aşağıda yayınlardan birisinin örneği var. Bunu bulmak için bile uğraştım diyebilirim çünkü, nonolive yayıncısı olduğu kadar onların sürekli artan ifşa videolarıda var.


Nonolive Altın ve Hediye Hilesi

Nonolive kullanan bir çok kişi tarafından sorulan ve aranan en temel sorgulardan birisi haline gelmiş bu klişe soruyu cevaplamak zorundayım. Nonolive ödemeleri güvenlik sistemi üst düzey şekilde yapılmaktadır. Bir kredi kartını belirli aralıklarla kullanma, bir günde 3’den fazla kredi kartı kullanamamak gibi, yani nonolive altın hilesi ile bedava altın bulma şansınız pek olmuyor.

Hatta coins satın aldığınızda ilk kullananlarda olur genellikle, kredi kartı alışverişinizi onaylamak için sizi arıyorlar. Sonrasında güvenli kart olarak eklendikten sonra sorun yaşamıyorsunuz. Evet biliyoruz desteklediğiniz yayıncılara Nonolive’da bedava hediye göndermek istiyorsunuz ama maalesef. İşleyişi bu şekilde, belki kredi kartı falan çalabilirsiniz ama yakalanırsınız. Birisine hediye atıcam diye kendinizi riske atmayın. Paranız varsa alın, yoksa televizyon izleyin.


Nonolive Hızlı Level Atlama Hileleri

Bunu kime sorarsanız size aynısını söyleyecektir, taps atın yayın açın vs. Bunu zaten biliyorsunuz ama daha kolay bir yolunu arıyorsunuz.  Bunun için en kolayı nonolive’ı bilgisayarınızdan açmak ve siz gündelik işlerinizi yaparken arkaplanda uygulama açık şekilde hızlıca level atlayabilirsiniz. Aşağıdan nonolive uygulamasını nasıl bilgisayardan açabileceğini öğrenebilirsin.


Bilgisayardan Nonolive Açma Yöntemi

Windows ve MAC OS X tabanlı bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz bir uygulama ile sizde bilgisayardan nonolive açarak daha sağlıklı sohbetler yapabilirsiniz. Windows önerilmektedir.

Bluestacks, Android uygulamaları kolayca kullanabileceğiniz bir APK Emülatör programıdır. Google’da aratarak kolaca bulabilirsiniz. 250 MB kadar bir program, bilgisayarınıza kurduktan sonra normal bir telefon veya tablet açar gibi oturum ve kurulumu yapıyorsunuz.

Google Play üzerinden nonolive uygulamasını indirin ve kullanmak istediğiniz hesabı açın. Normal şekilde yayınları gezebilirsiniz.

Not: Telefon ve Bilgisayardan aynı anda aynı kullanıcı yayınları ziyaret edebilirsiniz.  Yani aynı anda iki yayında olabilirsiniz. İki hesabıda aynı yayına sokmadığınız sürece sıkıntı yok.

 


Çoklu Nonolive Hesap Açma Hilesi

Genellikle ‘TROL’ grupları olarak bilinen kişilerin kullandığı temel çalışmadır. Zaten neden onlara trol’cü dediklerinide anlamış değilim. Trol kavramını bilinmediği ve tamamen alt seviye düşünce insanların saplandığı bir yer olduğu zaten buradan belli. Şuan düşündüğüm zaman orda zamanında uzun süre geçirmemi hiç bir mantıkla açıklayamıyorum. İyi insanlar tanıdım ama çok zaman kaybettim. Evet ‘Nonolive Bağımlılık Yapıyor’, yada genel yayın hali bağlıyor seni bilmiyorum. Ama bir grup olarak girdiğimiz nonolive hileleri üzerine yazılmış belkide en geniş makale hazırlamak için buradayım.

Çoklu nonolive hesabı açmak için genellikle iki uygulama kullanılıyor. Bunlar Parallel ve Multi APK’ bunların kurulumları ve kullanımına Google Play üzerinden edinebilirsiniz.


Nonolive Taps Hilesi – Otomatik Kalp Çıkarma

Nonolive bilgisayarınızda kuruluyken (Üst kısımda Nonolive bilgisayardan çalıştırma konusu anlatıldı.) auto clicker programı kullanılarak otomatik şekilde taps kasabilirsiniz.

Puan ver post

Site haritası yolu gösterir. | Diş teli
Diş Teli Fiyatları | Wifi şifre kırma | Nonolive Hileleri